[ROM][KK][4.4.2][KOT49H] CyanogenMod 11.0 ( 20140521 -UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

burak_102

burak_102

Üye
Tamam anladim tesekkur ederim elinize saglik baya begendim romu. Su yukariyi kaydirinca parlaklik degismesine bayildim :)

kardeşim seni bozmak istemem ama o özellik 2.3.7 de (orijinal rom) de vardı ve tüm cm lerde mevcut :D

T.serdar

Üye
bizim telefona portlansa cok guzel olur cok sık duruyor

oguzhan8686

Üye
Ygs sinavi uzunden takip edemedim baya o yuzden haberim yoktu kardesim :)Beyler bir sorum olacak home screen ekraninda en ustte beyaz bi stun var onu nasil kaldirabilirim duvar kagidina sevgilimin resmini koyuyorum ama o beyaz sey yuzunu kapatiyor nasil kaldirabilirim onu

Django25

Üye
Ygs sinavi uzunden takip edemedim baya o yuzden haberim yoktu kardesim :)Beyler bir sorum olacak home screen ekraninda en ustte beyaz bi stun var onu nasil kaldirabilirim duvar kagidina sevgilimin resmini koyuyorum ama o beyaz sey yuzunu kapatiyor nasil kaldirabilirim onu
google arama çubugudur o basılı tutup çöp kovasına sürükle (diğer widget lar içinde geçerli)

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Eğer arama çubuğuysa o kalıcıdır. Kaldırmak için Ayarlar>Ana Ekran>Trebuchet i seç ekranın en altında ayarlar var ona bas Homescreen i seç Search Bar seçeneğinin tikini kaldır. İşlem tamamdır :)

oguzhan8686

Üye
Tamam kaldirdim tesekkurler. Bu trebuchet nw ise yariyor acik mu dursun kapali mi

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Trebuchet romun launcherıdır. Açık durmalı

oguzhan8686

Üye
Tamam tesekkur ettim :)

proxima171

Üye
Benim telefonumda şuan 2014.01.22 versiyonu yüklü ve update yapmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani yüklerken format system falan yapıcak mıyım ? uygulamalarım gitsin istemiyorum. yardım ederseniz sevinirim.

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Rom yüklerken uygulamalarının gitmemesi gibi bir şans yok diye biliyorum. En fazla yedeklerini alıp romu kurduktan sonra tekrar geri yüklersin

themotto

themotto

Üye
app yedekleme uygulamaları var markette. Ama onlarında sağı solu belli olmuyor, uygulamayı yedekliyor veriyi yedeklemiyor tüm bilgilerin gidiyor kimi uygulamayı yedekliyor yeni yüklediğin romla uyuşmuyor sonra geri alırken hatalı oluyor uygulama çalışmıyor felan sıkıntılı iş yani. ( ama denemekten zarar gelmez. Gayet başarılı olan yedekleme işlemleri de var yani . Ha unutmadan, sistem ayarlarını etkileyen uygulamaların yedeklerini alma, hadi aldın diyelim restore etme. :) )

sir mordred

sir mordred

Üye
Benim telefonumda şuan 2014.01.22 versiyonu yüklü ve update yapmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani yüklerken format system falan yapıcak mıyım ? uygulamalarım gitsin istemiyorum. yardım ederseniz sevinirim.

Rom yüklerken uygulamalarının gitmemesi gibi bir şans yok diye biliyorum. En fazla yedeklerini alıp romu kurduktan sonra tekrar geri yüklersin

app yedekleme uygulamaları var markette. Ama onlarında sağı solu belli olmuyor, uygulamayı yedekliyor veriyi yedeklemiyor tüm bilgilerin gidiyor kimi uygulamayı yedekliyor yeni yüklediğin romla uyuşmuyor sonra geri alırken hatalı oluyor uygulama çalışmıyor felan sıkıntılı iş yani. ( ama denemekten zarar gelmez. Gayet başarılı olan yedekleme işlemleri de var yani . Ha unutmadan, sistem ayarlarını etkileyen uygulamaların yedeklerini alma, hadi aldın diyelim restore etme. :) )

Titanium backup kullanabilirsiniz Gayet iyi bir uygulama tavsiye ederim. Hem uygulamayı hemde veriyi bütünleşik olarak sorunsuzca yedekliyor. Romu güncellemeden önce gerekli uygulamalarımı yedekliyorum daha sonra romun yeni versiyonunu hatasız kullanmak için temiz kurulum yapıp daha sonra uygulamalarımı verisiyle beraber tekrar geri getiriyorum. Herkese tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve themotto
proflex35

proflex35

Üye
Abiler bunu kurmalimiyim lutfen soleyin ya

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Konuda nasil kurulacagi yaziyor kardesim

• Beğen
Tepkiler: proflex35
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
dostum cm11 videolarını izlerken bi özelik var ana ekrandayken soldan sağa parmağimizi çrktiğimizde google arama çıkıyor en sevdiğim özellik nasıl yapacaz bunu ?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
K
Tus kilidindemi

sir mordred

sir mordred

Üye
dostum cm11 videolarını izlerken bi özelik var ana ekrandayken soldan sağa parmağimizi çrktiğimizde google arama çıkıyor en sevdiğim özellik nasıl yapacaz bunu ?

Pa gapps yüklemen lazım

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK- ve themotto
sir mordred

sir mordred

Üye
Hocam yanlis olursa duzelt acaba launcher le olmuyormu? Ben bi kac launcherde gormustum

Pa gapps'ın içinde google experience launcher(GEL) var ancak o launcher'da ok google sesli komutları dahil bazı güzel şeyler var

• Beğen
Tepkiler: themotto

Üst Alt