NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

crazycaddy

Üye
Öncelikle böyle bir güzel paylasım için emeğe saygı ve teşekkürler.
Arkadaşlar benim telefonum hackli olduğu için sertifika imzalatmadan kurdum yalnız (pips_s60_1_6_ss.sis) dosyasını kurarken güncelleştirme hatası veriyor kuramıyorum. Bilgisi olan varmı acaba ne yapmalıyım?

aynı sorunu bende de verdi, telefonu hackledim ben, güzel program kuruluyo ama PİPS dosyasında güncelleştirme hatası diyo öylece kalıyo, ama program açılıyo, bide program açıldı internete bağlandı WLAN'dan bağladım bişeyler indirdi, sonra program açıldı ekranda uyarı verdi 7 gün kullanabilirsiniz falan diye, kırılmış versiyon değilmiydi bu neden böyle bi uyarı verdi anlamadım

vurgunumsana

Üye
link falan yok ayrıca haritalar inmiyor yasaklı

- - - Eklendi - - -

link falan yok ayrıca haritalar inmiyor yasaklı

bcifci

Üye
nasıl imzalayacağız?

serkans2106

Üye
çildirmak üzereyim. Günlerdir ndrive için uğraşiyorum. Opda sitesi'nden cevap alamadim. Hack programlarini denededim olmadi. Kirilmiş versiyon güncelleştirme hatasi verdi. Sertifika sertifika her yerde karşima çikiyor çildirdim artik. Allah rizasi için biri bana yardim etsin gezmediğim forum site kalmadi. Telefonum c6-01.

zech55

Üye
pips_s60_1_6_ss.sis 'i kurmaya çalışırken "güncelleme hatası" veriyor. Nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

xanax84

xanax84

Üye
nokia n8 denedim kurulumda sertifika hatası verdi yardım edebilirmisiniz???

crusaderr

crusaderr

Üye
kardeş türkiye haritasını indiremedim linklere bi baksan

hackerbaba16

Üye
abim ya ben de kurdum ama 7 günlük yazıyor neyi yanlış yaptım acaba?

deejayss

deejayss

Üye
teşekkürler :)

Preloader

Preloader

Üye
çoooooook teşekkür

adem940

Üye
5800 da sertifika hatası verdi :(

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
GPS e bağlanmıyor asla ne yaptımsa olmadı

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
telefona yükledim ancak pips dosyası yüklenmiyor ve ayrıca konumumu bulmuyor lütfen acil cevapppp...bu dahili bir bileşen diyor yüklemiyor pips i

ozkan1979

ozkan1979

Üye
likler çalışıyor hayret ülmemiş çok aradım bu haritayı

- - - Eklendi - - -

ilk etepta kendi oparatörün le baglanın sonra kapatın olması gerek

ardcn

Üye
kerdesım turkıye hatıtasının lınk olmus varsa paylasır mısın?

- - - Eklendi - - -

telefonunu hacklemen lazım

adar0666

Üye
meraba arkadaslar ben yüklem bi kaç ay kullandım ama suıan gps yok hatası veriyor. hiç gps arama yapmıyor dierek gps yok diyo sorn nedir acaba çözen ya da bilen varmı

ceset

ceset

Üye
eski programda yeni maps çalışmıyor maalesef..

Hocam bende 9.3 var, eski programda yeni maps calismiyor demissin, ben bunu kursam 9.3 te olan haritalar bunda calisirmi ?

ekurtcu

Üye
ben sizi çok başarılı buluyorum ara ara sitenizi ziyaret ediyorum sag olun

seri1618

seri1618

Üye
v60 ta güncelleme hatası diyor pips yuklenirken kimse cevap yazmadıgına göre kimse bilmiyor.en iyisi araştırıp bulmak kimseden cevap gelmedigine göre:hmmm

ahmetkb

Üye