Nokia 5610 Xpress Music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

silent_344

Üye
bendede 5610 var memnunum ama bazen video açarken telefon kapanıp açılıyor ekran beyaz oluyor bu güncelleştirme hakkında bilgisi olan varsa ayrıntılı olarak açıklayabilirmi?

ultraslan_lb

Üye
gorunus endam hersei super ama sadece 5610 da deil nokianın butun kızaklı telleri sorunlu..

kerem287

kerem287

Üye
Bende de 5610 var yazılımı nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum lütfen yardım

ahmet_veli

Üye
bende 5610 kullanıyorum güzel telefon program oyun felanda atılıyor

rmzn_guler

rmzn_guler

Üye
s40 sistemi s60a göre bence daha hızlı basit kullanıcılar için s40 ama program,oyun vs. derseniz tabiki s60

kerem287

kerem287

Üye
Bende 3 aydır kullanıyorum iyi özellikleri var ama ben bundan önce hep sonyericsson kutlandığım için sanki beni biraz kısıtladı nokia'nın s40 telefonları çok kötü bunu anladım ben alalı daha 3 ay bile olmadı ama yakında değiştireceğim bence hiç almayın bir tek kamera sı iyi onun dışında herşeyi kötü video izlerken ikide bir restart atıyor kendine gelmesi 5 dakkayı geçiyor çok konuştum galiba

--------------- Ekleme ---------------

Bende 4 gb lik hafıza kartı aldım ama müzik güncellemesi 5 dakkadan fazla sürüyor bence 4 gb biraz fazla bu tel için alacaksanız 2 gb alın

ESATGS

Üye
yha arkadaşlar bndede 5610 var msn bulabilirseniz esatkaynar1994@hot.......... atarsınız mesaj

suleyman94

Üye
mutteşem bi tel. sadece s40 onuda bu kadar sorun etmeyelim ;)

muglalı

Üye
bence guzel telefon bende 6500 s var tus takımı kayar kapak yuzunden cızılıo sanırım 5610 da o sorun yoktur

kerim_53_

Üye
bencede süper bi telefonn s40 ların en iyisi diyebilirim

awrlord

Üye
Ben telefonumdan çok memnunum 5300 xpress music

tayfunny

Üye
arkadaşlar bendede aynı telefon var ama bi kere arama süresini göstermiyor avea kullanıcıları veya dk.\ knt. kullanıcıları için önemli sonra telefonu aldığım gün ekranında sorun oluştu kızağını açınca cihazının ekranı kararıyordu şimdi aldım garantisi tamir etti cihazı yine ekran gidip gidip geliyor ara ara ama çok sık değil aradada cihaz kendini resetliyor :s kalıbının cihazı değil

mehdix

Üye
neyini begenmedin anlamadim cok super bi telefon ayrica bircok s60 telden kullanisli.
zevkli oldugunu soleyemeyecegim

diesel182

diesel182

Üye
arkadaslar nokıa 5610 em guzel telefon ozellıkle sekıl ıtıbarıyLe ama fabrıka cıkısı sorunları var genelı boyLe cıhazların.tabı yazılım guncelleyerek sorunu gıderebılırsınız!!

canT77

Üye
ben de de 5610 express war telin müziklerinden memnunum kamerası güzel ama hassas telefon bide oyun yönünde zayıf 10 tane indirdim oynun 1 tanesini çalıştıro xD

CiLeCasH

CiLeCasH

Üye
telefonun en son guncellestırmesını yapın(v9.40) butun sorunlar kalkıyo kndım denedım..

turkishrapci

Üye
bende de aynı telefon var 11 aydır kullanıyorum bazı problemler oldu ama çok memnunum 3,2 fotoğraf kalitesi var ayrıca .jar uzantılı hemen hemen tüm dosyalı açıyor sen kullanmasını öğren önce

axuko

axuko

Üye
Aslinda fena bir tel. degil. Bende kisa bir zaman önce aldim ve memnunum sadece rehber kismi bi tohaf kisiler alfebatik siraya göre girmiyor.Onun disinda i sikayetim yok.:oke:

veyseltuna

veyseltuna

Üye
Arkadaşım bendede 3120c var ve o da s40 tabanlı.Çok basit bi arayüze sahip ve kullanımı rahat.Ben 5610'da kullandım 6500s'da.Onlarda s40 tabanlıydı.Elimdeki telefonun neyi desteklediğini bildiğimden tema,oyun,program v.s şeyler atabiliyorum ve takılma hata falan yok.He sen s60 tabanlı seversin ayrı ama bunu unutma s60 daha 1gb ağırlaşır ama s40 en son desteklediği örn:4 gb'ta dahi takılmaz.Ama bu kendini öğretme ve istek meselesi ;)

resmigenc

resmigenc

Üye
Arkadaşım sana spot yada benzeri bişey satmış olabilirler telefonu aç bataryayı çıkart ve arkasındaki garanti ye bak bakalım neymiş kvk mı yada başka bi sağlayıcımı ben aldım 8 ay olcak nerdeyse ve inan şuana kadar hiç hata vermedi ve kaç defada yere düşürdüm hala taş gibi telefon maşallllah