Quake 2 s60v5 3D EFSANE FPS

Sponsorlu Bağlantılar

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
Quake 2 s60v5 3D EFSANE FPS
Arkadaşlar konuyu telefondan açıyorum biraz eksik olabilir kusura bakmayın. Oyun 1997 yılında bilgisayarlar için çıkarılan fps oyununun telefona uyarlanmış şekli. S60v5 cihazlarda görüp görebileceğiniz en iyi fps oyunu. Ama oyunu kurmak biraz zor olucak lütfen aşamaları dikkatli yapalım. Önizlemeye geçelim.

www.youtube.com/watch?client=mv-google&gl=TR&hl=tr&v=K8C9ruJ0q2U

Şimdi oyunun kurulumunu anlatıyorum. Öncelikle telefonunuz hackli olmalı. Hackli değilse http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/2012-tum-symbian-cihazlari-3-dakika-da-hacklemek-guncellendi-547695.html burdan telefonumuzu hackliyoruz.

Hackleme işlemi tamamsa en önce şu dosyayı indiriyoruz www.4shared.com/file/rQG8AsAH/
Quake_2_5800.htm

Dosyanın içindeki quake2 adli .sis uzantılı dosyayı telefonumuza kuruyoruz (Hafıza kartına) Sonra telefonumuzun hafıza kartına "quake2" adlı bir klasör açıyoruz. Klasörü açtıktan sonra indirdiğimiz dosyadaki "baseq2" dosyasını direkt olarak oluşturduğumuz "quake2" dosyasının içine atıyıyoruz.

Şimdi x-plore programını telefonumuzda yoksa telefonumuza kuruyoruz www.maxicep.com/attachments/134160d1348910367/ sonra da virtual key programını (Arkadaşlar verdiğim dosyada virtual key programı var mı bilmiyorum telefonda olduğum için kontrol edemiyorum varsa onu kurun yoksa www.hotfile.com/dl/143431283/ee67504/Quake1_5800veN97_icin-by.ForGer.rar.html bu dosyayı indirin ordakini kurun çok özür dilerim ama hiçbir yerde bulamadım) kuruyoruz sonra programı bir kez açıp kapatıyoruz ve ilk verdiğim linkteki "custom1keymap" adlı dosyayı xplore ile e:\private\e7d61da9 dosasının içine atıyoruz (Bu işi isterseniz bilgisayarınızdan telefonunuz depolama modu ile bilgisayarınıza bağlı iken de yapabilirsiniz ama bilgisayarınızdan dosya ve klasör seçeneklerinden gizli dosya ve klasör göstermeyi açmanız gerekir xpolre dan da ayarlara girip bütün seçenekleri işaretleyin) ve işimiz bitti şimdi virtual key programını açıp back e basıyoruz sonra oyunumuzu açıyoruz kontrolere gelince kırmızı tuş ileri yeşil tuş geri beyaz tuş ateş kamera tuşu (yarım basılı) sağa döner açma kapama tuşu sola döner ses açma tuşunu basılı tutarken kırmızı tuşa basarsanız yukarı bakar yeşil tuşa basarsanız aşağı bakar ses açma tuşu ile ses kısma tuşuna aynı anda bastığınızda a enter vazifesini görür bu ayarlamaları oyun içinde istediğiniz gibi yapabilirsiniz bir sorununuz olursa bana sorabilirsiniz iyi eğlenceler :)

getlanpicc

Üye
teşekkürler :)

lider63

lider63

Üye
Virtual açtığımda, içime bir şüphe giriyo. Çünkü ayarları unuttuğumda oyundan çıkmıyor. Sonra teli kapatıp açmak lazım oluyo :hmmm.

Bu arada anlatım için teşekkürler.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
teşekkürler

messevim

messevim

Üye
cok :tşk:

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
sis dosyasını başka yere upload edermisin arkadaşım. Cepden giriyoruz ceza yemiş site, dns ayarını değiştirdim yine aynı girmiyor

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
Opera dan dene girebilirsin benim elimde dosyalar yok şu anda bilgisayarım bozuk

- - - Eklendi - - -

Rica ederim :)

Opera, uc browser, normal telefonun interneti hepsinden denedim olmuyor. Sulh ceza mahkemesi felan yazıyor

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
Opera mobile dan giriyorsan ayarlardan turboyu aç opera miniden de giriyor hiçbişey yapmadan

anıl emir

anıl emir

Üye
şu virtualkey i kurmak zorunlu mu bende n97 mini var klavyeden oynayamıyoz mu kusura bakmayın bu konuda biraz cahilim :D

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
şu virtualkey i kurmak zorunlu mu bende n97 mini var klavyeden oynayamıyoz mu kusura bakmayın bu konuda biraz cahilim :D

Ya n97 için keymap dosyası vermedim özür dileriö evet kurman gerekiyor wwwhotfile.com/dl/143431283/ee67504/Quake1_5800veN97_icin-by.ForGer.rar.html burdaki dosyayı indir virtual key i kur aç kapa sonra ordaki n97 keymap dosyasını dediğim klasöre at

- - - Eklendi - - -

n97 için kontroller şöyle Attack OK (center of D-pad) or L Change Weapon K Jump / Swim Up Space Walk Forward D-pad Up Backpedal D-pad Down Turn Left D-pad Left Turn Right D-pad Right Step Left N Step Right M Sidestep (strafe) O Look Up Q Look Down Shift Center View W Swim Up Space Swim Down I Additional Keys for Quake 2 Down / Crouch J Inventory I Use Item Enter Help Computer U

anıl emir

anıl emir

Üye
Ya n97 için keymap dosyası vermedim özür dileriö evet kurman gerekiyor wwwhotfile.com/dl/143431283/ee67504/Quake1_5800veN97_icin-by.ForGer.rar.html burdaki dosyayı indir virtual key i kur aç kapa sonra ordaki n97 keymap dosyasını dediğim klasöre at

- - - Eklendi - - -

n97 için kontroller şöyle Attack OK (center of D-pad) or L Change Weapon K Jump / Swim Up Space Walk Forward D-pad Up Backpedal D-pad Down Turn Left D-pad Left Turn Right D-pad Right Step Left N Step Right M Sidestep (strafe) O Look Up Q Look Down Shift Center View W Swim Up Space Swim Down I Additional Keys for Quake 2 Down / Crouch J Inventory I Use Item Enter Help Computer U

kardeşim n97 mini ye de oluyo mu bu virtual key yoksa bunun ayrı bi dosyası mı var :D

HsynYkt

HsynYkt

Üye

volkan1196

Üye
5800 da nasıl egılcez yada zıplıcaz he bı de sılah degıstırmevardı;d:D:D takıldım kaldım ya:D quake 1 de zıplayabılıosun ama + - tuslarına aynı andabasınca:D:D:D quake 2debulamadım:S

- - - Eklendi - - -

bu arada ty

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
5800 da nasıl egılcez yada zıplıcaz he bı de sılah degıstırmevardı;d:D:D takıldım kaldım ya:D quake 1 de zıplayabılıosun ama + - tuslarına aynı andabasınca:D:D:D quake 2debulamadım:S

- - - Eklendi - - -

bu arada ty

Kardeş 5800da zıplamak için oyunda ayarlar a gir contorls ü seç ordan zıplamayı istediğin bir tuşa al ses kısma tuşuna alabilirsin eğilmeyi ve silah değiştirmeyi de aynı şekilde yapsbilirsin ben silah değiştirmeyi ses kısmada kullaıyorum zıplamam gereken yer olunca zıplamayı ses kısma tuşuna alıyorum bu arada bi tüyo ses açma tuşuna basılı tutarken ileri gitme tuşuna basarsan yukarı bakar geri gitme tuşuna basarsan aşağı bakar ben oyunu bitirdim

volkan1196

Üye
Kardeş 5800da zıplamak için oyunda ayarlar a gir contorls ü seç ordan zıplamayı istediğin bir tuşa al ses kısma tuşuna alabilirsin eğilmeyi ve silah değiştirmeyi de aynı şekilde yapsbilirsin ben silah değiştirmeyi ses kısmada kullaıyorum zıplamam gereken yer olunca zıplamayı ses kısma tuşuna alıyorum bu arada bi tüyo ses açma tuşuna basılı tutarken ileri gitme tuşuna basarsan yukarı bakar geri gitme tuşuna basarsan aşağı bakar ben oyunu bitirdim
bıde bende suya girince oyundan atıyor o yüzden ammo depot bölümünde takılı kaldım bı çaresı yok mu?
bide quake3 arenayıda paylaşırsanız sevınırım sis dosyasını bulamadım ben:S

Üst Alt