Orjinal 5800 v52 i8910-widget-hs-entegre-harika buyurun

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal 5800 v52 i8910-widget-hs-entegre-harika buyurun
evet arkadaşlar uzun uğraşlarımın sonunuda fw yi hazırladım mükemel oldu orjinal 5800 v52 ye widgeti entegre etim fwde fazla deyişklik yapmadım yapılan deyişiklikler şunlar widget hs entegre edildi kamera biraz iyileştirme yapıldı yer kazanmak için bazı geresiz dosyalar silindi pro falan entegre etmedim kim hangi proyu isyiyorsa sitede dolu alıp kursun fwye 5800 orjinal red temasını ekran koruyucu yaptım böyle çok şık oldu umarım sizinde hoşunuza gider fakat sizden ricam rar dosyasına samsungun karbon temasını ekledim bunu mutlaka kurun şahane oluyor arkadaşlar kuruluma gelince jaf linkini koyacam ama zaten hemen hemen herkes biliyor yinede anlatayım 1 jaf emuyu açın start dyin 2 bb5 şi seçin 3 manual falaş 4 dead usb 5 normal mode 6 ofline 7 use ini son olarak ppm ye tıklayıp rofs2 seçip falaşlayın falaş işleminden sonra tlfn açılacak ve siz açıldıktan sonra tlfnu tekrar yeniden başlatın bu kadar güle güle kulanın fotolarıda ekleyecem yani ön izleme arkadaşlar sizden tek ricam burda bi çıkarımız söz konusu deyil amacım sizlere yardımcı olmak inanın gunlrce uğraştım hata çoğu geceler uykusuz kaldım ve çok daha mükemel çalışmalarımla yakında yine sizlerle paylaşacam ama şu dosyaları indirmeseniz dahi ne olur bu emek hatrına teşekür butonuna basın yani zor bişey deyil ki bizde sizlerden aldığımız güven ve hırsla daha güzel şeyler yapıp sizlere sunalım saygılar umarım hoşunuza gider by rasim---işte jafla kurulum linki -----http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem-modifikasyon-uygulamalari/jaf-v1-98-65-programi-kurulumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342290.html..dowland linki. :heyo:
Uploaded with
Uploaded with
Uploaded with

• Beğen
Tepkiler: kızgınfenerli, dj_fatih_32, gogo_72 ve 30 diğerleri

redkit43

redkit43

Üye
çok saol......şimdi yükliyecem tele.

lord_keles

lord_keles

Üye
arkadsim bir kac resim ss koyarsan tadindan yenmezz

yalandunya3535

Üye
aynen ss koysaydın çok daha guzel olurdu konun yinede teşekkür ederim bu arada son 4 gundur surekli FW değiştiriyorum bakalım hangısınde karar kılacagım.. benım tek sorunum orjınal T9 bakalım birde bunu deneyelim..

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
bi ss koyun sonra puyluşım yapın ne indirip yüklediğimizi bilelim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar önizleme akşam koyacam

--------------- Ekleme ---------------

vala arkadaslar ben kesinlke tavsiye ederim cihaz smsng nokia karisimi bsy oluyor ve ama harika 4 gündùr kulanyorm su ana kadarki en guzel fw dyblrm ss de ekleyecem farki göreceksnz

İskenDer™

İskenDer™

Üye
İndirmeye başLadım . Eline sağlık. Fw hakkındakı goruslerımı bıldırıcem .)

Güzel olmus :D Sagol kardesmm .)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
önizlemeler teşekürleriniz bize dahada hırs ve heves verecek unutmayın

al akadaşım ss ler burdan bak--http://profile.imageshack.us/user/rasimcam/

• Beğen
Tepkiler: bprince

verterkenan

Üye
kardeş bunu kurdum ama program yükleyemiyorum hack olamazmı

leventgaat

Üye
ellerine gözlerine sağlık

sekolele

sekolele

Üye
ben yukledm telefonu biraz kullandm sonra hata verdi sonra widget ekrani gtti telefon donu bnde fw yi degstrdim

redkit43

redkit43

Üye
rasimcam kardeş widget güzel duruyo eline sağlık ama şebeke ve batarya seviyesini gösteren çizgiler samsung omnia teması açıkken ana menüde gözükmüyor...samsung teması aktifken telefon 15 dk kadar çalışıp widget ekranı gidiyor.telefon kendi kendini resetliyor....güncelleme yapıp düzeltebilirmisin????

sekolele

sekolele

Üye
konuyu acan arkadas konuyla ilgilenmicktinde niye aciyon sorabilrmym

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
sayın arkadaşlar bi an nete deyildim sorularınıza geç cvb verdiyim için kusura bakmayın öncelikle retkit arkadaşım zaten normalde widget açıkken yani ana menüde batarya ve şebeke göstergesi gözükmez ama tfn menüsüne girdiyinde şebeke ve batarya göstergesi gözüküyor resetleme olayına gelince kesinlikle böyle bi durum söz konusu deyil ben bunu 5gün kendi tlmde denedim ve başka arkadaşlarımda denedi kesinlikle sorunsuzdur siz yüklemede bi hata yapmış olabilirsiniz size önerim tlfnunuza bi format atın tabi hafıza kartı dahil olmak üzere ve yeniden kurun kurulumuda sizden ricam benim anlatığım gibi yapın konuda anlatım mevcut inanın bi çok tlden denedim tıkır tıkır çalışıyor dediklerimi uygula bi srun olursa yine yardımcı olurum

SERKAN arkadaşım doğru kurulum yaptığına eminmisin çünkü kesinlikle böyle sorunlar yok çok denendi ondan diyorum lütfen kurulumu anlatığım gibi yap öncesinde hafıza kartı ve tlfna format at fwyi kurduktan sonra tlfnu mutlaka yeniden başlat düzelecektir

sekolele

sekolele

Üye
konuyu biraz acarsan iyi olur yukleme konusunda indirdigimiz dosyalari program flesteki produck klasorunun icine atacaz mi senin dedigin yontem biraz farkli geldi ilk defa yuklicem bole

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
önce tlfnunu ve hafıza kartını formatla rm-356 adında bir klasör yap tüm dosyaları bu klasrun içine taşı ve prgram iles nokia phonex prduck klasrne taşı jaf emu aç start yap bb5 tıkla dead usb manual flaş normal mod ofline yi seç use ini seç gelen pencerede 5800 rm 356 tyı seç okyle jafta mcu ppm cnt ape bunlar yeşil yanması lazım hepsi yeşilse tamam sorun yok flaşla hangisi yeşi uyarı vermiyorsa onlara sırasıyla tıkla otmatik fwnin bulunduğu klasör açılır manual olarak seç flşla bu kadar yapamasan msj at başka bi yöntemle deneriz

arkadaşlar şu anki tarihle foto koydum hata diyenler bi baksın işte link

--------------- Ekleme ------------

güle güle kulan kardeş

tuzlali

Üye
tel acılmıyo
:D

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen mutlaka hatalı yikleme yapmışsın yükleme adımlarını dikatlice takip et yeniden yükle mutlaka açılacaktır sorun olursa yaz yardımcı olurum bu arada tlfnun 5800 deyilmi profilinde 3650 diye yazıyorda

tuzlali

Üye
BEN PRODUck diye bi klasör yk mesela.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş senin pc de jaf hatalı kurulmuş sitede jaf kurulum resimli anlatım var oraya bak yeniden jafı yukle sorunun düzelir korkma cihaza bişey olmaz

Üst Alt