[ROM][KK][4.4.2][KOT49H] CyanogenMod 11.0 ( 20140521 -UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

T.serdar

Üye
Pa gapps'ın içinde google experience launcher(GEL) var ancak o launcher'da ok google sesli komutları dahil bazı güzel şeyler var
Saol hocam sen cok iyi aciklama yapiyorsun ve cok teknik cevap veriyorsun taktir ediyorum sizi :)

wonderall

Üye
iyi geceler herkese. bana kim yardımcı olabilir? konudaki 311 mi 323 mü yoksa madridii nin beta 3 ü mü cm 11 için daha iyi olur. kernel olarak şu an 3.4.84(362 mb ram v 1.7) mü 1.8 mi daha stabil olur? çok araştırdım bazı okurlara karmaşık gelebilir ama can alıcı noktalar olduğunu düşünüyorum. kernel gerekli mi bunlara? saf cm 11 dediğiniz de en alttaki mi?

ayhan140

ayhan140

Üye
:tşk: konu icin

wonderall

Üye
yardımcı olacak kimse yok mu acaba ? kaynak siteleri de verebilirim
311 ve 323 buradan söyledim.
madridii için de buradan yaralandım.
kernele de buradan baktım. kernel: bu iyi mi diye sordum. bu kernel söylediğim cm 11 flashlanırsa performans ne olur?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
yardımcı olacak kimse yok mu acaba ? kaynak siteleri de verebilirim
311 ve 323 buradan söyledim.
madridii için de buradan yaralandım.
kernele de buradan baktım. kernel: bu iyi mi diye sordum. bu kernel söylediğim cm 11 flashlanırsa performans ne olur?
Khan1.8 cm11 ise linkini ekledigin daha stabil olani

T.serdar

Üye
hocam bunu nasil kurabiliriz cm11 var su anda bende tema tarzi birseymi acaba bilgi verebilirmisiniz?

T.serdar

Üye

themotto

themotto

Üye
iyi geceler herkese. bana kim yardımcı olabilir? konudaki 311 mi 323 mü yoksa madridii nin beta 3 ü mü cm 11 için daha iyi olur. kernel olarak şu an 3.4.84(362 mb ram v 1.7) mü 1.8 mi daha stabil olur? çok araştırdım bazı okurlara karmaşık gelebilir ama can alıcı noktalar olduğunu düşünüyorum. kernel gerekli mi bunlara? saf cm 11 dediğiniz de en alttaki mi?
Özelden yolladığın mesaja ayrıntılı şekilde cevap verdim kardeşim. :)

TorosKaplan01

TorosKaplan01

Üye
Eline saglik kardesimEline saglik kardesim

T.serdar

Üye
Yeni kerneller cikmis deneyen varmi acaba?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Hemen bakiyorum :)

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Bu kernel yeni degil kardesim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Yeni ama stock kernel 342 mb arconun kerneli