NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon
Arkadaşlar daha önce verilmişti.Fakat süreliydi şimdi kırılmış versiyonu verildi.

Program Linkleri:

Kurmak İçin:
For install :
1: İndirdiğiniz rar dosyasının içinden Ndrive klasörü çıkacak onu olduğu gibi hafıza kartına atın..
2: NDrive_10.01.15_unsigned.sis dosyasını imzalayıp hafıza kartına kurun
3: En son pips_s60_1_6_ss.sis dosyasını kurun..

Türkiye Haritası :

indirdiğiniz rar dosyasının içindeki Tur.map dosyasını NDrive klasöründeki maps klasörünün içine atın, bu klasörü de hafıza kartına taşıyıp yukardaki kurma işlemlerini yapın..

ses dosyası aşağıda eklentidedir..

Birçok arkadaşımız sertifika olayını soruyor sitemizde opda diye ararsanız sertifika alıp sertifikalamanız hususunda size yardımcı olacaktır..

Bu harita en son Başarsoft haritası:

Bunlarda diğer ülkelerin haritaları:

Password: 4ndrive

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ahmetrencber, mahoni_42, ahmetkb ve 83 diğerleri

turkzilla

turkzilla

Üye
teşekkurler

• Beğen
Tepkiler: asures

alper0642

Üye
teşekkürler nadir usta, ancak Türkiye haritası exe halinde, indirdim, sıkıştırılmış bir dosya, içinde harita vs. var, içindeki diğer dosyalar hakkında bilgin varmı,

haritayı maps klasörüne attım, telefona kurdum ve bilgileri kontrol ederken haritada trial 9999/99/99 yazıyor
bu nedir, süresi?? 9999 olması süresinin kırılmış olduğunu mu gösteriyor.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler nadir usta, ancak Türkiye haritası exe halinde, indirdim, sıkıştırılmış bir dosya, içinde harita vs. var, içindeki diğer dosyalar hakkında bilgin varmı,

haritayı maps klasörüne attım, telefona kurdum ve bilgileri kontrol ederken haritada trial 9999/99/99 yazıyor
bu nedir, süresi?? 9999 olması süresinin kırılmış olduğunu mu gösteriyor.
evet..

alper0642

Üye
teşekkürler, test ettim bağlandı, eline yüreğine sağlık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim..

docmd5tr

docmd5tr

Üye
maps dosyasını ndrive altındaki maps klasörüne atsam herhangi bir sorun olurmu reis-i eagle dan aldığım ndrive yüklü. Teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eski programda yeni maps çalışmıyor maalesef..

v-s-l

Üye
aylardır bunu bekliodum. inş çalışır

joey07

Üye
tesekkurler.yanlız haritanın kurulumunu kısaca anlatırmısınız.

• Beğen
Tepkiler: brkktby
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yukarda anlattım sonradan eklemiştim..

carbon2oxide

Üye
2 farklı türkiye haritası var hangisini indirmem iyi olur?

homeros19

Üye
haritanın bulunduğu hotfile linki silinmiş bilginiz olsun. eline sağlık. diğer yerden indirip kuruyorum. güzele benziyor. forever NDrive

--------------- Ekleme ---------------

bu arada harita 300 mb civarı değil mi?

ellerine sağlık.
n drive olmazsa olmaz diyen kullanıcı arkadaşlara birkaç ayrıntı vereyim.
görsellikte birkaç değişiklik var.
harita içeriği aynı.2009.09 tarihli
poilerde fark göremedim.
yönlendirme sırasında ekranda ayrıntılar azaltılmış. varacağınız noktaya uzaklı ve hız bölümü hariç diğer ayrıntılar alt kısımdan kaldırılmış. zaman olarak varış zamanını görmek için bu bölgelere tıklayarak özelliği değiştirebilme sağlanmış. yukarıda dönüşleri gösteren bölümde bir değişiklik yok. bulunduğunuz cadde veya sokak adı en üstte ve en altta daha belirgin yazılı hepsi bu.
kişisel yorumum reis-i eagles ustamızın paylaştığı v9.3.14 ün yerini hiçbiri tutmuyor.
bunda da v3.5.27 de de yönlendirme ekranındaki ayrıntılar çok küçük puntolu ve seyahat sırasında ufacık kalıyor.
istanbulda 3d bina bulamadım. bulabilen varsa paylaşırsa sevinirim.
nadir ustamıza da tekrar teşekkürler.

ata123321

Üye
2009.12 versiyonlu Türkiye haritası Ndrive 10 için TeleAtlas haritası (Başarsoft dan daha detaysız )hızlı link:

Şifre: 4ndrive

Ndrive 10 harika olmuş. Çevremdeki tüm otobüs ve minibüs duraklarını gösteriyor. Çok şaşırdım. Ama Başarsoft kadar iyi değil Teleatlas.

muco240

muco240

Üye
sis dosyasını nasıl imzalıyoruz.ben tam olarak anlamadım. web de biraz araştırdım ama olay çok karışık :(

AlpReis

AlpReis

Üye
Hemen indirip deneyeceğim, çok teşekkürler bekliyordum bunu zaten

ctugrul

Üye
sis dosyasını nasıl imzalıyoruz. bilgi verirmisiniz.

kırılmış versiyon diyorsunuz.arkasına sis dosyasını imzalayıp kurun diyonuz ayıptır ya. nasıl imzalanıyo hic bilgi yok madem imzalanacak niye kırılmış versiyon yazıyorsunuz. lisans işlemi daha kolay

Legend King

Legend King

Üye
Teşekküler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

kırılmış versiyon diyorsunuz.arkasına sis dosyasını imzalayıp kurun diyonuz ayıptır ya. nasıl imzalanıyo hic bilgi yok madem imzalanacak niye kırılmış versiyon yazıyorsunuz. lisans işlemi daha kolay
güzel kardeşim lisanslı olması ayrı bir konu imzalı olması ayrı bir konu imzasız ise telefonun için sertifika alıp imzalaman gerekiyor sitemizde opda diye ara sana yardımcı olur ayıpla bir alakası yok bilmiyorsanız sorun cevap verelim..

Erman_

Erman_

Üye

Kardeş sen git kumda top oyna. Daha kolay.