OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eskieleman

Üye
kayıt oldum bekliorum.umarım işe yarar.tşk ederim kardeşim paylaşımın için.:)

eskieleman

Üye
indiremiyorum şuan.ücretli mi buuu?:vur

baris_besnili

Üye
ya arkadaslar ben bugün sertifikaları aldım siteden tam dörtgün sonra alabildim yanlız indirdiğim her iki dosyayı .cer olarak indirioyr ya yardımcı olabilir misiniz:off:

eskieleman

Üye
evet dili değiştirdim indirdim.tşk ederim.:)

baris_besnili

Üye
evet ya dil değiştirdim oldu allah hepinizden razı olsun kardeşler:)

sezbatu

Üye
tam 35 sayfayı okudum en az onbeş kişi singtool programını açarken hata veriyor diyor ve en az 50 kişi yaptım diye yazıyor ama bir allahın kulu singtool olayı için açıklama yardım tavsiye yönlendirme hiçbişey yok programı açan arkadaş da nedense özel mesaj istiyor kardeşim millet buradan sorsun sende buradan yanıtla herkes paylaşsın
ne acayip işler

teknisyen03

Üye
slm kardeş tel.sertifika yaptım ama orjinal sertifikasını sildim tekrar orjinal dosyasını nasıl bulacağız nasıl yapılıyor

brşnln

Üye
bence saglıklı umarım e63 de işe yarar?joikuspot için kullancam ben bunu sonrada ipod touch üzerinden ibt ve uygulamar elımın altında olacak.:aha:

gokhan106

Üye
imeimizi klonlama gibi bi sorun olurmu acaba siteye yazıyoruz ama

mtncelik

Üye
opda ücretli galiba cer dosyası ve için 3 euro istiyor

imotephcadi

imotephcadi

Üye
evet ücretli olmuş gibi artık

ta2mix

Üye
ücretli diil, ancak ücret öderseniz hemen, ödemezseniz 3-5 iş gününde veriyor. bir kaç gün bekleyin diyor

alpheron31

Üye
ben de indiremiyorum artık

sedat988

Üye
dil ingilnzce olunca para istiyor dili çince yaptım hemen indirdim ben

aykutozkann

aykutozkann

Üye
öncelikle teşekkür ederim sertifikayı aldım sedat988 in dediği işlemi uyguladım direk verdi ingilizce olduğunda bekletiyor. sedat ayrıca sanada teşekkür ederim ben yoksa beklerdim bi kaç gün daha :)

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
1 yıl aradan sonra tekrar deniyorum =) teşekkürler kardeş

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
ne alakası var yaa, önce parlı diyor ama 3 ila 5 iş günü içerisinde ücretsiz indirebiliyorsun

----------Eklendi @ 19:26:15 ---------- Yazıldı @ 19:22:55 ----------

1 yıl aradan sonra tekrar deniyorum =) teşekkürler kardeş

zaten sertifikalar 3 yıllıktır ayrıca opda sitesine girip çinceyle felan uğraşmayı maxicep sizin için ücretsiz sertifika alıyor başvuru formunu dolduruyordunuz tamam aşagıdaki linki tıklayn

http://www.maxicep.com/symbian-destek/maxicep-olarak-sertifika-isleminizi-yapiyoruz-sertifika-islemi-cepte-sadece-2-saniyede-268709.html

xwedan

xwedan

Üye
bende üye oldum isteğiniz gönderildi gibi bir şey yazıyor ama bu siteden kesin sonuç alabiliyormuyuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt