Carbon rom 4.4.4kitkat

Sponsorlu Bağlantılar

difficultking

difficultking

Üye
KARDESIM BEN 4.1.2 YÜKLEDM ZTN SİLİMKAT YÜKLÜCEM 4.1.2 E ROOT VE UPDATE ATTIM FAKAT CWM İ BULAMIYORUM 6.0 OLAN CWM Mİ YÜKLÜ OLMASI LAZIM SİLİMKAT İÇİN
hocam siz 4.1.2 mi yüklemek istiyorsunuz eğer öyle ise buraya bak
i9070 Advance 4.1.2 jelly bean resimli videolu detaylı anlatım - MaxiCep

KARDESIM BEN 4.1.2 YÜKLEDM ZTN SİLİMKAT YÜKLÜCEM 4.1.2 E ROOT VE UPDATE ATTIM FAKAT CWM İ BULAMIYORUM 6.0 OLAN CWM Mİ YÜKLÜ OLMASI LAZIM SİLİMKAT İÇİN

XDLA POWER ADLI LİNKTEN CWM İNDRMEK ISTIYORM FAKAT KALDIRILMIS SANIRIM TEK SORUN CWM YUKLEYİP SİLİMKAT A GECMEK KALDI YARDM PLZ

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi

XDLA POWER ADLI LİNKTEN CWM İNDRMEK ISTIYORM FAKAT KALDIRILMIS SANIRIM TEK SORUN CWM YUKLEYİP SİLİMKAT A GECMEK KALDI YARDM PLZ
update zipli dosya cwm olması lazım yüklemişsin buradan bir daha bak istersen

recoveri mod cwm diye açılacak eğer açılmaz ise korkmana gerek yok zaten yüklenmez!
ayrıca bu slimkat iyice bozdu işi bu aralar sorun yaşamaya başladım siz bu carbon romu kurun bize deneyimlerinizi paylaşın ben slimkatta ara sıra reset ve şebeke sorunu yaşıyorum buyur carbon rom;
rom olarak en son çıkanı yükleyin build19

gapps olarak yine tarihlere bakarak son çıkanı yükleyin

linkleri verdim bizi bilgilendir!hadi kolay gelsin

difficultking

difficultking

Üye
valla hangi rom daha stabil bi türlü tutturamadık ya

Rhino Prime

Üye
iş görür

difficultking

difficultking

Üye
update zipli dosya cwm olması lazım yüklemişsin buradan bir daha bak istersen

recoveri mod cwm diye açılacak eğer açılmaz ise korkmana gerek yok zaten yüklenmez!
ayrıca bu slimkat iyice bozdu işi bu aralar sorun yaşamaya başladım siz bu carbon romu kurun bize deneyimlerinizi paylaşın ben slimkatta ara sıra reset ve şebeke sorunu yaşıyorum buyur carbon rom;
rom olarak en son çıkanı yükleyin build19

gapps olarak yine tarihlere bakarak son çıkanı yükleyin

linkleri verdim bizi bilgilendir!hadi kolay gelsin
BUNLLARIN YÜKLEMESİNİ NASIL YPCZ KARDESIM

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
recovry mod ile

difficultking

difficultking

Üye

YARDIMLARIN İÇİN ÇOK SAĞOL KARDEŞİM WİPE DATA YAPICAZMI BİDE HAFIZA KARTINAMI DAHİLİ HAFIZAYAMI ATILACAK ? CARBONDA 4 DOSYA VAR HANGİSİNİ İNDİRİCEZ BİDE ODİN KULLANMAK GEREKMİYO SANIRIM ?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
hocam şimdi siz 4.1.2 olan rom mu kullanıyorsunuz eğer öyle sırası ile yazıyorum
1)cihazı fabrika ayarlarına çevir
2)cwm 6.0.2.8 olan zipli dosyayı ve cm11 zipli dosyayı telefona at
3)recovery mod: telefonu kapatın ses açma+pover(teli kapatma)+home tuşu(ortada ki) bu 3 tuşa sırası ile aynı anda basılı tutun,recoveri mod açıldığında bırakınKarşınıza çıkan ekrandan ses açma kapama tuşlarını kullanarak ; apply update from external storge yazan yeri pover tuşu ile seçin ve o hafıza kartındaki zipli dosyayı bulun ve yine pover tuşu ile yükleyin , ses açma ve kapama tuşları ile geri çıkarak en başa dönün
4)şimdi zipli indirdiğin cm11 dosyasını aynı şekilde yükle
daha sonra carbon romu kur talimatları takip et sorunsuz kurulacaktır

evet tüm wipe data ve carce işlemleri yapılacak
zipli dosyaları ister hafıza kartına istersen dahili hafıza at recoveri mod her ikisini de görüyor
carbon romda en son çıkan romu indirip kurman yeterleri 1.sayfayı düzenledim bir daha bakman da fayda var

Son düzenleme:

Üst Alt