Spor Real football 2015 jar 320x240 Türkçe Ve Dogru Futbolcu Adları Olanı İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
bugün bitmez diyosun yanidaha türkçe olmadımı

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Çok fazla kelime var en az 10 sayfa falan var. Ama yinede 2-3 sayfası bitti sayılır...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
sen bütün futbolcuları düzenliyon demi

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Futbolcuları mhmt93t yapıyo ben türkçeye çeviriyom. O v2 falan çılkarınca anında türkçeyide paylaşıcam tr zaten 1 kere yapınca başka gerekmiyo dosyayı aktarıverince tamamdır. Her sürüme çıkarırım tr yamayı.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
daha fazla seni rahatsız etmeden akşama biter herelde neyse bayramin mübarek olsun

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bu gün evde değilim akşama bitmez bayram sonuna kalcak ama yinede her gün biraz yapmaya çalışıyom bu gün 20 dakika süre verebilirim oda 1sayfa falan olur... Bayram sonu çabuk biter ama bayramda bitmez o kesin!Ama yeni ikonu umarım beğenirsiniz benim hoşuma gitti...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
sen yapda begeniriz

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Translating %35

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
2 gune hazir olur mu

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Controls ve lig açınca bisürü yazı geçiyo ya lig hakkında bilgi veriyo orayı çevirmezsem 2 günde biter. Bide spiker ciddi mi olsun , biraz eylenceli falan mı? Mesela ceza ceza sahası ana baba günü gibi mi olsun ceza shasında bircok oyuncu vuruşu bekliyor mu olsun. ? Eylenceli yaptım çevirilerin çoğunu ama burda açıklamıcam oyunu indirince görceniz süper oldu... :D ha ekran görüntüsüde atıcam...İsteyen varsa transfer ve takım kadro düzeni yamasıda yaparım. Kadro düzeni derken : feneri 4-5-1 yapmışlar caneri orta sahaya koymuşlar - feneri 4-3-3 yaptım caner bekte, bruno alves ilk 11 de(stoper) emenike forvetin ortasında ,sow solda, kuyt sağda. Orta saha mehmet topal, meireles,diego ribas. Şeklinde kadroyu gerçeğe uygun yaptım. Rms dosyasında dosyayı indirip oyunun kurulu olduğu yere atcanız tamamdır... Suarez, rodriguez vb. Transferler falan yaptım. Realde ronaldoyu sola baleyi sağa koymuşlar ronaldo sağa bale sola alındı... Gs de telles, cheadjoue( yazılışını bilmiyom desteksiz salladım) melo vb yerleri düzelttim. Milli takımda selcuk sahin , ömer toprak falan vardı, egemen , selçuk inan , gökhan töre, mehmet topal ilk 11e eklendi... Vb.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Sarı Kart ,Kırmızı Kart ,Ofsayt,Penaltı,Korner Versin yeter hakem ciddi olsunSarı Kart ,Kırmızı Kart ,Ofsayt,Penaltı,Korner Versin yeter hakem ciddi olsun yap yamayı beklerim 2 gun dah2 günde hepsini çevirirmisinFutbolcuları adlarını araştırıp vercem nerede sıkıntı yaşıyorsunçevirme tamam yarı ingilizce olsa bişey olmuyoryama ve sıkıntı yaşadıgın takımları söyle21.Aurelien Chedjou
15.Alex TellesHep yeni transferler felan burda

ilk ingilizcedi demi tr çevirdin maxicepten indirdin birazı dogruTüm takımları mı yaptın?Sen Önemli Takımları Düzenledin Çok İyi Olanları Yap

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Ben burada isimler düzeltilmiş olanı indirdim, transferler eksik ve kadrolar yanlış onları düzelttim. İsim yapmıyom türkçeleştiriyom ve transferleri yapıyom bilinen takımların kadrosunu ve takım formasyonunu yapıyom. ( ilerleme: become a legend:efsane ol: bölümü %100 tamamlandı) rush out ne yaa onu çevircem oyuncu özelliklerinde ama ben bişey anlamadım translateye yazıyom saçma sapan şeyler çıkıyo? O ne demek anlayan varsa onu söylesin... Bide bu oyunun onlinesi var mı? Çevirirken play online falan diye yerler falanda gördüm?Ben transferleri biliyomda bi oylama yapacam drogba chelsea ya gitti şu an gerçekte o gs de kalsın mı göndereymi?Salih roma transferi salih oyunda varsa yapacam ama hiç görmedim salih i oyunda!

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Salih Yok Romada Drogbada Gs yok Ben Çevircem Yandexten Sen Bana Yolla Hep YapamadıklarınıChelseaya Gönder
Salihi Romaya GönderRush out anlamı (dışarı acele) bu dogrusupeki uygulama içinde bende transfer edebiliyormuyum

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
İşte ,dışarı acele, hangi mantığa uyuyor? Bide drogba var gs de onu göndericem. Gs nin trabzona falan gönderdiği ceyhun vb. Kadro dışı mı edeyim(oyundan silmek) ezik bi takıma yollayayım mı?

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
bilmem ki adler3 sormak gerekir sende eklimi oezike yolla

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Oyun aynı olcak sade türkçe olcak bide ben transferleri, kadroları ve taktikleri vb. yapıp rms dosyası olarak verecem ayrı olarak. Bide telefondan rms yapmaılmıyo diye biliyom ama bi çözümü var (kesin değil) uc browser ile indir (save ye bascan indirme yeri gelince) adını falan elleme direk indir sonra indirme bitince, rms dosyalarını da indir (oyunun olduğu yere indircen) sonra oyunun olduğu yere gidip oyunu bul isim değiştire tıkla son yerde _jar yazar onu .jar yap kaydet tamamdır. Sonra rms ler falan gitmiş olcak. (mantıken oluyo ama daha denemedim) ondan sonra transferler falan uygulanmıştır kadrolar düzgün olmuştur güzel bi oyun oynayabilirsiniz... Ben oyunu yükleyince bi dene bunu istersen yoksa rms direk yapılmıyo... Pc gerekiyo...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
sen bana kaç günde biter onu söyle bana adlere sorimuc browser benim telde onları nerden indircem

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Ben oyunu bitirince ayrıntılı anlatırım boşver şimdilik... Ben şimdi transferlere falan devam edeyim... Bu arada di maria psg ye gitti diyolar doğru mu bi araştır onuda yapayım.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
bakıyorum olabilirreddetmiş herelde di maria

Üst Alt