Quake 2 s60v5 3D EFSANE FPS

Sponsorlu Bağlantılar

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
bıde bende suya girince oyundan atıyor o yüzden ammo depot bölümünde takılı kaldım bı çaresı yok mu?
bide quake3 arenayıda paylaşırsanız sevınırım sis dosyasını bulamadım ben:S

Kardeş suda atmaması için ya suyun üstünde zıpliycaksın ya da videoda softwae olan seçeneği open gl yapıcaksın ama böyle yapınca da oyun kasıyor ben suyun üstünde zıplayarak gitmiştim oyunu bitirdim bak şimdi suya girmeden önce ses açma tuşuna basılı tutarak ileri gitme tuşuna bas 45 derecelik bir açıyla yukarı bak sonra ayarlardan controls e gel ses zıplamayı ses kısma tuşuna al suyun üstünde zıplayarak ilerle

Quake3 5800da çok kasıyor ben amçmayı bile beceremedim hiç uğraşma derim

lider63

lider63

Üye
4shared girmiyor.

anıl emir

anıl emir

Üye
bu oyunu çalıştıran birisi bana oluşturduğu quake2 klasörünün boyutunu söyleyebilir mi ?

anıl emir

anıl emir

Üye
bende bi siteden indirdim kurdum çalışıyo ama boyutu 373mb bu neden oldu ki ?

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi

Bilmiyorum belki ek mapler falan vardır nerden buldun linkini veriri misin?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

anıl emir

anıl emir

Üye
link bu

7dd77.sis4o5rlt7jltrz.get4mobile.net/down/7d1a94419c41bd72abff0829fe43e9c4/file1414.html

lider63

lider63

Üye
oyunun gerçeği kaç mb?

anıl emir

anıl emir

Üye
link doğrumu bi baksanıza

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
link doğru indiriyor şu anda bir bakayım

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
yalnız indirdikten sonra hafıza kartındaki quake2 nin içine genişletme doğrudan kök klasöre genişlet

Ben quake2ye attım sorun olmadı seninkinde müzik var bide başlangıcındaki yere nasıl geldiğini gösteren video var benimkinde bunlar yoktu bide bunun bazı yerlerş rusça ben de seninkini kullanıcam artık bide

anıl emir

anıl emir

Üye
bende asansörden aşagı inerken donuyodu bi baksana sende de donuyomu diye

anıl emir

anıl emir

Üye
tamam çok sağol ya bide sen her oyuna girişte tuş ayarlarını yapıyomusun ben yapmadan oynayamıyom

anıl emir

anıl emir

Üye
oyunda controls bölümü varya ordakiler ben her oyuna girdiğimde eski haline dönüyo ama neyse uzun sürmüyo yapmak

beatboxqwe

Üye
    Konu Sahibi
oyunda controls bölümü varya ordakiler ben her oyuna girdiğimde eski haline dönüyo ama neyse uzun sürmüyo yapmak

Ben sadece silah değiştirmeyi ses kısmaya alıyorum bide always run ı açıyorum

volkan1196

Üye
Kardeş suda atmaması için ya suyun üstünde zıpliycaksın ya da videoda softwae olan seçeneği open gl yapıcaksın ama böyle yapınca da oyun kasıyor ben suyun üstünde zıplayarak gitmiştim oyunu bitirdim bak şimdi suya girmeden önce ses açma tuşuna basılı tutarak ileri gitme tuşuna bas 45 derecelik bir açıyla yukarı bak sonra ayarlardan controls e gel ses zıplamayı ses kısma tuşuna al suyun üstünde zıplayarak ilerle

Quake3 5800da çok kasıyor ben amçmayı bile beceremedim hiç uğraşma derim

bi quake3 un linkini felan atsaniz sevinirim telefonda cwf yuklu 602 mhz islemci hizi belki kasmaz

Üst Alt