[rom][jb][4.3.1][jls36i] Cyanogenmod 10.2 Alpha (build 4)

Sponsorlu Bağlantılar

sir mordred

sir mordred

Üye
arkadaşlar söylemeyi unuttum cyanogenmod 10.2 romlari yüklemeden önce clockworkmodu güncelleyin arco en son 6.0.4.4 ü çıkardı eğer bundan daha önceki cwmlerler 10.2 yi yüklerseniz bootlopla(telefon açılmaz surekli restart atar) karşılaşırsiniz ona gòre

• Beğen
Tepkiler: Rookie66

Neagf

Üye
arkadaşlar söylemeyi unuttum cyanogenmod 10.2 romlari yüklemeden önce clockworkmodu güncelleyin arco en son 6.0.4.4 ü çıkardı eğer bundan daha önceki cwmlerler 10.2 yi yüklerseniz bootlopla(telefon açılmaz surekli restart atar) karşılaşırsiniz ona gòre
Ben sorunsuzca kurdum... baya eski bir surum olmasina ragmen. Heralde 6.0.1.3 benimki.

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Hayır hiçbir sorun olmaz cmw sürümünün android ile alakası yoktur. CMW sürümü sadece yazılımdaki iyileştirmeleri eklemeleri kaldırmaları ile ilgilidir. Android i etkilemez.

ozakin70

ozakin70

Üye
Bende yükledim fakat telefonu kapattıktan sonra bir daha açılmiyir :cry:
ekran samsung ve cynogenmod yazısında kalıyorsa ekrana rasgele tıkla sonra açılıyor bende böyle oldu düzeldi şimdi tekrar başlattığım zaman bi sıkıntı yok ve gayette güzel tabi ben build 3 ten bahsediyorum

sir mordred

sir mordred

Üye
Ben sorunsuzca kurdum... baya eski bir surum olmasina ragmen. Heralde 6.0.1.3 benimki.

Hayır hiçbir sorun olmaz cmw sürümünün android ile alakası yoktur. CMW sürümü sadece yazılımdaki iyileştirmeleri eklemeleri kaldırmaları ile ilgilidir. Android i etkilemez.

yeni çıkan cm10.2 deki bazi sorunlar sebebiyle cwmde güncelleme gerekti bu sebeplede cwmnin yapimcisi koush (koushik dutta) cm10.2 ye uyumlu olmasi için en son 6.0.4.4 ü çikardi hatta hala bazi sorunlar var herhalde githubda sürekli güncelleniyor yakinda yeni bi sürümde çikar bu sebeplerden dolayi 4.3 tabanli romlari yüklerken cwmyi güncellerseniz daha az sorunla karşılaşirsinizayrica cwm etkilemez demissin fakat cwm bir nevi temizleyicidir eski romdan kalan parçalari tam olarak temizleyemezse yeni bir rom kurduğunda eski romdan kalan veriler yeni romla uyuşmaz bu sebeplede bir sürü sorun yaşarsın

ozakin70

ozakin70

Üye
Build 3 iyi degil arkadaslar tavsiye etmiyorum oyunlarda acmiyor plant zobies de acmadi mesela onun disinda ram surekli doluyor

HeroMR

HeroMR

Üye
Yeni cwm cok guzel bazen hangi sdcard diyorduk bu 0 1 ayrimi yapildi gereksiz yes nolar azaltildi fix premissiond kaldirildi vs. Xda konusundaki link kirik ancak son mesahda biri mirror verdi. Dikkat edin mirror odin ile calismiyor terminal ile kurun.

ozakin70

ozakin70

Üye
Yeni cwm cok guzel bazen hangi sdcard diyorduk bu 0 1 ayrimi yapildi gereksiz yes nolar azaltildi fix premissiond kaldirildi vs. Xda konusundaki link kirik ancak son mesahda biri mirror verdi. Dikkat edin mirror odin ile calismiyor terminal ile kurun.
Fix perm. neden kaldirildi ki?

NovaTR14

NovaTR14

Üye
zorluk olmasın bende odin ile olanı mevcuttu upload ettim.

bayfeat

bayfeat

Üye
bunu denedim 1 gün sorun şunu gördüm;müzik dinlerken telefon çaldığında müzik durmuyor çalmaya devam ediyor.. şarj durumu 8-10 saat gidiyor bazı yerlerde hata veriyor işlem durduruldu gibi bilginize....

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
konu ile uzun zaman ilgilenemedim güncell..

ismailozcn

ismailozcn

Üye
V4 çıkmış

furo122

furo122

Üye
4.3 te swap (hafıza değiştirme) nasıl yapılıyor

HeroMR

HeroMR

Üye
4.3 te swap (hafıza değiştirme) nasıl yapılıyor

system/build.prop'da // change this for swap sd gibi bir yazı var swap diye aratsan çıkar onun altındaki kodun sonundaki 0'ı silip 1 yap sonra reboot at.

sir mordred

sir mordred

Üye
ulan arkadaş galaxy s plus için bile android 4.4 kitkat çıktı(cm11) bizim cihaz hala 4.3 alfa sürümlerinde..

adc team suanki bizim developerlardan daha hızlı çıktı.

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
galaxy wonder için geliştiricimi kaldı hepsi s4 mini aldı bize bi kaç ay sonra gelir kitkat bu gidişle keşke s plus alsaydım ya

sir mordred

sir mordred

Üye
galaxy wonder için geliştiricimi kaldı hepsi s4 mini aldı bize bi kaç ay sonra gelir kitkat bu gidişle keşke s plus alsaydım ya

ya adamlar ion romu portladı enson kitkatıda çıkardılar hatta bi ara s plus'a linux kernel 3.12 portlayalım diyen bile oldu

gelgelelim bizim foruma ölü forum tık yok hergün en fazla saysan 5 mesaj atılmıştır xdadaki galaxy w forumuna. ayrıca blackcat aynen katılıyorum keşke bende s plus alsaydım

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
adam gibi geliştirici çıkmıyorki kim çıktıysa salağın biri çıktı engel oldu forumda hep ben rom portlamaya başladım çıktılar dediler alex varken sen niye uğraşıyon gördük alex denilen şahısı 3.8 de pert oldu bıraktı bu cihaz için hiç birşey yapasım gelmiyor çok zor değil rom portlamak veyatta kaynakdan derlemek emeğe saygı yok o yüzden yapasım gelmiyor kitkat rom çıkarsam yayınlasam arco varken yada arsradu varken sen niye çıkarttın diye tepkiler yicem

Üst Alt