OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.(İngilizce Dil-Türkçe Anlatım) 11/12/2009

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferdi ua

Üye
teşekkürler

seur

Üye
ve diğer dosyayı indire basınca donate çıkıyor ?

nokio_6233

nokio_6233

Üye
vallaha ben 10 günü geçkin bir süredir bekliyorum ne gelen var nede giden? daha olmazsada silecem siteden imei nomu?

hasan66600

hasan66600

Üye
Daha önce çince dil seçeneği ile yaptıım anlatımın ingilizce site hali

Buraya Tıklayın

üyeliği tamamladıktan sonra giriş işleminizi yapınız.giriş işleminden sonra karşınıza gelecek olan(aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi) ekranda gerekli işlemleri yapınız..

Bundan sonra yapmanız gereken sadece 24 saat beklemek (bazen daha erkende verebiliyor) aşağıda göstereceğim gibi cert ve dosyalarınız ekranda görünecektir yapmanız gereken tıklamak ve indirmek hepsi bu..böylece sertifikanız var.uzun gibi görünsede çok basit bir işlem en basidi bu..çince falan değil en azından..

Sorularınız olursa yardımcı olurum.İyi Günler...

:oke:

1 haftayıo gcti gelmedi

hasan66600

hasan66600

Üye
Daha önce çince dil seçeneği ile yaptıım anlatımın ingilizce site hali

Buraya Tıklayın

üyeliği tamamladıktan sonra giriş işleminizi yapınız.giriş işleminden sonra karşınıza gelecek olan(aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi) ekranda gerekli işlemleri yapınız..

Bundan sonra yapmanız gereken sadece 24 saat beklemek (bazen daha erkende verebiliyor) aşağıda göstereceğim gibi cert ve dosyalarınız ekranda görünecektir yapmanız gereken tıklamak ve indirmek hepsi bu..böylece sertifikanız var.uzun gibi görünsede çok basit bir işlem en basidi bu..çince falan değil en azından..

Sorularınız olursa yardımcı olurum.İyi Günler...

:oke:
denildiği gibi yaptım sertifikam gelmed 1--2 hafta oldu resmini yollayamıyorum

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
Opda iptal beyler artık sertifika vermiyor . Yaklaşık 2 ay oldu arada bakıyorum hiçbişey yok. Boşuna üye olup IMEI felan vermeyin .:hmmm

TEZCAN35

Üye
Certificate applications as large, resulting in slow access. Give priority to paying customers is to download the certificate and other value-added services. Free users to download, please wait 3-5 business days. DOLAR istiyor hocam eskiden ücretsiz idi şimdi paralı olmus ne yapcaz.

tafa6630

Üye
baba emegine sglk cok saol bende denedim inşllh olur

derpi

Üye
Apply/Upload(Time) 2011-02-23 08:55:43 sertıfıka yuklenme tarıhıne bu gunu attı yuhh dıyorum beklememmı gerek bu kadar :aha:

yilan53

Üye
Ustad 24 saat geçti hala vermediler bana bi açıklama yapabilrmisin.

mts0celal

Üye
kardesim opda senin ekledigin resimleri degişmiş şuan site yenilenmiş ama ingilizcemiz oldugundan hallettim ufak bi sorun dısında. 1 gun gecti henüz sertifika siteye yüklenmedi normal mi yoksa yanlıs yaptıgımız bişey mi war

girlmania40

girlmania40

Üye
- MapDrivesv1.00DiskAdmin_abcd.sis kardeşim bunu nerden indirecem bi yardım et kafayı yedim

mab1982

Üye
site eskiden geç veriyordu ancak ben az önce yaptım sanırım artık paralı olmuş ya da hemen istersen mi paralı anlamadım ??

VianDroid

VianDroid

Üye
emeğine saglık dostum ama neredeyse 48 saat oldu hala wermedi sertifikayı bi bilgin varmı ??

VianDroid

VianDroid

Üye
bugn 3 . gün yanlmıyorsam hala wermedi ??

maximan2008

Üye
peki arkadaşlar başka sertifikalama yöntemi yokmu.

ksasmazer

ksasmazer

Üye
arkadaşlar sakın opda.cn sitesine güvenmeyin ben 5800 için sertifika aldım ordan 2 ay sonra telefonum klonlandı diye msj geldi ve şu an kendi hattım dışında hiç bir hatla kullunamıyorum kapanıyor bilginize :D

hsynkrky67

Üye
saolasın kardeş e65 için deniyecem hallederim inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt