Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

sercanfb66

sercanfb66

Üye
.jar winrardan ekliycez ondan sonra tamamdır demihe tamam kendi sitenden ben şimdi oyunun formatını değistirsem sonra da rmsleri yapsam olur muTamam Ucwebden İndirdim Şimdi Ama _jar Olarak Yazmıyodu .jar Yazıyodu Yinede Ben Sildim .jar'ıPeki rmsler ne zaman gelir

samikadze

samikadze

Üye
Casonurillas 320x240 butonu da çalışmıyor bendee

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Samikadze Yanında indir var ona bascan butona değil
.jar winrardan ekliycez ondan sonra tamamdır demihe tamam kendi sitenden ben şimdi oyunun formatını değistirsem sonra da rmsleri yapsam olur muTamam Ucwebden İndirdim Şimdi Ama _jar Olarak Yazmıyodu .jar Yazıyodu Yinede Ben Sildim .jar'ıPeki rmsler ne zaman gelir
tamam rms yapmadan o dosyayı elleme tamam mı? Dursun biyerde bide dosya biçimi desteklenmiyor diyor dimi?Bide ismini değiştire basıncada olur biçimsiz dosyalarda... .jar yazınca biçim düzelir açılır oyun ama rms yapmadan dosyayı elleme ok

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Peki ama elledim olmadi tekrar yüklesem olurmu ama dosyayi kaldirmadimrms ne zaman yaparsin

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
.jar yapmıcan rmsleri atmadan önce! biçimsiz olcak rms atarken eğer oyunu .jar yaptıysan sil gitsin....

sercanfb66

sercanfb66

Üye
yenden yükledim ucweb ile ucwebten .jar sildim rms dosyalarinin ortalma boyutlari kaç olur

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
tanesi 1gb falan :D şaka şaka toplam 100 kb yi zor geçer

sercanfb66

sercanfb66

Üye
korktum ola 1gb diyince iyi az fazla yer kapatmaz

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
:alkis

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Sabahdan beri soruyorum ne zaman rms cikiyo

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
önce türkçe yamayı güncellicem i harfi falan vardı onun yerine ı falanda eklicem oyuna ş ö ç falanda olcakta, accık kodlama öğrendim o bana yeter :D

sercanfb66

sercanfb66

Üye
7 gün sürer mi pekiaynı uygulama üzerinden devam yani

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi

DEDİM DEDİM İNANMADIN, BOYUTA BAK :Dneyse vazgeçtim ben rms işine devam edeyim en kısa zamanda bi güncelleme çıkarcam kalan yerleride tr yapcam sonra 2 gün sonra falan rms işi hallolur

• Beğen
Tepkiler: sercanfb66
sercanfb66

sercanfb66

Üye
simdi inandim emek

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
hafızada yer var mı :D

• Beğen
sercanfb66

sercanfb66

Üye
var 2gb

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi

TANESİ 1 GB SENCE HALA HAFIZAN YETER Mİ? :D

• Beğen
sercanfb66

sercanfb66

Üye
okadar olmaz ya ben 2014 rms buldum 1mb2014 rms olurmu peki

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Şaka yaptım :D bide transferleri bi yazar mısın buraya yada başka konuya, son transfer döneminden sonra yapılanların hepsi ama önce büyük transferleri yaz bu işi tek kişi yapamaz, sonra transferlerin daha küçüklerini yazarsın böylelikle bitirriz, başka birini daha bulsak daha kolay olur siz yazarsınız ben yaparımHepsini aklımda tutamam bu dönem takımlar durmadı transfer yaptı tüm takımların kadroları değişti...2014 rms oyuna girmez oyunlar farklı!500 kb falan olcak

Üst Alt