Spor Real Football 2014-100'e Yakın Lisanslı Takım Ve Güncel Transferler

Sponsorlu Bağlantılar

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
mesgul olacagim univde ama hic olmazsa serie a da kalan takimlari yapabilirim. yine yeterimce duzenlerim.

adler03

Üye
Hazırda birkaç fransa takımı ve diğer kulüplerin kalanları var.Bu sıralar biraz işlerim olduğundan isim yazma işini yavaşlattım.Portekiz ve Arjantin'den başka takım yazmayı düşünmüyorum.Diğerlerini tamamlamaya çalışacağım.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardesim

adler03

Üye
Brezilya'dan 3 takım eklediğini belirtmeyi unutmuşsun Mhmt93t.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur adler03. yazdim

adler03

Üye
Rica ederim.

4Shared'dan oyunu indirdim ama rms yoktu.Yani oyunda kısa isimler de mevcut.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
oyun adini degistirdin mi?240x400_touch eklendi

adler03

Üye
Ad değiştirmeyi indirmeden önce mi yoksa sonra mı yapmalıyım.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
oyunu bilgisayarla indiriyorsan orada ismini degistir(once folder options'da hide extensions for known file types markini kaldir)
telefonla indiriyorsan uc browser'de veya opera mini 7.1'de indirmeden ismini degistir.yani bes dosyayi bir kasore atmalisin.
RF14bymhmt93t.jar
RF14bymhmt93t_m_db_pn00000.rms
RF14bymhmt93t_m_db_pt00000.rms
RF14bymhmt93t_m_db_tf00000.rms
RF14bymhmt93t_m_db_tn00000.rms

adler03

Üye
Serie A'dan 10 değil,12 takım yapmışsın.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
sagol adler03. ikisini en sonda yazdigima gore bildirmeyi unutmusum.

adler03

Üye
mesele değil kardeş! Serie A takımlarını da yazacağım için kaç takım kaldığını bilmem gerekiyordu.Bunun yanı sıra kalan liglerden birkaç takım daha yazmayı düşünüyorum.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
tamam. bence fransa ve italya liglerinden sonra bazi onemli milli takimlara da baksana. cozulmemis kisimlari. bencede bu kadar yeter.

adler03

Üye
Tamam olur inşaallah! Belli başlı milli takımlara da bakmaya çalışacağım.Zaten kulüp oyuncuları yazildiginda milli takımların büyük bir bölümü kendiliğinden düzelmiş oluyor.

adler03

Üye
Yeni güncelleme ne zaman çıkar?

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
italiya ve fransa liglerini ve transferlerini tamamladim. yalniz fransa da birkac cozulmemis oyunculari cozmeye calisacagim. milli takimlarin kisalmis oyuncu adlarini nasil tam yazmayi ve milli takim adlarini da tam sekilde(mesela Netherlands)yazmayi cozdum. bu hafta carsamba vaktim bos olacak. tamamlamaya calisacagim.

adler03

Üye
Hadi hayırlısı! Yalnız milli takımların adlarını Türkçesi ile versen daha iyi olmaz mı?

adler03

Üye
Ayrıca diğer kulüpler,Arjantin ve Brezilya takımlarını düzenledin mi?

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
takim adlari rms dosyasinda sifreli yazilmis ç, ü ve diger turkce karakterlerin kodlarini cozmem zor olacak. o takimlara vaktim yetmedi carsamba eklerim.

adler03

Üye
Tamam kardeş!

Üst Alt