OmegA v3.1 Final (Güncelleme 07.07.2011) v50.0.001 & v40.0.003 | Nokia 5230 OFW Edit

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yeni sürümü bekle, onda sorunsuz çalışacaktır. Web browser'ın önbelleği e sürücüsünde yapmasından dolayı böyle hataları alıyorsun.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tüm hataları giderdim. Yarın ya da Çarşamba dosyaları upload edip yayınlayacağım.

Düzeltilen hataları yazayım:

- Web tarayıcı hataları kökten çözüldü.
Artık web browser hatası yok. Hatta daha hızlı. Tüm önbellekler C sürücüsüne alındı. RAM kaybı olmadan ve önbellek E sürücüsünde olmadığından daha hızlı web sörfü yapabileceksiniz.
- Özel servisler sorunsuz çalışıyor. İkonunuda düzelttim.
- Hatalı tüm ikonlar düzeltildi.
- Tüm OmegA versiyonlarının arkaplan resimleri değiştirildi. Herbirine birbirinden farklı, yeni, manzara resimli, sensörle ev ekranını döndürdüğünüzde bozulmayan arkaplan resimleri eklendi.

Yeni eklenen özellikler:

- Yeni, güzel, sade yazı tipi ekledim. Kesinlikle hoşunuza gidecektir. Önceki eklediğim yazı tipi bazı noktalarda değişiyordu. Bu yazı tipi telefonun tüm noktalarında geçerlidir.
- Ev ekranı sensörle dönüyor. Sorun oluşturmaması için numara çevirici ve arama ekranının dönmesi engellendi. Sensörle dönen ev ekranınıda menüler düzgün bir bir biçimde ekranın sağ tarafında hizalanıyor.

Başka düzeltebileceğim hata varsa, çekinmeyin bildirin :oke: . Son durum itibariyle telefon yine v40'taki gibi hatasız oldu.

Copyright^

Copyright^

Üye
keşke v50.6.001 içinde yapsan çok iyi olur..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@ellialtıon, eğer beta tester olursan OmegA'nın 50.6 versiyonu içinde çıkarabilirim.

firat1231

firat1231

Üye
kardes benm 5230 da v50 yuklu su an ona gore ne zman cıkarıcan flash ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
firat1231

firat1231

Üye
yaw v40 ta yazıyoda kafa karstı sn bana baska bı konuda ben c6 nın sistemini kullanıyorum dmstin onu nereden download ettin link ve sana zahmet olmassa anlatrmsn

firat1231

firat1231

Üye
sen su anda kullanıyosn dımı memnunmusun ev ekranı flan c6 daki gibimi,browser s3 tekı gıbımı ve tuskılıdı slide to unlock mu?? Yanı 5230 un yenı glen yazlmndakı tus kılıdmı

----------Eklendi @ 11:18:38 ---------- Yazıldı @ 11:10:24 ----------

birde snn bu konuda anlattgn seylerı smdı verdgn konudakı yuklemeyı telefona yapabılrmym?Yukleme yontemlerını dmk ıstedm :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Telefonun yazılımı v50.0.001 ise yapabilirsin.

OmegA v50 düzeltmelerine yeni bir madde daha eklendi:

- Yeni yazı tipi, yeni çıkan Emoticon gülücükleriyle uyuşmadığı için V50 orjinal yazı tipi eklendi. Artık gülücükler sorunsuz çalışıyor.

firat1231

firat1231

Üye
kards aslnda brde snn omega yı denemek lazm su c6 yı bı yukleyeblsem :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
çok kapsamlı ve çoğu şeyin dikkat edildiği yazılım olmuş umarımki stabil bir yazılımdır

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kards aslnda brde snn omega yı denemek lazm su c6 yı bı yukleyeblsem :)

Deneyin, ama sakın C6'larla karıştırmayın. OmegA nın bu versiyonu orjinal nokia 5230 yazılımıdır sadece daha güzel bir şekle sokulmuştur. Sonradan "ev ekranı neden widget desteklemiyor" demeyin.

çok kapsamlı ve çoğu şeyin dikkat edildiği yazılım olmuş umarımki stabil bir yazılımdır

Evet, neredeyse herşeye dikkat ettim. Ama abartmıyorum, biz de insanız, Nokia bile kendi işletim sisteminde hatalar yapabiliyorsa, küçük hatalar yine de oluşabilir. Bunları mutlaka bildirin.

Edit: OmegA v3.1 Final linkleri eklendi.

punemr123

punemr123

Üye
rambo kardeş ben v3de sorun yaşıyınca orjinal v50 ye döndüm v3.1 i flashlamayı düşünüyorum ama cfw omega nın tarihi yakınsa onu bekliycem .tarih verebiliyor musun?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tarih veremiyorum. C6v40 modlardaki ve destekteki azlık yüzünden tam oturtamıyorum. OmegA'nın sloganına ters düşüyor. Hataların neredeyse yok olduğu bir konuma getirmem lazım.

Sonuç olarak bekleyip beklememen senin düşüncen. Bu omega v3.1 final, orjinal yazılımı kullanmak isteyenlere yönelik. Sana tavsiyem nedir diye sorarsan; buradaki v3.1 finali yükle. Belki hoşuna gider. Ardından çıkaracağım c6v40'ı yüklersin. İkisinin arasında karar verirsin.

Edit: OmegA CFW Edit Çıkış tarihinin yakınlığını söyleyeyim: En geç PAZAR günü (bir aksilik olmazsa).

forumber

Üye
rambo senin desteğini az görmedik senin v50 yi eve gidince flashlayıp izlenimlerimi yazarım...son bi soru;bende black-black core var sadece rofs2 yi indirsem olur dimi?

fatihveyusuf

Üye
bunu yapabilmek mukemmel birsey. tesekkurler rambo_FT
bu arada bir sey soracagım. bunu hangı programla yapıyorsun. yazilimin içini acıp istedğini degiştiriyor musun? biraz acıklar mısısn

forumber

Üye
evet öyle oluyor NFE denilen programla...sitede utkun nun konusuna bi gözat...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
rambo senin desteğini az görmedik senin v50 yi eve gidince flashlayıp izlenimlerimi yazarım...son bi soru;bende black-black core var sadece rofs2 yi indirsem olur dimi?

İstediğinle kullanabilirsin. Hatta sadece benim rofs2 ve rofs3'ü kullanırsın kendi core dosyalarınla.

@fatihveyusuf: forumber cevabı vermiş ;) NFE ile yapılıyor.

forumber

Üye
rambo kardeş çok güzel bir fw olmuş gözüne,parmaklarına,klavyene,5230 una,ekranına,modlarına yani kısacası ellerine sağlık:ehe.fakat fw de tuhaf bir ağırlık var,belki bendedir sorun ama bana öyle geldi,ayrıca o tema efekti telefonu ciddi bir şekilde yavaşlatıyor haberin ola,ben legendry ı bırakmamın nedenlerinden biride buydu:megafon:.Bide ev ekranı temasını rehber seçince ekran alt üst oluyor,ayrıca 0 a basılı tutunca bluetooth açma kapama olmuyo ve ev ekranı boş kalıyor...Onun dışında çok güzel bi fw ellerine sağlık...

Üst Alt