Nova Epoc Systems MediaSafe v2.0.8 : Turkce Klasor Sifreleme Programi

Sponsorlu Bağlantılar

suskunprens_06

Üye
konuyu paylaşan programı paylaşan arkadaşım bize gerizekalımı demeye getiriyorsun siz becerememişsinizdir diye denemediğimiz yöntem kalmadı en azından diğer şifreleme programlarında teli pc ye bağladğımızda gizli dosyaları göster dediğimizde açılıyor ordan dosyalarımızı kurtarabiliyorduk her hangi bir sorun ile karşılaştığımızda ama bu media safe programında bu yolda mümkün değil ne telde nede pc de hiç bir şekilde gizlenen dosyalar açılmıyor listede aç var aç diyoruz açılmıyor siz becerememişsiniz deyip kestirip atma lütfen düzgünce ciddiye alıp adam gibi cevap verirsen seviniriz şimdiden teşkkürler

sakkaroz1

Üye
şifrelediğim dosyayı açamadım bi tarif etseniz

sqandaLL67

Üye
programı yuklkedım fakat vıdeo sıfreledıgımde hafıza kartı dolu dıyo 8 gb lık kartım var hala dolu dıyo yardım lutfen

djdarknesslord

Üye
süresi geçmiş sertifika diyor ne yapabilirim ?

VESTEL65

Üye
Yükledim ama parola istiyor

Fuhrer1928

Üye
yemin ediyorum bak çıldırcam yokmu koskaca maxicepte bi yetkili işimizi gören.anlamıyosnuz gitti bütün öenmli dosyalarmız.nolcak şimdi yardım eden yokmu ???????????

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hiç kullanmadığım bir program arkadaşlar yardım ederler..

yalancı14

Üye
arkadaşlar nasıl indiryoruz sölermisiniz acil

--------------- Ekleme ---------------

SeRGeN CAPTAN

matkap salih

Üye
süper bir programmiş

ozer_caglar_06

Üye
arkadaşlar bu şifrelediğimiz dosyaları geri nasıl aynı yerine koycaz programdan kaldıracaz

genceromer

Üye
n79 sistem hatası veriyo

kozanli0101

Üye
eyvallahhh

atesyagmuru

Üye
Bilinmeyen bir hata nedeniyle yükleme başarısız oldu. Hata kodu:2153775105 durmadan be hatayı alıyorum ve birşey yüklemeyi başaramadım. yardımcı olacak bir Allahın kulu yok mu yaa..

canikli1

Üye
şifresini unuttum nasıl geri açarım

killmytime

Üye
Bu programın menüleri çalışmıyor. Hatalı türkçeleştirmede beraberinde mevcut...

musicopat06

Üye
selam ya ben şimdi indirdim bu programı ama süresi geçmiş sertifika diyor yüklemiyor ne yapmam lazım

recep002100

recep002100

Üye
tarihi geri al bi sne ikise ne geri al

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Emegine Saglik.
:tşk: :maxicep:

dextmen

Üye
sertifika hatası dıyor yuklenmıyor

Rafluarklp

Üye
Bizim açalmıyor yaa off off yani ne yapcemm ya off yorumlar görüyorler Tskler dıyorlar ama bizim programı indir oluyor ama N73 yükleme olur ama süre geçmiş sefikak dıyor anlmıyorum

Üst Alt