QUAKE 1: Efsane FPS - 5800 ve N97

Sponsorlu Bağlantılar

sistem6565

sistem6565

Üye
kardeşim skyforce reloaded yükledim çok güzel bir oyun
kardeşim quake yüklemek için çok uğraştım ama yükleyemedim bir türlü:hmmm

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
sistem6565

sistem6565

Üye
bilgisayarda kurulum başlatırken hata veriyor. yarın bir daha deneyeyim.birde kurum yaparken sadece ID1 dosyasınımı hafıza kartına kopyalayacağiz
ve kardeşim çalıştırıp tekrar kapatıyorum ama hafıza kartı\private\e7d61da9 klasörü oluşmuyor

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarda kurulum başlatırken hata veriyor. yarın bir daha deneyeyim.birde kurum yaparken sadece ID1 dosyasınımı hafıza kartına kopyalayacağiz
ve kardeşim çalıştırıp tekrar kapatıyorum ama hafıza kartı\private\e7d61da9 klasörü oluşmuyor

sadece id1 dosyasını hafıza kartında quake1 diye biş klasör oluştur oraya kopyala eğer e7d61da9 oluşmuyosa kendin oluşturabilirsin bi dene bakalım haber ver bana kardeşim...

musmusmus

Üye
Rapid harici link koyarsaniz cok iyi olur rapid artik cok zor indirttiriyor :ağlarım:

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
İmkanlar dairesinde hareket ediyoruz tabi yeniden upload imkanı olursa başka bi server'a upload ederim...

musmusmus

Üye
Teşekkürler ilgin için.

sistem6565

sistem6565

Üye
kardeşim anlattıklarını aynen uyguladım ama oyun tel de görünmüyor yoksa oyunun jar dosyasını kurmadığımdan mı

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim anlattıklarını aynen uyguladım ama oyun tel de görünmüyor yoksa oyunun jar dosyasını kurmadığımdan mı
oyunun jar dosyası yok o sis dosyası jarlı bişeyle karıştırıp kurmayasın sakın... quake_v105_armv6_fpu.sis bunu kurdun mu sen... kurmadıysan çalıştıramazsın...

sistem6565

sistem6565

Üye
quake_v105_armv6_fpu.sis bulamadım kardeş

--------------- Ekleme ---------------

o yüzden kuramadım

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
quake_v105_armv6_fpu.sis bulamadım kardeş

o yüzden kuramadım

yav konuyu yazarken o dosyanın linkini koymamışım kimse de bişey demedi ilginç şimdi yeni koydum linki opload etim al kardeşim burdan indir...

sistem6565

sistem6565

Üye
kardeş quake 2 yi kurdum şimdi sıra 1 de:)çok güzel ve zevkli oyun eline sağlık kardeşim

kadeşim söyleyecektim ama bilgisayara kurulum yaparken sis dosyası belki pc de hata verdiğin için çıkmıyor diye sanmiştım:ehe:ehe

eyvallah kardeşim ştk:ehe

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
kardeş quake 2 yi kurdum şimdi sıra 1 de:)çok güzel ve zevkli oyun eline sağlık kardeşim

kadeşim söyleyecektim ama bilgisayara kurulum yaparken sis dosyası belki pc de hata verdiğin için çıkmıyor diye sanmiştım:ehe:ehe

yok iyiki de söyledin sağolasın milleti süründürecektik az daha....:sopa:

sistem6565

sistem6565

Üye
birde 2 ile aynımı kontroller bir daha (custom1.keymap)indirip private\e7d61da9 klasörüne atmaya gerek varmı

sistem6565

sistem6565

Üye
tamam kardeşim deneyeyim bir bakalım:ehe:ehe

dr_jones12

dr_jones12

Üye
Bu oyunlara müzik ekleyemiyor muyuz acaba.?Sadece ses yetmiyor.

mekanik

Üye
    Konu Sahibi
o kadarını bilmiyorum...

sistem6565

sistem6565

Üye
kardeşim 1 de tamam şimdi sıra 3 yüklemeye geldi:ehe:ehe

dr_jones12

dr_jones12

Üye
Müzik eklenebilirse çok güzel olur bence.

Üst Alt