Spor Real football 2015 jar 320x240 Türkçe Ve Dogru Futbolcu Adları Olanı İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Tamam... Rush out acaba çıkarma olabilirmi? Topu kornere çıkarmak. Kalecilerde yüksek oluyo o özellik.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
olabilirfenerbahcede samuel holmen var

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bu arada bu iş bittikten sonra gangstar 4e türkiye yaması yapcam. Konu açtım istersen bi bak yeterli evet gelirse başlıcam 5 günlük anket var 5 gün sonra başlıcam.( isteyen olursa)Şu takım logoları dosyasını daha bulamadım :D

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
progam o takım logoları

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
hayır takım logoları dosyasını bulamamışsınforma konu açim zaten logolar dogru degil mi

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
sen yazmışın ya takım logo dosyasını bulamamışsınpeki o dosyayı nasıl bulcan

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Fenerin logosunda CI yazıyo la neresi doğru? Gs de IC ,realde M yazıyo lisanssız o logolar?İnşallah programlamayla yazmamıştırlar... Grafik dosyasıysa bulunur kolay...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Evet Cı Yazıyordu Ben İndirdim Onu Yapamamış Çok KötüydüBen fazla anlamıyorum bu işlerden kb ama

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Ha bu arada rms ye bazı takımların kısaltması yanlış yapılmış onuda ekliyom... FB, GS falanTamam peki gangster turk city yaması güzel olur mu sence? Konuda açıklamasını yaptım bi bak.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
progamı yapanlara soralım mı

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
progamı yapanlara soralım mı
:D ne içtin :D sen sor bekliyom :D adamlar türkçe bilmiyodur ki bide söylemezler sanırım. Lisans hakları yok çünkü ama sorabiliyorsan lafım yok sor derim..Gamelofun facebook sayfasına sorabilirsin bi ihtimal söylerler çünkü onlar türkçe falan yapıyo oyunları. Gameloftta tüm oyunlar türkçe. 12 tl olmasa satın alır türkçe dosyasını normal oyuna atar 1 dkda yapardım ama 12 tl ye değmez bu oyun

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
aynen

burda var tr yapmak için

burdan sorabilirsin bunlar biliyogüzel bence gangstar yaması

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Java oyunla pc oyunu aynı değil o verdiğin sitelerde pc oyunları var.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
he pardon ben sandım mobil oyunda çeviriyo k.b oldugu kadarıyla fazla ugraşma

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
bu arada gangstar city projesi yatabilir dil dosyası yok bakıyom dil dosyasını bulamıyom sen crysis isa ya bi sorsana o biliyo bu konuları... dil dosyası hangisi diye sor.rf 15çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
onu nerden bulcam rf15 yarina biter mirf 2015 yarin tamam mi

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Yarina zor nbugun evde degilim.

sercanfb66

sercanfb66

Üye