NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

rizelixx53

Üye
telefonum hackli sertifikalamasam sorun çıkar mı??

dj_citax

Üye
turkıye haritası için baska download adresı verebılır mısınız bırde bips i yuklemıyor guncelleştirme hatası dıyor ?

kessesini

Üye
teş

bhad-R

Üye
Arkadasim bu Deu(Almanya haritasi) silinmis hic bir yerde bulamiyorum. Kimsede var mi.

hassan27

hassan27

Üye
çok sagol üstad

ibrdd

Üye
Teşekkür ederim
Hala güncel sanırım:aha:

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
YIL 2012 NDRİVE 2009 haritası kullanıyor yolu uzatıp saçmalıyor dümdüz yolda direk gitmek gerekirken sola dön diyor kafayı yemiş pro.

serhat1907

Üye
Arkadaşlar slm uzun zamandır ndrive kullanıyorum.Ara sıra donup saçmalasada çoğu zaman işimi görmüştür.Ancak uzun zamandır kullanıyoruz.Acaba bu ndrive ın yeni versiyonu yeni harıtası çıkmadımıki.şöyle google da arama yaptım ama birşey göremedim....

bugges

bugges

Üye
telefonum hackli ama "pips_s60_1_6_ss.sis yüklerken" güncelleştirme hatası alıyorum

cihanik

Üye
teşekkürler yükledim çok beğendim

exd2121

Üye
türkiye haritası indiremiyorum nasıl indirecegiz n shared yasak diğer link te açılmıyor yardım eden olursa sevinirim

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
ya biri şu türkiye haritasını yüklesin ne olur

exd2121

Üye
boşuna uğraşma kardeş yardım eden olmaz

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
İnternet hızım çok düşük (8 mb pakedi kullanıyorum güya!) yoksa ben uploadlardım.

---------- Eklendi @ 23:20:25 ---------- Yazıldı @ 23:15:19 ----------

NDrive Türkiye 2011/2012 Q4 Haritası:

sifre: navikolik.com

.PROFESSIONAL.

Üye
:) haha

bicer79

Üye
İnternet hızım çok düşük (8 mb pakedi kullanıyorum güya!) yoksa ben uploadlardım.

---------- Eklendi @ 23:20:25 ---------- Yazıldı @ 23:15:19 ----------

NDrive Türkiye 2011/2012 Q4 Haritası:

sifre: navikolik.com

hocam emeğine sağlık ama ben bu haritayı daha önce indirdim bu sitededen malesef ndrive 10 larda çalışmıyor yeni ndrive 11 kurulu olması lazım

---------- Eklendi @ 09:48:02 ---------- Yazıldı @ 09:44:44 ----------

türkiye haritası indiremiyorum nasıl indirecegiz n shared yasak diğer link te açılmıyor yardım eden olursa sevinirim

birtane yasaklı siteye giriş programı bulup indirmek çok zor olmasa gerek

laz6116

laz6116

Üye
Öncelikle böyle bir güzel paylasım için emeğe saygı ve teşekkürler.
Arkadaşlar benim telefonum hackli olduğu için sertifika imzalatmadan kurdum yalnız (pips_s60_1_6_ss.sis) dosyasını kurarken güncelleştirme hatası veriyor kuramıyorum. Bilgisi olan varmı acaba ne yapmalıyım?

• Beğen
Tepkiler: miZah

bakkal77

Üye
ya ben indirdim tr harıtasınıda indirdim ama ankaradan baska biyer bulamıyo gps de bulunmuyor hiç çekmıo gps

miZah

Üye
öncelikle teşekkür ederim.
pips_s60_1_6_ss.sis dosyası bende de kurulmadı ama program çalışıyor.henüz detaylıca denemedim. Bu pips dosyası neye yarıyor acaba?