Galaxy S3 Mini i8190 [ROM+KERNEL][25/08][ANR6] ♪★● VIRGINITY V14 ●★♫ S5 Taste | Blazing fast | AROMA!]

Sponsorlu Bağlantılar

maymun7029

Üye
telefonumda cwm recoveriy ile flashlasam bu romu olur mu? birde şarj durumu nasıl acaba?

mesutum35

Üye
yavuz14 arkadaşım bu rom yükleme ile ilgili bilgim çok az telefonum rotlu değil room u yüklemek istiyorum bana ilk baştan itibaren ne yapmam lazım adım adım anlatman mümkün mü acaba konu başlığını okudum ama benim gibi acemi birisi için yeterli gelmedi şimdiden teşekkürler ederim.

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Konuyla ilgili bu şekilde teknik destek sağlayamiyorum artık yoğun bir şekilde çalıştığım İçin şu sıralar is haricinde başka bir şey dusunemiyorum

cihanoner86

Üye
yavuz14 arkadaşım bu rom yükleme ile ilgili bilgim çok az telefonum rotlu değil room u yüklemek istiyorum bana ilk baştan itibaren ne yapmam lazım adım adım anlatman mümkün mü acaba konu başlığını okudum ama benim gibi acemi birisi için yeterli gelmedi şimdiden teşekkürler ederim.
Önce root yapıp TWRP kurmak gerek. Garanti dışı olacağını da belirtmekte fayda var. Sana tavsiyem kurmak için youtube Virginity v12 v13 falan yaz elemanlar yabancı ama izleye izleye kurarsın. Bende ilk başlar öyle yapıyordum.

selcukas

Üye
Önce root yapıp TWRP kurmak gerek. Garanti dışı olacağını da belirtmekte fayda var. Sana tavsiyem kurmak için youtube Virginity v12 v13 falan yaz elemanlar yabancı ama izleye izleye kurarsın. Bende ilk başlar öyle yapıyordum.

Hocam bu rommu fusion katmi stockmu?

ametbuba

ametbuba

Üye
Arkadaşlar sizce
virginty-v13
chessdroid-v6
fusionkat-v3
r-mod-v3
arasından hangisi en hızlı ve sorunsuzdu? Kullananlar cevaplarsa herkese en doğru bilgi iletilmiş olur.Teşekkürler.

cavci7

Üye
V14 çıkmış bu arada.

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
konu güncellenmiştir !!!

suprensi

suprensi

Üye
Kilit ekranında durum çubuğu görünüyor nasıl gizleriz

bilo131

Üye
Dosya yöneticisi yok romda. yada ben yanlış kurdum. yardımcı olabilirmisiniz ? başka bir file maneger kullanmak istemiyorum. orjinalini yüklemek mümkünmüdür ?

cavci7

Üye
Dosya yöneticisi yok romda. yada ben yanlış kurdum. yardımcı olabilirmisiniz ? başka bir file maneger kullanmak istemiyorum. orjinalini yüklemek mümkünmüdür ?
Kurarken myfiles ile başlayan bir seçenek vardı yanlış hatırlamıyorsam.Onu işaretlemezseniz dosya yöneticisi çıkmıyor maalesef.Yeniden romu kurmanız gerekecek.

theeternal

theeternal

Üye
beyler şarj ve performans diğer rom lara göre nasıl şu anda

esescan

esescan

Üye
her seyı ıle mukemmel fakat ben bunu kurduktan sonra dosya yonetıcı ortadan kayboldu. ayrıca sarj konusunda skntı var sabah 8 den aksam 4 u zor cıkarıyor. yardımcı olacak kıms var mı her ıkı konu da da.. sımdıde tşkler

furkan66500

Üye
arkadaşlar lutfen yardim kendi kendine durum cubugunda muzik çalar işiretini gosteriyo bunu nasıl çozebilirim

gacvokem

Üye
kurulumda müzik çaları kurmayacaksın , onu seçme kurarken

alimetim

alimetim

Üye
hocam VİRGİNTY V14 kurdum fakat romda eksiklikler var çift ayarlar menüsü geliyor rom 4.3 bazen donmalar oluyor s3 mini ye kurdum tekrar önceki dmodv6 roma döndüm kullandıgım en stabil hatasız rom diyebilirim teşekkürler

esescan

esescan

Üye
en ıyısı satmak ben oyle yapıp kurtuldum :yuru

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben pek fazla ilgilenemiyorum konumla galaxy s5 aldım 1 yıl önce

Ramazann68

Üye
Arkadaşlar ios tarzı rom yapabilecek veya elinde o tarz rom olan var mı s3 mini için mıuı olmaz cunku onda goruntulu gorusme yok varsa yardımlarınızı esırgemeyın lutfen

snapdroid

snapdroid

Üye
bende cm12.1 android 51.1var. buna uygun kernel nedir
s3 mini i8190
Arkadaşlar ios tarzı rom yapabilecek veya elinde o tarz rom olan var mı s3 mini için mıuı olmaz cunku onda goruntulu gorusme yok varsa yardımlarınızı esırgemeyın lutfen

Görüntülü konuşma olan rom yok diye biliyorum. Bide ios gibi koyu renkler hakim olsun istiyorsan Carbon Rom yükle. üstelik rom cm tabanlı ve modifiye olayını ayarlardan yapabiliyorsunuz. Novafusion şuan cm ve carbona odaklanmış (s3 mini). Ben belki kurabilirim. Kurarsan nası stabilmi hepsi Türkçe mi? Ben Carbon Rom kitkat kullandım

Üst Alt