NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

Lithíµm

Lithíµm

Üye
teşekkürler...

nereharme

nereharme

Üye
sis dosyasını nasıl imzalıyoruz. bilgi verirmisiniz.

--------------- Ekleme ---------------

kırılmış versiyon diyorsunuz.arkasına sis dosyasını imzalayıp kurun diyonuz ayıptır ya. nasıl imzalanıyo hic bilgi yok madem imzalanacak niye kırılmış versiyon yazıyorsunuz. lisans işlemi daha kolay

bazı terimlerin anlamını bilmeden önyargılı bir şekilde davranacagina güzel bir şekilde sorsan, başta nadir hoca olmak üzere sana yardım eden cok olur be kardeşim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeni Türkiye haritası linki eklenmiştir..

fat.did

Üye
elıne saglık

c.özgür

Üye
ya nasıl imzalıcam yardım edin bi

somasli

Üye
teşekkürler çok işime yarıyacak sanırsam vivaz a kurdum çalışıyor ama bu telefonun gps alıcısı pek hassas değil sanırsam konumumu bulamıyor bir türlü

muharrem19811

Üye
sis dosyasını nasıl imzalıyoruz. bilgi verirmisiniz.

--------------- Ekleme ---------------

kırılmış versiyon diyorsunuz.arkasına sis dosyasını imzalayıp kurun diyonuz ayıptır ya. nasıl imzalanıyo hic bilgi yok madem imzalanacak niye kırılmış versiyon yazıyorsunuz. lisans işlemi daha kolay
böyle insanların eline telefon veriyorlar sonra albaşına belayı sonra diyorlar 5800 / n97 hiç kullanışlı değil para verilmez diye sonra yorum yazıyorlar siz sadece telefon olarak 1100 falan kullanın milletten öğrendikten sonra alın telefonu... ve en önemlisi telefondan önce saygıyı öğrenin soru sormasını öğrenin ki adam gibi cevap alasınız. tamammı güzel kardeşim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sakin olalım arkadaşlar ilk sayfada sertifika için not düştüm orayı okusalar yeter..

parsreis

Üye
Avrupa haritalarını nereden bulabiliriz?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hangi ülke mesela?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk mesaja diğer ülkelerin haritaları eklendi..

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah usta

police6734

police6734

Üye
ya insanları aldatmyın.Son harita diyorsun harita çok eski

fizy09

Üye
arkadaşlar neden bu ndrive de adres yazarken kapı numarası yok diyor. birde son sürüm olacak bu. garmin ilk çıkış ürününde bile vardır bu. harita eskisinden ne kadar güncel acaba.

albaltros

Üye
arkadaşlar ben size NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5 öneririm . bunun haritası pek işe yaramaz . bu surumu kurmustum fakat beğenmedim sildim tekrar NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5 kurdum

1000net

Üye
teşekkürler usta

ahmet meço

ahmet meço

Üye
nadir versiyon ingilizce türkçe olmuyor galiba artı melehat seside görmedi onun haricinde güzel çalışıyor verdigin link bozuk ne haritalar nede ses indiremedim

stopaj

stopaj

Üye
teşekkürler nadir usta

tnrskr

Üye
üstad bende açılışta nete bağlanmaya çalışıyor

ata123321

Üye
1) Şu anda 2 Harita var 2009.09 Başarsoft ve 2009.12 TeleAtlas . teleatlas çok çok detaysız tavsiye etmem.
2) Başarsoft 2010.07 Ndrive haritasını test etmektedir ve çok yakında teslim edecekler dolayısı ile az biraz daha bekleyeceğiz.
3) Türkçe melehata dosyasını attığınız vakit programdan ayarlardan Türkçe melahat 'i seçerseniz Türkçe yazı dili de ses dili de olacaktır.
4) Program ayarlardan özellikle seçmediğiniz takdirde nete bağlanmaz.
5) Telefonunuzda Ayarlar > telefon >uygulama ayarları > Konumlama> Tümleşik GPS dışındakiler seçili ise nete bağlanıp ücretli GPS olur, sadece Tümleşik GPS seçin. Ama ilk bağlantı uzun sürer ,benim tavsiyem Yardımlı GPS i açmanızda çünkü sadece ama sadece 1 kuruş gidiyor bağlantı kurmak için ve 10 saniye içinde bağlanıyor.

• Beğen
Tepkiler: crazycaddy ve asures