Nokia C3 Bilgi Soru istek Destek Sayfası

Sponsorlu Bağlantılar

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3 Bilgi Soru istek Destek Sayfası
Kendim Bu Cihazı Kullanıyorum.
Ben gibi yeni Alan veya Almak isteyenlere Yardımcı olsun diye Bu Sayfayı Güncelledim.
Malum Model Yeni ve her yerde Satışı Yok.
Sanal sitelerde ve Vodafone bayilerinde mevcut 360-365 TL Nakit veya Sözleşmeli 18 TL 18 Ay ile Satın Alabilirsiniz.

Kısaca Özellikler;
Kisaca Artıları
*Symbian Series 40 (Hareketli Tema Flas)
*Flash 3 Kurulu Flas gereken Sitler ve Animasyonlu Temalar
*2 Megapixel
*2 GB Micro Sd kartla Beraber Geliyor 8 Gb Kadar Destekler Deniliyor.(Ben 4GB Kullanıyorum)
*Wifi Mevcut B/G versiyonları ile uyumlu.Hızlı buluyor bağlanıyor iyi çekiyor 1 kademe olsa bile.
*Radyo RDS mevcut.
*Çalışması Hızlı
*Diktörgen 320*240Pixel Rahat webte gezinti
*Kurulu Gelen Opera Mini tarayıcı Hızlı tam site gezintisi
Tabiki Eksileride mevcut Kisaca Eksiklikler
-3G yok
-Klavyeli Yani boyu uzun :-)
-Kamerada Flash Yok
*Her türlü Aklınıza Takılan Soruyu Sorabilirsiniz.Elimde geldiğince Yardımcı olayım-Olalım.
Tema Program Faydalı Site linklerini Burda Paylaşalım.iyi gunler
ibrahim

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada Bu C3 Modelini Çeşitli Versiyonları var
Bendeki (Vodafone de Satılan) C3-00 versiyonudur.
GSM Arena dan
GSM Arena dan
Ceptown (Türkçe)

ipucu 1: Youtube Girmek Aninda Yuklemeden Video izlemek icin Bolt Browser Kullanın.
ipucu 2: Az Evvel Alışveriş Merkezinde Ucretsiz wifi ve Bolt Browser sayesinde Youtube girip Ne-Yo - Beautiful Monster Videosunu izledim

Not 1:
Elimden Geldğince Konuyu Her 3 Satte Bir Kontrol Ediyorum.Sorunuzu Yazın En Geç 2 Satte Cevap Bulacaksınız

• Beğen
Tepkiler: serkanxrap, gencay713, yengeç1 ve 7 diğerleri

lcax31

Üye
evet bende böyle bir konu bekliyordum bendede c3 var . youtube dan faln video izlenmiyo normalmi ?

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz Yeni Açıkcası bende Yeniyim Deneyip Kurcalayıp Göreceğiz.
Symbian lı tellerde en Kolay Video izleme BOLT browser ile oluyordu
Bakalım Buna Uyan (c3) 320*240 pixel uyumlu Bolt Browser varmı deneyip görelim

lcax31

Üye
ben wi-fi dan video izlemeye çalıştığımda youtube-dailymotion gibi sitelerde video açmıyor. facebooktanda deneyince hafıza kartına indiriyor. ama suana kadar 2 video indi facebooktan 2 side mp4 tü ama biri normaldi . diğerinde görüntü yoktu neden olduğunu anlayamadım sizdede olursa ve çözüm bulursanız yazarsanız sevinirm :)

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Kaynak Siteler
Getjar Sayfası (Uyeliksiz)
Zedge (Resim-Video-Oyun vb..)
Mobile9 (Resim-Video-Oyun vb..)

C3 Tema Heryerde Pek Yok.Mobile9 Sitesinde MEVCUT. Azda olsa 20 Adet.
Link yukarda

Pek Çok Sitede C3 ün Versiyonu yazmıyor Detaylı.
Nokia C3 Symbian S40 6th Version (6. Versiyon dur).
Ekran ise 2.4 inch genişlikte 320*240 Pixel dir.(Diktörgen)
Normal Pek çok Tema Malesef 240*320 (Kare dir.)

• Beğen
Tepkiler: @@@saadet@@@

lcax31

Üye
mobile9 daki temaları pek beğenmediğiim için bikaç tema daha baktım . c3 e uyan bikaç tema buldm ama onlardada müzik çalarda ekran görünmüyo siyah ekran geliyo o yüzden kendi temalarını kullanıyorm :) oyun olarakta e63 oyunları denedim bazıları açıldı. internetten video izleyememem normalmi peki ? videoların açılmaması ? ve face ten inen videoda görüntü olmaması :S

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
@ lcax31 :
Pek Çok Tarayıcı Var nete girmek için Öncelikle onları denemek lazım.
Opera ile değilde Bolt Browser -Uc Browser-

• Beğen
Tepkiler: jacksreverdi

lcax31

Üye
tamam onları deneyelim sonra yazalm buraya :) sen buldunmu peki varmı yani indirebileceğim biryer ?

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
@ lcax31
Bolt Browser i Kurdum.Cepten a girip ordan Dual Sign yazan versiyonu yukledim
Youtube baglandı.Nokia C3 diye video araması yaptım Buldu.
izlemek için tıkladım.tam izleme baslarken telefonun sarji bitti.
Fabrikadan gelen sarj 2 kademe idi ve bugun 2.gun bitti.
Suan Kapalı halde ilk Sarjda tam 12 saat acilmadan priz den cekilmeden duracak
yarina kesin tekrar dener yazarim

ömerpekacar

Üye
beyler nakit fiyatı ne kadar su anda ben alıcamda

telefon su anda nerde indirimde bende alıcam ltfn bilgilendirin tşkkürler

lcax31

Üye
ben tim den aldım 320 tl ye

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Degerli C3 severler mesaj yazan veya yazmasada takip edenler.
Youtube a girmek video izleme olayını cözdüm %100 calisiyor.
Bolt Browser Kullanın.
Ilk acildiginda sol tusa basip cikan menuden media settings e tıklayın ordan ornek video var tıklayip bekleyin calisirsa alttaki yes e tiklayin bu kadar

filiz.ugur

Üye
merhaba; konu ile ilgili bilginiz vardır diye size birşey sormak istedim. ben telefonu henüz aldım bir vodaphone bayinden. tuş takımı kilitliylen bir tuşa bastıgınızda ekranda işlem tuşuna basın diye bir uyarı çıkıyor ama bende "tuş takımına" ifadesi "tuş takı-mına" olarak yazıyor. güvenemedim acaba sizdede öyle bir ibare varmı yazılımsal bir problemmi yoksa telefonun orjinalliğinden şüphemi duymalıyım

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
@filiz-ugur
Cihaz ilk Acilirken Temel Ayarlar Var.Telefonun Dil i Yanlis Secilmis Olabilir veya Bayiye Gosterin

Cihaz Yeni ve Tabiki Garantili Reset veya Baska Birsey Yapmadan Aldiginiz yere geri Gidin

lcax31

Üye
bnde bolttan girdim izlendi video saol kardeşm. başka telefona gerekir dediğiniz uygulama vb. varmı ?

ya bide bolt u indirdim direk ana sayfasında siteler var youtube face gibi. orda getjar da var ordaki bütün programlar c3 ile uyumlumu mig33 faln var bütün programları cepten indirdiğimiz zaman kullanılırmı c3 te ?

vede menüdeki topluluklar ne işe yarıyor deneyen varmı ?

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Sizde Sağolun.
(1)Gerekli Program Sorusuna Cevap: Nimbuzz-Mig33-Fring
Bunlar : Çoklu Sohbet Programıdır.Msn-yahoo-skype-facebook a ayni anda baglanip sohbet edebiliyorsunuz.

Ben Nimbuzz Kullaniyorum.Türkçe hepsine baglaniyor.facebook chat dahil.bazen yogunluktan baglanamadigı oluyor

Getjar dan sag üstten C3 seçili olmalı veya bu konun 1 sayfasinda benim verdiğim link calisir

Menüdeki Topluluklar Hizlıca Facebook ve Twitter a bağlanmak için.
Ben sadece facebook u ayarladım.Ana ekranda orta kısımda duruyor ustune gelip orta tusla sağ yapıp Durum mesajı gelen istek mesajlar durum guncellemelerine ulasabiliyorsunuz.

filiz.ugur

Üye
dün başka bir vodaphone bayiine gittim onların telefonlardada aynı yazı çıkıyor. bilmiyorum bana menülere ayarlara giriş de yavaşmış gibi geldi. aldığım bayiide çok anlayışsız zaten en iyisi kullanayım nasıl olsa büyük bir rahatsızlık değil. teşekkür ederim ...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Bende Vodafon Bayisinden Aldım.
Bende Sorun yoktu.
Şöyle Bir yol izleyelim.
Ben size bendeki Cihazın Teknik Verilerini yazayım Sizde Karşılaştırın (*#0000# de çıkanlar bende)
C3-00
v 04.45
04-08-10
rm-614
variant 13,06
Language
V 04,45
04-08-10
RM-614
Nokia tk

filiz.ugur

Üye
bendeki bilgilerde aynı bir sorun yoktur inşallah.

lcax31

Üye
arkadaşım bende nimbuzz indirdim fakat açınca connection failed diyo hep :S türkçeyi seçtikten sonra. vede no text no text no text diye yazılarla dolu olan biyer açılıyo bazen. sorun nedir ? nasıl çözerim ?

Üst Alt