[rom][jb][4.3.1][jls36i] Cyanogenmod 10.2 Alpha (build 4)

Sponsorlu Bağlantılar

HeroMR

HeroMR

Üye
Mesaj silinebilir.

Son düzenleme:

Neagf

Üye
İstersen benchmark ile bakabilirsin kismindan sonrasini okumadim :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
İstersen benchmark ile bakabilirsin kismindan sonrasini okumadim :ehe

çünkü devamı gereksiz :D apple fanları yetmezmiş gibi bir de kendi kulvarımızda kapışmaya başladık, hadi hayırlısı :) roma eklenen + bir kod mevcut değildir. kullanılan uygulamalar'ın hepsi denenmiş, hatasızdır ancak şuanki sürüm çok eski kalıyor bu yüzden bir kaç hata mevcut. fix paketi bulunmamakla beraber uygulama ve data barındıran WonderPack mevcuttur.

çözüm önerileri, kişinin hangi launcherı kullanacağı seçeneğidir. iki launcher birlikte çalışamaz; hata vereceği için seçenek yönergeleri konuya eklenmiştir.

tekrar belirtiyorum, imkansızlıklar yüzünden konu güncellenemedi; ancak bu haliyle emin olun cm9 stocktan çok daha iyidir. madem o kadar iyisiniz ancak benchmark puanlarının gerçeği tam anlamıyla göstermediğini niçin öğrenmediniz?

son olarak buyrun paylaşın, amacım yarışmak değil; bilgi paylaştıkça çoğalır. Akıl akıldan üstündür, sizden öğrendiklerimiz de eminim bize faydalı olacak :oke:şunu da ekliyim v4'ü denemeyi tekrar düşünün :D

• Beğen
Tepkiler: Neagf
HeroMR

HeroMR

Üye
Mesaj silinebilir.

Son düzenleme:
-Emre

-Emre

Üye
Çözüm üretmekten kastım launcher değil camera bozuktu orjinalden kameranın yedeğini alıp kurun vs. gibi çözümler ürettiniz. Benchmark %100 olmasa da aynı ayarlarda karşılaştırıldığında doğruya yakın sonuçlar verir. S3 e de Galaxy Wonder'a da 6000 puan vermiyor sonuçta.

Kamera, exchange v3te çözüldü ancak siz benchmark olayını pek derin düşünmüyorsunuz. Ben dostça yaklaşıyorum kardeşim sen hala kapismaya çalışıyorsun :(

• Beğen
Tepkiler: Neagf
HeroMR

HeroMR

Üye
Özür dilerim bende. k.b

Bir ara senle bir rom yapmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve -Emre
-Emre

-Emre

Üye
tabi ki neden olmasın :oke:

• Beğen
Tepkiler: HeroMR
cadde19

cadde19

Üye
kardeşler cm9 da bataryadan performans alabileceğim kernel hangisi çünkü teli garantiye gönderdim muhtemelen pazartesi gelir cm 9 a gecip bir romun finali çıkana kadar bekleyeceğim

-Emre

-Emre

Üye
honeyx7up

Ali58_58

Ali58_58

Üye
gençler xdada offical 4.3.1 bi rom çıkmış ama hadi bakalım

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve -Emre
NovaTR14

NovaTR14

Üye
Performans abartılacak kadar kötü değil oyunlarda nasıldır bilmiyorum. Şarj 4.2.2 ile aynı gibi. Kullanılmicak durumda değil yani. Blackcat hocam bir cacık olmaz demiş. Pristine install şeklinde yaptım kurulumu hiçbir sorun yok. Kullanmak isteyen çekinmeden kullansın bence. Şimdi PanaroidAndroid i denicem.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
nova dostum 4.3.1 stabilleştirmekde abartılacak kadar zor değil rom düzenlemenizi bekliyorum 4.4 çıkıcak az kaldı :D

-Emre

-Emre

Üye
benim de WL4 tamam kurup denicem şimdi bir de wonderpacki hazırlayayım :)

• Beğen
Tepkiler: mhmmdbilal
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s plus için bugün yarın ion rom yayınlanır darısı bizim cihaza :D

NovaTR14

NovaTR14

Üye
İnşallah hocam darısı bizim cihaza :DBöyle giderse bilgisayara ubuntu kurup bende ROM yapmayı düşünüyorum. Bakıcaz sonuçta lise okuyorum derslerimden boş zaman bulursam ROM yapıcam.

-Emre

-Emre

Üye
İnşallah hocam darısı bizim cihaza :DBöyle giderse bilgisayara ubuntu kurup bende ROM yapmayı düşünüyorum. Bakıcaz sonuçta lise okuyorum derslerimden boş zaman bulursam ROM yapıcam.

ben de bualmıyorum işte zar zor kurban bayramı tatil felan anca işte :D

sir mordred

sir mordred

Üye

ya blackcat sendede nedir bu ion rom ion kernel takıntısı ion'un diğer rom ve kernel türlerinden ne farkı var söyle

ayrıca ion kernellerde ram artırımı için kamera çalışmıyor xdada gördüğüm kadarıyla

Üst Alt