Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

esmerim_1453

Üye
240x320 linki ne zaman çıkar?

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
oyuncu isimlerini ben değil mhmt93t yapıyor... net paketi biti eksikleri yapıp internet gelince güncelicem.... oyuncu isimleri dışındaki eksikleri bildirin düzelteyim...

samikadze

samikadze

Üye
noldu çıkmadımı????

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
240x320 ye bu dosyayı uyarlayacak birİsi bekleniyor...

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
dosyayi bana gönder ben uyarlarim
mesajdan atarımda düzgün oyuncu isimleri v2 deki 240x320 yi indir benim verdiğim dosyaları ona göre ayarla( dosyayı direk atınca çalışmıyo tekrardan yazmak lazım)Profiline girilmiyo konuşma başlattamamdır arkadaşlar quantumof a dosyaları verdim yapabilirse 240x320 cilerde faydalanabilecek ama konu aktif olmazsa yüklemem haberiniz olsun konu 1 haftadır suskun!

• Beğen
Tepkiler: tekmustafa
sercanfb66

sercanfb66

Üye
ama biraz daha düzen tam futbolcu ve transferler bu transferleden iyi anlayan kişiler olmalıoyunu yapacak320x240 düzen gerek casonurillas

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
transferler bende o 240x320 ye çevircek :D merak etmeyin bemim futbol bilgim bu oyunu yapanları bile aşar... adamlar 2-3 sene önceki kadroları koyuyo işim zor bide 30 tane dosya var indirebilceniz mi? bu konuya önceki gibi transfer ve kadro düzenleme yüzdesi koycam yaptıkca güncellicem ok

sercanfb66

sercanfb66

Üye
tamamdosyalar jar mı

sercanfb66

sercanfb66

Üye
peki jvada kurmak gerekiyo mu yoksa direk oyunu indirdigimiz yere mi atcaz

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimalle zip e koyarım zipten çıkarıp oyunun olduğu yere atcanız ama pc olsa daha kolay olur...

samikadze

samikadze

Üye
indir butonunun çalışıcak gününü bekliyorum??:O:O

sercanfb66

sercanfb66

Üye
java uygun zip progamı var mı

sercanfb66

sercanfb66

Üye
adını verirmisin indiriyim

sercanfb66

sercanfb66

Üye
benimki direk hazıfa kartının ana menüsüne atıyo oyunu olur mu?ben bu progamı biliyorum rarda çıkarıyor ama zippi bilmiyordum saol söyledigin için

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
benimki direk hazıfa kartının ana menüsüne atıyo oyunu olur mu?
programı istediğin gibi indir... Oyunu uc browser den indir , indirirken oyunun sonundaki _jar ı sil boş bırak... İstediğin yere indir sonra rms leri arşivden çıkarıp bi klasöre koy sonra o klasöre oyunu taşı... Oyunun adının sonuna .jar ekle kaydet tamamdır... Bide benim dediğim gibi indirince başta dosya biçimi desteklenmiyo der... Siz onu takmayın bu dediklerimi yapın tüm rms ler kaybolcak+güncelleme yapılcak transfer falan yapılcak, oyun fıstık gibi çalışcak

sercanfb66

sercanfb66

Üye

zipleri buraya atarmısın indirmeyi iyi yapıyo

Üst Alt