Nokia 5610 Xpress Music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cezarapturk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5610 Xpress Music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arkadaşlar Ben Yaklaşık 2 Ay Önce Nokia 5610 Xpress Music Aldım(Teknosadan).Çokkkkk Pişmanım :vurSakın almayın...Nedenmi:
Sürekli Hata Veriyor
Hiçbirşey Oyumlu değil Zaten s40
Ve 6560 YTL Bunu Alıcanıza s60 Harik Telefonlar Var:@

xkadir61

xkadir61

Üye
ahbe güzelim. okadar para verip, daha düzgün birşey alabilirdin.
ama o telefondan memnun olan arkadaşlarda var.
sen ne hatası verdiğini söyle, bakarsın bir çözüm buluruz.

Jin_KaZama

10 numara telefon bende yenı aldım kullanımını ögrenmesı bıraz zor satece o kadar :)

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
uzun lafın kısası: zevkler ve renkler...

arifcetiner

Üye
aynen zevkler ve renkler. Birde almadan önce araştırılması lazım sanki orada beğenip de almış gibi bir hava var.

sercu

sercu

Üye
yok ya kullanımı da kolay bi telefon pek bişey yok. Tamam s40 oyun program seçeneği kısıtlı ama yine de güzel telefon yiğidi öldür hakkını yeme.

kara_g0z

Üye
5610 yeterince güzel ses çıkışı arkada o en kötü özelliği

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bence kötü Bir Telefon deil.

murat55_

murat55_

Üye
gayet ıyı bır telefon sen yazılım guncelle ıstersen arkadasım

matanist

matanist

Üye
Benimki de sürekli hata veriyordu yazılımı güncelleyince canavar gibi oldu yalnız güncelleme için iyi bir araştırma yap ondan sonra güncelle. Bence gayet güzel telefon görüntü kalitesi ve ses kalitesi yönünden olsun çok hoşuma gitti.

YuRTcU

YuRTcU

Üye
arkadas senin önceki telefonun n95 8gb bu telefonun beyenmemek hakkın bu telefondan bendede var 1gb hafıza kartın 560 mb dolu telefonda biraz kasma yok sonra ses görüntü olarak cok güzel zaten dıs görünüşüne laf yok ama ben bu telefonu almadan 1 ay once arastırmaya basladım bende n73 de var ama ben bu telefonu kullanıyorum o cok kasıo cok ağır senin telefonda bir sorun var hata vermiyor benimki bide s40 demişsin s40 programları var oyunları var temeları var senı tatmın eder

garip_dj

Üye
hata ne bu arada 10 numra telefon

gorkemm55

gorkemm55

Üye
güsel telefon gibi duruyor

desperado_t

desperado_t

Üye
arkadaslar bende 5610 kullaniyorum ve cokkkk memnunum nedenmi cunku cok saglam ve kullanisli ve hata vermiyor icinde yok yok halinden anlayana hadi kolay gelsin

Emrecan93

Üye
bnmde telefonum 5610 we bnm ihtiyaçlarımı karşılıo msn hariç bite kotu yanı o benden kaynkalanıo heralde video izlerken tam basıorum ustune ekran bembeyaz oluo tel tus kılıdı yapıo kendını sora kapatama tusuna gelınce kapanıo bide flash olayı biras bosmus we hoporlerın cıks yerı kotu onun dısında tek kelımeyle super telefon

collezione123

Üye
msn programı yükleyebilirsin java destekli msn programları var

idrismuhammed

idrismuhammed

Üye
ya ewet video izlerken ekran birden bembeyaz oluyo dostum o çok kötü yhaa bendede 5610 var. ben 4gb hafıza kartı alacam ama bilmiyorum kaldırırmı kaldırmaz mı bilen varsa yazsında ona göre karar vereyim;-)

lannerxxx

lannerxxx

Üye
harıka telefon yaa 3.2 kamera otomatık odaklanma,cıft flas karızmatık görunum ve harıka ses.hele kulaklıkta canavar gıbı:)

demifiend

Üye
Bu yazılım güncelleme olayı nedir arkadaşlar.Bende Nokia 6500 var memnunum telefondan ama biraz daha müziklerin sesi daha fazla çıksaydı daha iyi olacaktı.Bunun bi çözümü varmı acaba.Teşekkürler.

YuRTcU

YuRTcU

Üye
ya ewet video izlerken ekran birden bembeyaz oluyo dostum o çok kötü yhaa bendede 5610 var. ben 4gb hafıza kartı alacam ama bilmiyorum kaldırırmı kaldırmaz mı bilen varsa yazsında ona göre karar vereyim;-)
bende 4gb aldım telefonun 2.500 gb dolu biraz kasma yok n73 1gb 230 dolu menüye girmek 12 saniye