Karşılaştırma Nokia Lumia 1520, Lumia 930 ya da ONE M8 For Windows ; Tercihiniz hangisi olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Bir Telefon Alacak Olsanız Tercihiniz Hangisi Olur?

• Kullanılan toplam oy
    81
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Her Türlü 1520 derim kamera farkıda var .

Serhan

Serhan

Üye
M8 <3

BelaMonte

BelaMonte

Üye
m8 in performansını Gta sa açıp 1520 ile kıyaslarsak daha iyi olur. Bi fark yoksa gözle görülür, her türlü 1520 daha iyi

Serhan

Serhan

Üye
M8 <3 Fiyatı nedir türkiyedekinin ? WP olanı ?

oznkrts

oznkrts

Üye
Şahsen 930 kullanıyorum ekranın tamamen bana kalması ve bombeli olması çok hoşuma gidiyor htc koskoca siyah şerit + sanal tuşlar sonra cihaz olarak değilde wp de gene rakibi olacağını sanmıyorum sadece mixradyo ezer geçer :)

• Beğen
Tepkiler: erdal8142
PureFood

PureFood

Üye
Yani içlerinde en eski cihaz 1520, ama bataryanın önemini defalarca kez anladım. Veri bağlantısı (3G) açık olunca 920 bir günü çıkaramıyor. İsterse arka plan uygulamalarından hepsi engelli olsun yine olmuyor, yetmiyor. Ayrıca 920'deki MSM8960 çipset ile istediğim her oyunu oynadıysam yaklaşık iki yıldır, S800 ile kralını oynarım, yani 801 hiç de şart değil. Ayrıca 2600 ile 3400 arasındaki fark çok ciddi. Kesinlikle 1520 alırdım. Batarya yüzünden yarı yolda kalmak istemem.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Şimdilik tercihim Lumia 930 oldu. Önümüzdeki günler ne getirir bilmiyorum ama bataryası tahmininde daha iyi gidiyor.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Şimdilik tercihim Lumia 930 oldu. Önümüzdeki günler ne getirir bilmiyorum ama bataryası tahmininde daha iyi gidiyor.
3g sürekli açık parlaklık yüksekte,yoğun net kullanımı ile şarj kaç saat gidiyo ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
3G açık parlaklık oto, 5-6 saat kadar nette gezinti, iki mail hesabı senkron, Facebook ve twitter aktif kullanım 26 saatte %5'e geriledi. O şekilde bıraktım 9 saat boyunca %5'te kaldı hiç düşme olmadı ben de şarja taktım 2 saat 5 dakikada %100 oldu. Tabi şu anda şarjı iyi ya da kötü demek için erken. Bu arada Windows Phone 8.1+Cyan yuklu. Preview henüz yuklemedim
3g sürekli açık parlaklık yüksekte,yoğun net kullanımı ile şarj kaç saat gidiyo ?

jasonwie

jasonwie

Üye
Lumia 520 yerine hep htc desire x almak istemişimdir lakin babamın ısrarı üzerine lumialara büründüm. Favori markam htc olunca ve favori işletim sistemim Windows Phone olunca M8 derim

dedereis123

dedereis123

Üye
M8 for Windows iyidir bence . HTC androidler arasında bence en iyi kamera ve kaliteli yapan bir firma . 930 tasarımı şahsi fikrim arka kısmı çok boş olmuş . Eline aldığında sanki 999 liralık bir telefon gibi hissettiriyor . Arka kısmı 830 gibi yapsa daha iyi olurmuş .

ArMaGeDdOn_87

Üye
3G açık parlaklık oto, 5-6 saat kadar nette gezinti, iki mail hesabı senkron, Facebook ve twitter aktif kullanım 26 saatte %5'e geriledi. O şekilde bıraktım 9 saat boyunca %5'te kaldı hiç düşme olmadı ben de şarja taktım 2 saat 5 dakikada %100 oldu. Tabi şu anda şarjı iyi ya da kötü demek için erken. Bu arada Windows Phone 8.1+Cyan yuklu. Preview henüz yuklemedim
Söylediğiniz şarj değerleri çok iyi derecede,26 saat çok iyi,bende 920 var 8.1+Cyan yüklü sizin kullandığınız gibi yoğun kullanıyorum şarj en fazla 5-6 saat gidiyor

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
sanal tuşlar yerine kapasitif tuş olsaydı ses kalitesi için htc yi düşünebilirdim bide ekranı 5.5 falan olsaydı şimdilik 1520 her şeyime yetiyor :)

LG kullanan birine denk gelirsen Lg'nin kulaklığını Lumia'nda bir dene. Benim 820'ye Lg kulaklığı oldukça iyi uyum sağladı ve orjinal kulaklığımdan çok daha güzel ses verdi. Şuan Lg kulaklığı kullanıyorum ben o yüzden.

ON9

ON9

Üye
Valla Htc'ye hep sempatim olmuştur Sense ara yüzünden ötürü ama Android olması sebebiyle hiç cesaret gösteremedim. Gel gör ki Windows işletim sistemi htc'ye yakışmamış biraz eğreti duruyor kanımca. O yüzden 930 (kardeşimin cihazına benziyor xperia U )Ama piyasada rekabet her zaman iyidir. Alanlar pişman olmayacaktır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Söylediğiniz şarj değerleri çok iyi derecede,26 saat çok iyi,bende 920 var 8.1+Cyan yüklü sizin kullandığınız gibi yoğun kullanıyorum şarj en fazla 5-6 saat gidiyor
dediğim gibi iyi veya kötü demek için henüz çok erken. Daha ikinci şarjı. Ama 9 saat boyunca bekleme durumunda hiç şarj yememesi şaşırttı.

kahraman333333

kahraman333333

Üye
920 kullanıyorum ama 1520

ArMaGeDdOn_87

Üye
dediğim gibi iyi veya kötü demek için henüz çok erken. Daha ikinci şarjı. Ama 9 saat boyunca bekleme durumunda hiç şarj yememesi şaşırttı.
Ben 920 de yoğun kullanımda hiç o şarj değerlerini görmedim,sence telefonu servise vermelimiyim ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ben 920 de yoğun kullanımda hiç o şarj değerlerini görmedim,sence telefonu servise vermelimiyim ?
Eğer ciddi şarj probleminin varsa vermelisiniz. Fakat cihaz aksesuarlarının ki buna batarya da dahil garanti Süresi bir yıldır.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Eğer ciddi şarj probleminin varsa vermelisiniz. Fakat cihaz aksesuarlarının ki buna batarya da dahil garanti Süresi bir yıldır.
Şarj süresi söylediğim gibi gidiyor,sizin söylediğiniz şarj değerlerine göre kat kat fark var Ve buda büyük problem,benim 1 yıl ı Geçti garanti dışı o zaman

Üst Alt