Öneri Nokia Lumia Ekran eskisi gibi olur mu

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia Ekran eskisi gibi olur mu
Arkadaşlar kasa ile ilgili bölüm bulamadım buraya yazayım dedim Lumia 920 tlefonumun dış ekranı kırıldı dokunmatiğinde falan sorun yok değiştirsem eskisi gibi olur mu sorun falan olur mu ? ve ne kadar öderim

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Eskisi gibi olur

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
peki toplam ne kadar öderim hocam tahminen 150 falnsa ödeyemem hiç satılığa çıkarayım direk

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
250 liradan aşağı olacağını sanmıyorum kardeşim ama eskisinden daha iyi olur servis yaparsa :D

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
kardeş geçen sene ekranları 200 tl idi 232 tl yapılma fiyatı vardı düşmüştür şimdiye bence eğer fazla ise satılığa çıkarıcam kesin bir fiyat verebilecek var mı saolun sizde yine :/

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
kardeş geçen sene ekranları 200 tl idi 232 tl yapılma fiyatı vardı düşmüştür şimdiye bence eğer fazla ise satılığa çıkarıcam kesin bir fiyat verebilecek var mı saolun sizde yine :/
Kardeşim direk servisi arayıp fiyat sorabilirsin ekran değişimi için. Ben tahmini fiyatı dedim. Ama 150 den aşağı olması çok zor onu diyeyim de

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Servis numarası kaçtır ki :D bilmiyorum cahilim size zahmet Ankara Servis numarasını biliyorsanız verebilir misiniz

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Servis numarası kaçtır ki :D bilmiyorum cahilim size zahmet Ankara Servis numarasını biliyorsanız verebilir misiniz
Kardeşim google denilen her şeyi bilen bir amca var :D oraya yaz firma adı adresi numarası çıkar illaha ki :D her şeyi de devletten beklemeyin ama :D

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
:D Güvenemiyorum , yetkili servis dışında :D

erhanercan

erhanercan

Üye
Servis 440,tl alıyor

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Naptın be abi Dokunmatik iç ekranda bişey yok panelde falanda bişey yok sadece ekran çatlak telefonun parasından fazla masraf çıkardın abi hee :D 440 tl acayip derece fazla yarın Nokia Care Ankara Yetkili Servis ile konuşucam kesin fiyat alırım 440 tl çok fazla iPhone paneli kırılınca 400-500 tl alınıyor, ön ekran kırık sadece ve ekran fiyatlarına baktım 70 tl , 30-40 tl işçilik olsa en fazla 110 tl çıkar ki ev , beyaz eşya yapmıyor 30-40 tl işçilik nedir

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
İlla takman mı gerek ?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani ? Ya hocam ben birazda telefonda gorunuşe önem veriyorum hani bunu yaptırıp ocak gibi falan satıcam kş satmayıda duşunuyodum , Lumia 930 yada 1520 alacaktım bu kırılma işi kotu oldu benim için erteledi o olayı ve evet yaptırmam gerek gozume böyle hiç çekici gelmiyor ekran , yazı yazarken elin ara sıra boşluklara surtuyor acıyor önemlisi , yani yaptırmam gerek...

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
:D arayayım şimdi bakalım ne fiyat verecekler

erhanercan

erhanercan

Üye
Naptın be abi Dokunmatik iç ekranda bişey yok panelde falanda bişey yok sadece ekran çatlak telefonun parasından fazla masraf çıkardın abi hee :D 440 tl acayip derece fazla yarın Nokia Care Ankara Yetkili Servis ile konuşucam kesin fiyat alırım 440 tl çok fazla iPhone paneli kırılınca 400-500 tl alınıyor, ön ekran kırık sadece ve ekran fiyatlarına baktım 70 tl , 30-40 tl işçilik olsa en fazla 110 tl çıkar ki ev , beyaz eşya yapmıyor 30-40 tl işçilik nedir
Ent servise sormuştum kasaya 140 tl ekran değişimine 440 tl fiyat vermişlerdi ekranla cam bir arada tabi teleservis de fiyatları aynıdır aşağı yukarı çok pahalı

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Ent servise sormuştum kasaya 140 tl ekran değişimine 440 tl fiyat vermişlerdi ekranla cam bir arada tabi teleservis de fiyatları aynıdır aşağı yukarı çok pahalı

İş dolayısıyla arayamadım maalesef ama 440 tl dokunmatik paneldir internette cam fiyatları 70 tl falan link atmak yasak olmasaydı atardım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
İyi o zaman burada 69,90 yani 70₺ ben mi yanlış görüyorum yoksa benimkinin burası çatlak yani
Link :