OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kesbi

kesbi

Üye
Ben de aynı hatayı alıyorum. Başka bir alternatif yok mu acaba?

muzo3512

Üye
arkadaslar ilk once tsk ler ben 2 ay once opda dan sertf.aldım ama indirmedm para istiyor diye 1 aydırda kullanamadm 5 gundur bu yazı cıkıyo (Center info: Can not connect to MySQL server) ve uye giriside yapamıyorum

Phlegm

Üye
2 gün oldu hala vermediler benim zımbırtıları :(

tektonik1907

tektonik1907

Üye
opda dan sertifika alamayan benimle özelden iletişime geçsin adlarına alınır ve istedikleri siteye upload edilir

Phlegm

Üye
benim 3 gün oldu hala sertifikam çıkmadı.. bekleyelim bakalım biraz daha

lpbourdons

Üye
merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım.
bende sertifika için bekliyorum fakat yaklaşık 1 hafta olacak hala sertifikam oluşmadı. ne yapmalıyım, yada bir şey yapabilir miyim?

onur_Q7

onur_Q7

Üye
onay bklıyoz ne zman olcak ya!

Phlegm

Üye
Benim de bayaa oldu hala çıkmadı sertifikam :(

das_Charisma

Üye
daha önce n73 üm için sertifika almıstım ama sımdı alamıyorum normal falan yazıyo ama cer veya e tıkladıgım zaman baska sayfa acılıyo ve 3 euro veya 3 dolar istiyo indiremedim arkadaslar

sagopa63

sagopa63

Üye
Das kardeş çince olarak gir olur

onur_Q7

onur_Q7

Üye
Dalga mı geçıyo bunlar bayadır beklıyoruz hem imei numarasını wermişiz.Burada cewap weren de yok şimdiden söylıyım de inş. bişey olmz telefona...Kaç gündür beklıyorum.Daha doğrusu benm gibi bekleyen bir sürü kişi var. buraya koymuşsunuz konuyu cevap veren yok.Ne biçim işdir bu arkadaş ya ...

Phlegm

Üye
Dalga mı geçıyo bunlar bayadır beklıyoruz hem imei numarasını wermişiz.Burada cewap weren de yok şimdiden söylıyım de inş. bişey olmz telefona...Kaç gündür beklıyorum.Daha doğrusu benm gibi bekleyen bir sürü kişi var. buraya koymuşsunuz konuyu cevap veren yok.Ne biçim işdir bu arkadaş ya ...

Valla kardeşim aynı dert bende de var.
Telefonun başına hal gelmese bari

faruk63050

Üye
Das kardeş çince olarak gir olur
kardeşim allah senden razı olsun sayende 1 saniye bile beklemeden anında sertifika aldım

----------Eklendi @ 21:23:32 ---------- Yazıldı @ 21:18:34 ----------

1 saniye bile beklemek istemiyorsanaz ingilizce dilden kaydolun sertifika isteyin sonrada anında cince dilden girp sertifikanızı alın
herkese kolay gelsin iymaxilemeler
:good::good:

Phlegm

Üye
Ben çinceden giriş yaptım dediğin gibi, ama sertifikam çıkmadı.. Tekrar çince olarak kayıt yaptım bakalım inşallah bu sefer çıkar

onur_Q7

onur_Q7

Üye
Valla kardeşim aynı dert bende de var.
Telefonun başına hal gelmese bari

İnş. sandığım şeyler olmaz.Bizim gbi baya mağdur durumda olanlar var...

----------Eklendi @ 13:41:20 ---------- Yazıldı @ 13:39:39 ----------

kardeşim allah senden razı olsun sayende 1 saniye bile beklemeden anında sertifika aldım

----------Eklendi @ 21:23:32 ---------- Yazıldı @ 21:18:34 ----------

1 saniye bile beklemek istemiyorsanaz ingilizce dilden kaydolun sertifika isteyin sonrada anında cince dilden girp sertifikanızı alın
herkese kolay gelsin iymaxilemeler
:good::good:

Yani bi kayıt mı olcaz yine eee eskisi nlcak ordan da belli bi süre sonra sertifika gelirse çarşı karşmazmı?

STaT!C

STaT!C

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt