Galaxy S3 Mini i8190 [ROM+KERNEL][25/08][ANR6] ♪★● VIRGINITY V14 ●★♫ S5 Taste | Blazing fast | AROMA!]

Sponsorlu Bağlantılar

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Sizi yanlız bırakmam S3 mini duruyor

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Saol canım benim

• Beğen
Tepkiler: verynice

wonderall

Üye
arkadaşlar ben wonder kullanıyorum ama s3 mini almayı düşünüyorum önerir misiniz? oyun performansı nasıl? mclaw geliştiriyor sanırım ama linklere de ulaşamadım

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Alma derim git S3 al

sensizsoldum

Üye
İyi akşamlar arkadaşlar,
Yavuz Bey,
S3 mini kullanıyorum root muş falanmış hiçbir şeyden anlamıyorum ama sıkıldım bundan, s5 Türkçe temayı uygulamak istiyorum ama dediğim bir şey anlamıyorum biri bana yardımcı olsun 3 gündür uğraşıyorum en sonunda kıracağım bu telefonu. Basit bir yöntem ile bana da yardımcı olmanızı rica ediyorum.

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Bunun dışında bir yol yok uğraşma derim

sensizsoldum

Üye
ilk sayfada var yavuz bey,s5 tema hafıza kart falan yazmışsınız o güzel Türkçe mi o onu kullanmak İstiyorum zaten

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur onu kullanabilirsin ama ilk önce farklı bir yerden twrp kur. ARDINDAN zipli

sensizsoldum

Üye
abi yapıyorum kafayı dediklerindne hiç bir şey anlamıyorummmtwp nasıl nasıl kuracam orda oyle bişi yazmıyor. dosyayı hafıza kartına at yamışsın, recovery başlat yap diyorsun oyle

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Forumda bulursun ya

sensizsoldum

Üye
netten tarıf edemezmısın şunu yap şunu yap diyerek ücretini yollarım kardeşimşu s3 mini telefonu s5 gibi yapalım 2 tane var kuzenınde

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
İnanki ücret karşılığında bir iş yapmam suan mesgulum ondan yardımcı olamam yatıyorum benden cevap bekleme bu saatten sonra yarın sınavım var ders çalışıyorum haftaya da örgün öğretimde de finallerim başlıyor onlara çalışıyorum pek vaktim yok anlayacağın

AhmetcanTasn19051999

Üye
eyvallah işime yaradı.

suprensi

suprensi

Üye
v13 ü çıkmış..

gacvokem

Üye
müsait bir zamanda kurayım ben çok memnunum bu roomdan bununla devamson halisüper olmuş:)

suprensi

suprensi

Üye
v12 de sorun yaşıyordum. v13 denemedim. Rmod var onu kullanıyorum ben.

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncellenmiştir. (Gecikme İçin Özür Dilerim)

PcCasper

Üye
bu s5 thema yı kuramadım nasil olacak bu

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
s5 temayı kurma zaten içinde s5 teması var zaten s5 görünümlü seçeneklerden themes yazan yerden s5 temasını seç yükleniyor otomatik olarak rom setupbundan

Üst Alt