N900 USB OTG (Host Modu) Beta' ya Ulaştı...

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tıkladıktan sonra biraz bekle... İndirme penceresi otomatik olarak açılması lazım. Yada sağ tıklayıp farklı kaydet de.

kuavo15

kuavo15

Üye
Tıkladıktan sonra biraz bekle... İndirme penceresi otomatik olarak açılması lazım. Yada sağ tıklayıp farklı kaydet de.

tamam oldu sağol:evet:

--------------- Ekleme ---------------

debian-m5-v3d.img.ext2.lzma ve debian-m5-v3d.img.ext2 bunlar var mydocsta ben debian-m5-v3d.img.ext2.lzma yı sildim yenisi indiği için debian-m5-v3d.img.ext2 de sileyimmi?

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MyDocs' taki iki dosyayıda sil. 7zip ile çıkarttığın .exe' yi at. Sonra çalıştır. Ben yaptım şuan açtı bakalım kurcalıyorum

kuavo15

kuavo15

Üye
ok :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Oldu :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Diğer 2 USB Belleğimide gördü N900 teşekkür ederim Murattiy

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Video' da anlatılanı yaptım :ehe Seyret.

kuavo15

kuavo15

Üye
Video' da anlatılanı yaptım :ehe Seyret.

tamamdır :kop:bunu meego tryede anlatalım kodlarla falan uğraşmasınlar ;)

olmadı ya şunu soırayla ne yapmam gerektiğini yazın lütfen

murattiy

murattiy

Üye

bu siteye git 15.satır olan debian-m5-v3d.img.ext2.lzma dosyasına sağ klik ile indir
ve 7zip programıyla zipten çıkart n900 içine at çok beleme 300 mb lık dosya 2,5gb lık dosyaya dönüşüyor haliyle telefonu kasıyor çok bekliyorsunuz beklemeden pc üzerinde download edip zipten çıkart

kuavo15

kuavo15

Üye
murattiy ben o anlattıklarından sonra ne yapmam gerektiğni sordum şimdi usbyi bağladım easy lxde açtım sonra heni açtım higs speede<vbus<enumerate<mount<mout yaptım ışık falan yanmadı offf

murattiy

murattiy

Üye
easy debian kurabildinmi forumda ben konuyu video ile anlattim ordan bakarmisin easy debian kurduktan sonra gerisi kolay easy debiani ac actiktan sonra flash diski tak sonra heni ac ordan easy debian uzerinden flash dsikleri goreceksin onlara bir kez tikla sonra tanimaya baslayacak

kuavo15

kuavo15

Üye
easy debianı açıyorum usbyi bağlıyorum heni açıyıorum fakat ne ışık yanıyor ne flash bellek gözüjküyor offf video çeker yollarım

videoda göründüğü gibi ne ışık yanıyor nede usb tanıyor fotograf makinamı güzel tanıdı fakat onu tanımadı :(

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Video' da tam olarak göremiyorum. Takmış olduğun USB' yi Debian LXDE' de görüyormusun ? Eğer görüyorsan Debian LXDE' de takmış olduğun USB' ye tıkla. Sana hata uyarısı verecek. Ok' de uyarıyı kapat. Daha sonra N900' de dosya yöneticisine geldiğinde USB belleği göreceksin. Ben böyle yaptım. Görmeyen 2 USB' yi bu şekilde gördü.

kuavo15

kuavo15

Üye
ue-gazi benmkinini hiç ışığı yanmıyor seninkiler yine yanmış ve görmememiş sen sonra easy debian ile hallettin ben malasef :(

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ozaman USB belleğinde sorun var. Yokmu başka USB belleğin yada çevrende birisinde yokmu al dene.

murattiy

murattiy

Üye
sen usb belleğini speed hostmode modu hariç high speed monunda denedinmi
flash bellekleri high speed modunda tanıyor videoda speed modu görünüyor

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kasma bukadar. Hiçmi çevrende USB belleği olan yok ? Kapı komşunda falan :ehe

Üst Alt