Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

sercanfb66

sercanfb66

Üye
olsun futbolcular düzenli ya iyi yeter

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
mhmt93t yaptığı kadar v2 de onları koydum v3 olursa anında türkçeyi onada aktarırım... bu konuda güncellencek hepsi... 320x240 eklendi 240x320 geliyor..............rms daha yapmadım sonradan ayrı dosya olarak paylaşacağım oyunun kurulu olduğu yere atacaksınız...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
bide ucweb ten diyodun onuda anlatırmısın

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
tamam rms yapınca anlatırım onu... ama 240x320 olmayabilir...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
yeni transferler yok niye

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
240x320 ye uyarlayabilen varsa uyarlasın aynı dosyayı atınca oyuna girmiyo donup kalıyo ve tekrardan yapmaya niyetim yok 240x320 şu an yok...transferleri rms ile yapıcam oda 1-2 güne gelir...

samikadze

samikadze

Üye
spiker var mı ki? yani oyunu anlatıyomu???

Raso66

Raso66

Üye
240x320 ?

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
dosyası farklıymış aynı dil dosyasını kabul etmiyo dosyayı 240x320 ye aktarabilen biri bulamazsak belki yaparım ama büyük ihtimalle yapamam... çok yorucu ve bazı yerleri sıkıcı oluyo... ama o , here ,give me the ball falan yerlerini türkçe yapınca süper oldu ... top ver laaan falan diyo... teknik direktör 1 kırmızı görek anamızı belliyor :D küfürler falan ama süper komik yaptım bide 3 golden sonra become a legend yerinde t direktör al sana dondurma , bunu hakettin diyo :D acaip komik oldu kendim yaptım ama gördükçe gülüyom... bunun için mi para alıyonuz aptallar :D acaip yaa

samikadze

samikadze

Üye
Casonurillas o dediğin hangisine ait (240x320 ? 320x240)

sercanfb66

sercanfb66

Üye
evet salak filan diyiyo :) calim ve top alma neyle yapiliyo?agzini burnunu kırarım deseydi şaşırmazdım

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
evet salak filan diyiyo :) calim ve top alma neyle yapiliyo?agzini burnunu kırarım deseydi şaşırmazdım
çalım klavyelide 0 la top alma için 5 veya ok tuşuna basılı tut kendi koşup alıyo topu. Efsane ol yerinde milli takıma seçilmeden önce ülk bilgisine bi bak orada güzeldi. Bide top isteme yerlerini gördün mü? 5 yada ok a 2 kere basınca here falan diyodu türkçesi güzel olmuş mu? Topu ver lan topuuu :DKalan kısımlar 1-2 günde güncelliycem bazı şeyler hala ingilizce, spikerde 2-3 replik kaldı bide 2 tane maç sonu t. Direktör konuşması ingilizce. Bide bu oyunda online modu var mı? Çevirirken play online, vheck your network , shar your team with rf manager 14 falan gördüm ama oyunda yok onlar?
Casonurillas o dediğin hangisine ait (240x320 ? 320x240)
indirme linklerine bak sadece 320x240 aktif yani 320x240 a yaptım ...Güncellemde yeni stad eklemeyi düşünüyorum hangisi olsun? Şehrinin veya tuttuğu takımın stadının oyunda olmasını isteyen yazsın... TT arena ve Ş. Saraçoğlu ekledim sanırım 3-4 tanelik yer kaldı...

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
casonourillas e72de denedim güzel olmuş benden sana +1 Milyon rep.bi de e72ye göre rms yap +1 Milyon rep

Raso66

Raso66

Üye
Birde ben deneyim bakalım bendeki 240x320 ye atayım senin dil dosyasını çalışıcak mı bakalım :)Birde bi şey sorcam bu versiyonda futbolcu benzerlikleri yine yanlış çıkıo mu ?Yani güzel olmuştur metine ne yazarsan oyunda o çıkar :) emeğine sağlıkDemedim 240x320 olmuyor.. Demekki bu 320x240 ile farklı dil dosyasına sahip. Onuda baştan düzenlemek gerekir..

samikadze

samikadze

Üye
Ha bide oyuncuların adı sona kadar yazılsaydı iyi olurduya mesela: Ricardo Costa-R.Cos böyle oluyor. Bide aklıma gelmişken çoğu klupte D.Pe diye oyuncular oluyor onlar düzenlendimi???

Raso66

Raso66

Üye
Ha bide oyuncuların adı sona kadar yazılsaydı iyi olurduya mesela: Ricardo Costa-R.Cos böyle oluyor. Bide aklıma gelmişken çoğu klupte D.Pe diye oyuncular oluyor onlar düzenlendimi???

Hexle yapıldığı için belli bir karakter sayısına göre düzenliyosun onun için isimler kısa kalıyo

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Güzel olmuş ama eksik var 2 günden güncellenirse süper olur bide facebookta skor paylaşma olsa iyi olur

adler03

Üye
D.Pe diye yazılanların hepsi Perez.ilk isimlerin baş harfleri yanlış olmuş.Otomatik yazılmış galiba.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Hala Neden Futbolcular Düzenlenmedi Hep Gum İsimli Futbolcu Var?yok yapılmamış arkadaşlar el birliyle kluplerin futbolcularını paylaşalımAynı isimde çok futbolcu var ve işe yaramıyorCelta Vigo Manchester United

Manchester City

Arsenal

Barcelona

Son düzenleme:

Üst Alt