[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
bir şey söyliyeyim moralinizi bozmak gibi olmasın konuyla alakasız biraz
Galaxy Ace 3 çıktı artık samsungun galaxy ace 2 için bir güncelleme vericeğini zannetmiyorum en son alıcağı 4.2 olur başkada almaz

enessene52

enessene52

Üye
Galaxy Ace 3 çıktı artık samsungun galaxy ace 2 için bir güncelleme vericeğini zannetmiyorum en son alıcağı 4.2 olur başkada almaz
bir konuda okudum kitkat 4.4 gelecek diyolar :) tamamen sacmalık :))

The Shadow

The Shadow

Üye
ace 2 düşmanı mısın ?

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
ne alakası var ? ben sadece olacakları söylüyorum ace 3 çıkınca ace 2 niye güncelleme versin samsung sanki yapmadığı bir şey

The Shadow

The Shadow

Üye
ne alakası var ? ben sadece olacakları söylüyorum ace 3 çıkınca ace 2 niye güncelleme versin samsung sanki yapmadığı bir şey
bunu biliyoruz ki zaten ayrıca samsung un bi telefondan desteğini kesmesi için yeni telefon çıkartmasına gerek yok :) çıkarmasa da kesiyor zaten desteği :ehe da bunu şimdi burda söylemenin anlamı ne onu anlamadım ben :D

caylakpolat

Üye
3g gorusme yok

ramazan5454

Üye
bu romda görüntülü konuşma varmı

ghostsaw

Üye
bu mod 4.1.2 ustune kuruluyomu

enessene52

enessene52

Üye
cm 10.2 icin jb kalitesinde tema varmı

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
eline saglik kardesim ben rom konusunda yeniyim simdi bu rom u yapmak icin root gerekiyor mu bi de bi sey daha sorcam costum rom ne oluyor beni bilgilendirir misiniz tesekkurler

The Shadow

The Shadow

Üye
eline saglik kardesim ben rom konusunda yeniyim simdi bu rom u yapmak icin root gerekiyor mu bi de bi sey daha sorcam costum rom ne oluyor beni bilgilendirir misiniz tesekkurler
hayır root gerekmez bu romu kurman için :)

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
tm bilgiler icin sagol

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
ByMaxicep

ByMaxicep

Üye
son olarak ne diyorsunuz bi sıkıntısı var mı ?

Üst Alt