Nokia lumia 520 alacaklar ve kullananlar

Sponsorlu Bağlantılar

respection123

Üye
Güncelleme Geç Gelsede Telefonumdan Memnunum.

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Büyütülecek bir konu değil sansasyonel açıklamalar yaratmaya çalışmak için bu hareketler bana göre. Daha geçen bir arkadaşta aynı bu konuya benzer bir konu açmış isyanlara gelmiş sisteme sataşıp durmuştu. Bu sistem eksik arkadaşım yani bunu artık her defasında yazmaktan bütün üyelerimizin parmağı ağrıdı. Bir sistemin gelişmesi sabır ister her gün aşırı güncelleme bekleyecekseniz bu platform ne yazık ki size göre değil. Sabretmek için çaba harcamayacaksanız telefonu satıp elinizdeki telefonun dengi pek çok telefon mevcut birini alıp kullanırsınız. WİNDOWS PHONE ALACAK ARKADAŞLAR! Araştırarak alın ne olur yahu her defasında aynı şeyle uğraşıyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ben hiç araştırmadan aldım menunumda.

• Beğen
Tepkiler: skynet
sekajmer

sekajmer

Üye
Mesajları okumadım tamamını ama amber gelince inan bana pişman olduğuna pişman olacaksın :D

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Ben nedense amberi beğenmedim gdr3 u bekliyoruz :D

annesininoğluşu

annesininoğluşu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yorumlar için sağolun ne bileyim ben direk bir çırpıda aceleyle alıverdim çünkü haklısınız ne bileyim araştırmadım ben. Zaten bu konu için üye oldum. Neyse bende dursun telefon şimdi şarj oluyor inşallah düzelir ya ben eskisini de kullanayım gene servise yarın götürür baktırırım bi. Olmadı satarım sonra düzelince gider bir sağlam Windows Phone alırım böyle :)

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Artık versin size de şu Nokia kaç hafta oldu len o.O

skynet

Üye
Beyler yorumlar için sağolun ne bileyim ben direk bir çırpıda aceleyle alıverdim çünkü haklısınız ne bileyim araştırmadım ben. Zaten bu konu için üye oldum. Neyse bende dursun telefon şimdi şarj oluyor inşallah düzelir ya ben eskisini de kullanayım gene servise yarın götürür baktırırım bi. Olmadı satarım sonra düzelince gider bir sağlam Windows Phone alırım böyle :)

ile mevcut sürümü tekrar yükle bakalım düzelecek mi ?

annesininoğluşu

annesininoğluşu

Üye
    Konu Sahibi

ile mevcut sürümü tekrar yükle bakalım düzelecek mi ?
Yükledim geçen gün aynısı oldu gene. Düzelmedi. Ben yarın götürürüm servise düzelmiyor benim telefonda sorun var. Zaten ben turkcell'den mavi alacaktım mavi yok dediler sipariş falan verdiler bana öyle geldi sonra gittim simi kestim falan filan turkcell'de 2 3 ayar yapacağız dediler bekledim yaptılar getirdiler işte buyurun telefonunuz falan fişi aldım çıktım. Sonra işte ufak ufak olmaya başladı. Turkcell'e bir daha gitmedim hiç yani. Yarın ben düzgünce giderim servise hallederim olmuyor yoksa boşa denemeye gerek yok.

Üst Alt