NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

fizy09

Üye
arkadaşlar ben size NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5 öneririm . bunun haritası pek işe yaramaz . bu surumu kurmustum fakat beğenmedim sildim tekrar NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5 kurdum

sen buraya 3.5.27 yazmışsın ama biz v10 kurduk senin ki hangisi oluyor arkadaşım bizim ki sana göre hangisi oluyor anlatabilecek misin

tanselcu

Üye
5800 a kurdum. harika çalışıyor. tek kusuru yan olarak kullanılamaması...

melgu

Üye
Başarsoft haritası yok mu?

hiddendangerous

hiddendangerous

Üye
arkadaşlar ben size NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5 öneririm . bunun haritası pek işe yaramaz . bu surumu kurmustum fakat beğenmedim sildim tekrar NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5 kurdum

Sana katılıyorum..bende 3.5.27 kullanıyorum.memnunum.hiç sorun yok..

kura06

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın benim sorum, ndrive'yi e71 kurdum gayet güzel çalışıyor GPRS bağlanıyor yolda giderken yoluda tarif ediyor, acaba benim faturada GPRS bağlandığı için para yazarmı, bu konularla pek bilgim yok.Eğer para yazmadan kullanmam için gerekli ayarları varsa bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Yanlış bir şey yazdıysım simdiden tüm arkadaşlardan yardımcı olan ve olamayan ardaşalardan özür diliyorum.

ata123321

Üye
Ndrive 2010.07 haritası Ndrive sitesine kondu. 103 MB civarı. Bu harita gelmiş geçmiş en ayrıntılı Türkiye haritası. Umarım yakında biri linkini koyar.

deliboran

Üye
4 shared kapatıldı.haritayı indiremiyoruz. alternatif link verebilir misiniz_?

canim17

Üye
arkadasim ben bunu nokia n8 e kurdum melahatida voices dosyasinin icine attim ama ses gelmiyor ayarlarda
ses enyüksekde yani besde nerden kaynaklanabilir birde süresi gecmisdiye pips_s60_1_6_ss.signed.sis
dosyasini kuramadim bilgisi olanyokmu bukonuda nadir usta cevap bekliyorum tesekkürler

kura06

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın benim sorum, ndrive'yi e71 kurdum gayet güzel çalışıyor GPRS bağlanıyor yolda giderken yoluda tarif ediyor, acaba benim faturada GPRS bağlandığı için para yazarmı, bu konularla pek bilgim yok.Eğer para yazmadan kullanmam için gerekli ayarları varsa bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Yanlış bir şey yazdıysım simdiden tüm arkadaşlardan yardımcı olan ve olamayan ardaşalardan özür diliyorum. CEVAP YAZAN YOKMU

ulenringo

Üye
Denedim gayet güzel çalışıyor. Bir önceki versiyonda yeni rota hesabındaki takılma yok. Tek kötü yanı bu programa ait güncel bir harita yok henüz. En son harita 2009.9 yıl 2011 çok şey değişti. Bence bu harita bir an önce güncellenmeli.

ismakman17

Üye
peki ama bu program nokia n 73'e yüklenebiliyormu.n 73 de var ama yaramaz.oluyorsa yüklemeye çalışıcam bende teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

peki ama nokia n 73 e yükleniyormu bu program?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N73 e olmaz kardeş..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
harita dosyası ve ses dosyası indirilmiyor dostum :s

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
linkler sağlam kendi üyeliğimle yükledim..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
diğer tüm dosyaları yükledim

olan harita linki açmıyor ses dosyasıda 4shared sorunlu?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende gayet güzel çalışıyor senin tarayıncında bir sorun olabilir..

ata123321

Üye
NDRIVE 10 için Başarsoft 2010.08 Haritası : :

şifre sorarsa : 4ndrive