Rpm Edition v3 (C6 v41.0.010) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Yok yanlış anlamışsın :D flash attıktan sonra rehberde en üstte favorilere ekle diye bi yazı var ordan bikaç numarayı favorilere ekledim rehberden çıktım tekrar girince eklediğim numaralar rehberde gözükmez oldu format felanda fayda etmedi numaraların yedeği var ama favorilerde bi sorun var o yüzdende ev ekranına ekleyemiyorum galiba düzeltmenin bi yolu varsa düzelteyim yoksada kalsın öyle çokta önemli değil :D

Bende böyle bir sorun olmadı bende ekledim Favorilere Numara ama hiç kaybolma vs... olmadı. Açıkçası ilk defa duyuyorum böyle bir olayı. Malesef yardımcı olamayacağım, Üzgünüm :(

mertko12

mertko12

Üye
wayyy arkadaş bende niye olmuyo diyom hangiilerini indrecem
vay arkadaş bende o menü düzenini zevk meselesi zannediyordum :D yarın deneyeyim saol inşallah bu sefer hatasızolarak yaparım öptüm bay *** say

engin523

engin523

Üye
Favori Kartvizitleri Bende Kullanıyorum Öyle Bir Sorunla Karşılaşmadım.

BT Switch vs... Menüde Gözükmesi Gereksiz Bir Takım Simgeler Zaten Gizliydi. Sende Nasıl Görünür Halde Yüklenmiş Anlamadım :D

Görünür Hale Getirebilmek için:

"Rofs2.v05" Dosyasını NFE ile Açtıktan Sonra;

"Private\10202be9\101F8847.txt" Dosyasını Açarak İçeriğini Tamamen Silip Aşağıda Verdiğim Kodu Kopyalaman ve Kayıt Etmen Gerekiyor.

Dediğini yaptım sistem hatası verdi başka arkadaşlar görüpte aynı hatayı almamaları için söyleyim dedim cenrepversion 1 olarak değil cenrep
version 1
olarak yazarsanız sorun çıkmıyo enter a basmayı unutmuşsun galiba :)

Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Aga şöyle şöyle sorun var diyoruz o sorun bende yok dyosun. Yalan mı söylyoruz biz yani anlamadım. Byle bi sorun var ki yazyoruz dmi . Cfwden çok memnunum ama telefon biri araynca saçmalıyo mal gbi oluyo bşey yap şuna .

Mrt045

Üye
Aga şöyle şöyle sorun var diyoruz o sorun bende yok dyosun. Yalan mı söylyoruz biz yani anlamadım. Byle bi sorun var ki yazyoruz dmi . Cfwden çok memnunum ama telefon biri araynca saçmalıyo mal gbi oluyo bşey yap şuna .

aynı sorun bendede var açma tuşuna basıyorum 5 sn sonra açılıyor. Onun çözümü sensör ayarlarından dokunma kontrolünü kaldır. Ama bunun çözülmesi lazım.

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Dediğini yaptım sistem hatası verdi başka arkadaşlar görüpte aynı hatayı almamaları için söyleyim dedim cenrepversion 1 olarak değil cenrep
version 1
olarak yazarsanız sorun çıkmıyo enter a basmayı unutmuşsun galiba :)

Doğrudur :) Teşekkür Ederim Bilgilendirme İçin... :)

Ben Sana Yalan Söylüyorsun Demedim Sadece Ben Karşılaşmamıştım Dedim. Bakalım Düzeltmeye Çalışırım Elbette ki ama Halden Anlayın Lütfen YGS Sınavı Var 2 Gün Sonra...

Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Anlyorum halini bende gircem sınava. İnanın benimde hç zamanım olmuyo ama bu durum çok sıktı canımı. Snavdan sonra çözüm bulmanız dileğiyle iyi akşamlar .. Snavda başarılar

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5
Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Şu küçük qwerty klavyeyi ve resim dzenleyiciyi de nasıl eklerim ?

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Anlyorum halini bende gircem sınava. İnanın benimde hç zamanım olmuyo ama bu durum çok sıktı canımı. Snavdan sonra çözüm bulmanız dileğiyle iyi akşamlar .. Snavda başarılar

Anlıyorum. Bende Size Başarılar Dilerim. Sınavdan Sonra Kısmet Olursa v42'ye Bakmayı Planlıyorum.

Şu küçük qwerty klavyeyi ve resim dzenleyiciyi de nasıl eklerim ?
Sistem Modlama Bölümünde Küçük Qwerty Klavyeyi Eklemek için Gerekli Dosyayı Bulabilirsin. Yanlış Hatırlamıyorsam StaticFeatures.dll ile alakalıydı.

engin523

engin523

Üye
Aga şöyle şöyle sorun var diyoruz o sorun bende yok dyosun. Yalan mı söylyoruz biz yani anlamadım. Byle bi sorun var ki yazyoruz dmi . Cfwden çok memnunum ama
telefon
biri araynca saçmalıyo mal gbi oluyo bşey yap şuna .

Ben Sana Yalan Söylüyorsun Demedim Sadece Ben Karşılaşmamıştım Dedim. Bakalım Düzeltmeye Çalışırım Elbette ki ama Halden Anlayın Lütfen YGS Sınavı Var 2 Gün Sonra...

Ya gerçekten bu sorun yoktu bende önceden tekrar yüklediğimden beri bendede aramalarda felan kasılıyo zil sesi kesik kesik geliyo neden kaynaklanıyo acaba :bilmm

isa_1905

isa_1905

Üye
nasıl yükleniyor

Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Bu Arama Geldiği Zaman Kitlenme Olayı Telefonun Ekran ve Kilidi Açıkken Olmuyor Dikkat Ederseniz.. Telefonun Ekran ve Tuşlar Kitliyse ve Biri Aradıysa Vay Haline. Kitlenmeler Başlıyo Ekranda Kayan Cevapla ve Reddet Simgeleri Donarak İlerliyo Müziğin Sesi Kesiliyo Takılıyo Filan. Cfw ye Alıştım bi Andada Bırakamıyor İnsan. Bu Sorun Halledilirse Çok Daha Güzel Olur ..

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, Sınavdı şuydu buydu derken baya vakit geçti sorunlar biriktikçe birikti. Baya Sabrettiniz (veya etmediniz). Hepinize Teşekkür Ediyorum. Rpm Edition C6 v42 Şuan Test Aşamasında En Yakın Zamanda Ulaştıracağım Sizlere (Belki Yarın). Hepinize Çok Teşekkür Ederim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Arkadaşlar, Sınavdı şuydu buydu derken baya vakit geçti sorunlar biriktikçe birikti. Baya Sabrettiniz (veya etmediniz). Hepinize Teşekkür Ediyorum. Rpm Edition C6 v42 Şuan Test Aşamasında En Yakın Zamanda Ulaştıracağım Sizlere (Belki Yarın). Hepinize Çok Teşekkür Ederim.

Seni azmettiren kim :ehe

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Seni azmettiren kim :ehe

:D Birkaç sorun tespit etti kullananlar. Mecburen yine uğraşmaya başladım :)

- Yeri değil ama sizde baya zahmetli işe kalkışmışsınız Helal Olsun valla :) 55 Cfw ile uğraşması test etmesi yüklemesi vs... baya zor bir iş Grubun Adına Uymuş "Çılgın"ca :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Teşekkür ederim. Hiçbir zaman emeğimizi esirgemeyiz MaxiCep üyelerine :)

Senin gibi çalışkan üyelere ihtiyacımız var :oke:

• Beğen
qweratomic

qweratomic

Üye
Eline saglık Güzel olmuş fakat müzik çalardaki bellekten ekle çalışmıyor düzeltilebilir mi

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Eline saglık Güzel olmuş fakat müzik çalardaki bellekten ekle çalışmıyor düzeltilebilir mi

Böyle Bir Özellik Olduğunu Bilmiyordum 5800'da :D Dikkat Edeceğim v4'ü Düzenlerken. Teşekkür Ederim.

Üst Alt