Galaxy S3 Mini i8190 [ROM+KERNEL][25/08][ANR6] ♪★● VIRGINITY V14 ●★♫ S5 Taste | Blazing fast | AROMA!]

Sponsorlu Bağlantılar

ayaz759

ayaz759

Üye
camera fix'in linki kırık kardeş ?

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
camera fix niye kullanıyorsunuz acaba onu anlamadım önceki sürümlerde kullanıyorlar onu

ayaz759

ayaz759

Üye
Ne yaptıysam olmadı romu yüklüyorum herşey tamam taki rom bittikten sonra telefon yeniden başlatılınca kendi kendi 2,3 saniye aralıklarla reset atıyor acaba sorun nedir ??

Son düzenleme:
yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırlama yap yani Wipe data Wipe cache yap düzelir.

ayaz759

ayaz759

Üye
Tum wipelari yaptm ama yine olmadi sistem acilmiyorHatta dun herseyi yeniden yaptm telefonu acinca samsung , model yazisindan sonra recoverye giriyor surekli ayni sey

gacvokem

Üye
Tum wipelari yaptm ama yine olmadi sistem acilmiyorHatta dun herseyi yeniden yaptm telefonu acinca samsung , model yazisindan sonra recoverye giriyor surekli ayni sey
cihaz downlodmodda acılıyorsa orjinal room yükleyin ,sonra tekrar deneyin ilginç durum

ayaz759

ayaz759

Üye
sorun haloldu en sonunda sorunsuz yükleyebildm teşekkürler ilginiz için..

jereax

Üye
Beyler s3 mini de hafıza kartını dahili hafıza yapmam için ne yapmak gerekiyor romu falan kurdum bu romu kullanıyorum

ayaz759

ayaz759

Üye
Beyler s3 mini de hafıza kartını dahili hafıza yapmam için ne yapmak gerekiyor romu falan kurdum bu romu kullanıyorum
öncelikle hafiza kartina ext alani acmalisin bunu yapmak icin mini partition magic programini kullan

rmz653

rmz653

Üye
hocam linkleri yenilermisn hiçbirisini indiremiyorum

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Bütün linkler sorunsuz ve hatasız çalışmakta

rmz653

rmz653

Üye
orun benden kaynaklanıyormuş
bu

bunların hepsini indirmemiz gerekiyormu ayrıca bunu yuklememiz gerekiyormu indiremedimde

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Hayır sadece v13 sorunsuz çalışmakta

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini indirmene gerek yok v13 indirsen yeterli

rmz653

rmz653