Quake2 5800 s60v5 DENENDİ VE TÜRKÇE ANLATIMI EKLENDİ ÇALIŞIYOR!!! + video önizlemesi mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Oynaması zor olur bunun off :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

Saolasın çalışıyor güzel oyun 30 dk mı aldı açmak ama güzel :ehe bu oyuna bi alışsam ben offf :D

--------------- Ekleme ---------------

:off: :off: suya girince atıyo oyun :off: :off:

turgay09

Üye
virtual keylerin hepsi sertifika hatası verio ya .s

mycomboasas

mycomboasas

Üye
acaba nokia 5235de çalışırmı__??

Arisklaus

Arisklaus

Üye
menü tuşu işe yaramıyor mu seçme tuşu hangisi

mıttık

Üye
ben denedim ancak oyuna giriyor i video gibi öle kendi kendine oynuyo..herhangi bi tuşa basıncada durduruyo direk

Just™

Just™

Üye
emeğine sağlık

Sandrake

Sandrake

Üye
Sağol telefon hackli olsa 1 dakka bile durmam yüklerdim :ağlarım:

helboy_22

Üye
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur olmuyor olmuyor

By_torque

By_torque

Üye
arkadaşlar ben quake 1 in kurulum dosyasını arıyorum ve quake 3 quake2 var ama çok kasıyor yapamadım virtual keyboard için ben biliyorum önce proğrama girin boş sayfa gelir oradan add deyin ilk 2 kutucuğu seçenek special gibi bişey var oradan rast gele birini seçin.ikiksinide doldurunca back diyin seçenek save as deyin ve 1 ye kaydedin klasörünüz oluştu.artık keymapı kopyalayın şu benim dosyaları bulabilecek var mı|-)|-)|-)

Del Rey

Del Rey

Üye
Bana baseq2 dosyasını bulabilir misniz? Link kırık. :bilmm

By_torque

By_torque

Üye
arkadaşlar şu hife life ve nuke dukeyi açanlar bi konu açarlarsa sevinirim.yada şurus sitesini verirlerse bizde yapsak.şimdiden teşekkürler.:megafon:

dr_jones12

dr_jones12

Üye
Ben satıcam telefonumu. Hayatımda aldığım en kötü telefon 5800. Aklı olan ya iphone alsın ya da Androidli telefon. Adamlar piyasada fırtınalar estiriyor nokia hala aynı kafa ile gidiyor. Bir insan hiç mi akıllanmaz? Satıp iphone alıcam. Güzel yanları da var telefonun ama çok kötü her akşam şarja takmaya başladım telefonu. Bilgisayara da bağlayamıyorum çalışmıyor usb.

By_torque

By_torque

Üye
acaba site bu muydu?

sert14

Üye
sağol +repp

Aleksandar

Aleksandar

Üye
teşekkürler

black1992

black1992

Üye
link kırık kardeşim bi yenileyebilsen çok iyi olur.Şimdi denedim çalışmadı.

Utku

Utku

Üye
:bye2:
Paylaşım için Teşekkürler.:good:

katates

katates

Üye
:good: teşekkürler :oke:

Deleted.

Üye
linklere bi el atsanız :islik