Ace 2 CyanogenMod 10.1

Sponsorlu Bağlantılar

omer2546

omer2546

Üye
    Konu Sahibi
Ace 2 CyanogenMod 10.1
Nightly
Kasma yoktur
Şarj süresi iyidir
İçinde özel kernel bulunmaktadir
Neler Çalışıyor
Ses
Arama Yapma ve Alma
GPS
Pusula
Yakınlık Sensörü
Wifi
Bluetooth
USB Depolama
Donanım destekli grafiksel işlemler
Donanım destekli video oynatma
Youtube HQ
Kamera
Torch ( El Feneri )
Wifi/USB tethering
Vsync
Önce indirmeleri yapalım;
Rom link:
Gappslink :
Kurulum;
Önce CWM flashlayin
Wipe data factory reset
Wipe cache
Romu flashlayin
Gappsı flashlayın
Wipe data
Wipe cacha
Advanced menüsünden wipe dalvik cache yapınız
Açılışı 5 dk kadar sürebilir

Öneri ;
Vold.fstab modifiyesi için şu konuya bakabilirsiniz Tavsiye - Ace 2 Cm10/10.1 Için Vold.fstab(hafıza Yer Değiştirme) - MaxiCep

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: noss_bar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: omer2546
turan588

turan588

Üye
BENCE EN İYİSİ PORTEKİZ ROM U HEM SESİ FAZLA ÇIKIYOR HEM KASMA HİÇ OLMUYOR SÜPER Bİ ROM.YAKLAŞIK 7 AYDIR KULLANIYORUM SIFIR HATA...YÜKLEMEK İSTEYENLER OLURSA NASIL YÜKLENECEĞİNİ ANLATIRIM...

en-sel

en-sel

Üye
BENCE EN İYİSİ PORTEKİZ ROM U HEM SESİ FAZLA ÇIKIYOR HEM KASMA HİÇ OLMUYOR SÜPER Bİ ROM.YAKLAŞIK 7 AYDIR KULLANIYORUM SIFIR HATA...YÜKLEMEK İSTEYENLER OLURSA NASIL YÜKLENECEĞİNİ ANLATIRIM...
Kardeş birkaç gün sonra ace2 alıyorum da orjinal jb de mi yoksa cyanogenmod damı en iyi peedormansı alırım yardımcı olurmusun

turan588

turan588

Üye
cyanogenmod iyi ama görüntülü arama yok birde stabil çalışanını bulman lazım.ben yükledim hatta yüklemediğim cyanogenmod sürümü kalmadı cm 10 dan cm 11 e kadar pek hoşuma gitmedi.performans biraz daha iyi jb den bana görüntülü arama falan lazım değil dersen yükle rehberde ara seçeneği yok isme dokununca hemen arıyo.tavsiyem yazdığım romu bul yükle şu an kullanıyorum sorun yok..

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:pc de resimler gözükmüyor.

omer2546

omer2546

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyecekseniz Performonce romu yukleyim

omer2546

omer2546

Üye
    Konu Sahibi
:D

en-sel

en-sel

Üye
cyanogenmod iyi ama görüntülü arama yok birde stabil çalışanını bulman lazım.ben yükledim hatta yüklemediğim cyanogenmod sürümü kalmadı cm 10 dan cm 11 e kadar pek hoşuma gitmedi.performans biraz daha iyi jb den bana görüntülü arama falan lazım değil dersen yükle rehberde ara seçeneği yok isme dokununca hemen arıyo.tavsiyem yazdığım romu bul yükle şu an kullanıyorum sorun yok..
Anldım dostum zaten 4.1.2 resmi sürümü var zaten değilmi cm düşünmüyorum bende

ByMaxicep

ByMaxicep

Üye
arkadaşlar son olarak bu rom olarak ne düşünüyorsunuz iyi sonuçlar elde edecekmiyiz hani tlf sorun yaşatacaksa yüklemeyelim bilgisi olan varsa paylaşbilirler mi ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
arkadaşlar son olarak bu rom olarak ne düşünüyorsunuz iyi sonuçlar elde edecekmiyiz hani tlf sorun yaşatacaksa yüklemeyelim bilgisi olan varsa paylaşbilirler mi ?
sorun çıkmıyor

en-sel

en-sel

Üye
Kardeş cihazım geldi ancak cok kasma var dediğin romu nette aradım ama bulamadım yardımcı olurmusun

omer2546

omer2546

Üye
    Konu Sahibi
...

en-sel

en-sel

Üye
kardeş dediğin romu bulamadım yardımcı olacakmısın nasıl yüklicem ne yapıcam. yapamayan olursa yardımcı olurum demişsin