N900 USB OTG (Host Modu) Beta' ya Ulaştı...

Sponsorlu Bağlantılar

volkov

Üye
Teşekkürler ederim . bişey daha sormak istiyorum 1000 mhz overclock cpufrequi ile yaptın yoksa xterminal ilemi? eğer cpufrequi ile yaptıysan programı açtığın zaman mhz şeçeneklerini sunuyormu sana. çünkü ben ilk yüklediğimde cpufrequi programını açtığım zaman 600mhz ve onun altındaki mhz leri seçebiliyodum sadece bişey daha ekleyim sorucaklarıma 3.sayfada ( 22.11.2010 - 23:00 itibari ile depodan güncelleme bilgisi geldi ve güncelledim. Bilginize... Hostmode API version : 20101110 ) böyle bir mesaj geçmişsin acaba bu güncellemeden sonramı düzeldi ? (kusura bakma lütfen biraz fazla soru sordum ama :) ben pek forumda soru sormam çok eskiden beri üye olduğum halde çünkü araştırınca muhakkak cevap buluyorum yaşadığım sorunla ilgili ama bu konuda net bi cevap bulamadım ve riskli bir durum olduğu için kullananlara sormak istedim. Teşekkür ederim.

ziya68

ziya68

Üye
youtube videolarını n900 le nasıl indirebiliriz önerdiğin bir program veya yöntem varmı çok teşekkür ederim

gkmn11 kardes sanirim medibox adli pro isine yarar ben indiriyorum tlf garantide oldugu icin pronun ismi tam olarak bumu hatilayamiyorum

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler ederim . bişey daha sormak istiyorum 1000 mhz overclock cpufrequi ile yaptın yoksa xterminal ilemi? eğer cpufrequi ile yaptıysan programı açtığın zaman mhz şeçeneklerini sunuyormu sana. çünkü ben ilk yüklediğimde cpufrequi programını açtığım zaman 600mhz ve onun altındaki mhz leri seçebiliyodum sadece bişey daha ekleyim sorucaklarıma 3.sayfada ( 22.11.2010 - 23:00 itibari ile depodan güncelleme bilgisi geldi ve güncelledim. Bilginize... Hostmode API version : 20101110 ) böyle bir mesaj geçmişsin acaba bu güncellemeden sonramı düzeldi ? (kusura bakma lütfen biraz fazla soru sordum ama :) ben pek forumda soru sormam çok eskiden beri üye olduğum halde çünkü araştırınca muhakkak cevap buluyorum yaşadığım sorunla ilgili ama bu konuda net bi cevap bulamadım ve riskli bir durum olduğu için kullananlara sormak istedim. Teşekkür ederim.

CPUfrequi ile OverClock Yaptım ve 125000 - 1150000 arası MHz seçenekleri sunuyor. Yok hayır güncellemeden sonra düzeldi demedim ben. Güncelleme ile alakası yok. Güncelleme oladan önce zaten stabil bir şekilde çalışıyordu. Güncelleme geldiğinde acaba bozulma olurmu olmazmı diye içime bir şüphe düştü ama benim sabırsız ve araştırmacı huyum yüzünden güncelledim. Bir bozulma falan olmadı. Gayet stabil bir şekilde çalışıyor herşey...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
youtube videolarını n900 le nasıl indirebiliriz önerdiğin bir program veya yöntem varmı çok teşekkür ederim

Lütfen konu ile ilgili soru sorunuz. Sormuş olduğunuz sorunun şuan ki konu ile bir alakası var mı ?

volkov

Üye
tamamdır kardeşim yükledim sorunsuz bir şekilde çalışıyor teşekkür ederim

asidj

asidj

Üye
bende denicem ama gerkli aparati bulamadim yurt disindayim digital magzalari gezdim yok yok :(
artik nette bulabilirsem:s

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
GittiGidiyor' da var.

kuavo15

kuavo15

Üye
ue-gazi benim başıma bu geldi uygulama proje halindeyken yükledim telefonum kapanmıyordu kapata basıyorduöm geri açılıyordu sonra yazılar akıyordu en sonunda flash atmıştım ve düzelmişti ,fakat şimdi tekrar yüklemeye korukuorum kapanmama sorunu başıma gelecek diye bide o yazıların akması ve 5 balonun gelmemei bende bir tik oldu çok gıcık oluyorum eğer telefon kapanırken açılırken sorun yaşamıyorsa ve o yazılar akmıyorsa ben bunu yükleyeceğim şimdi ne yapmam lazım cevabını bekliyorum...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yükleyebilirsin kardeşim. Sorun düzeltilmiş. Artık yazılar falan akmıyor. Açılmama / Kapanmama gibi sorunlar yok. Ben kullanıyorum...

kuavo15

kuavo15

Üye
okeydir teşekkürler :oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim. Güzel cevaplarını bekliyorum... :oke:

kuavo15

kuavo15

Üye
yüklüyorum umarım bişi olmaz :islik

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bende olmadığına göre sende de olmamalı :) Olmaz olmaz devam :)

kuavo15

kuavo15

Üye
Bende olmadığına göre sende de olmamalı :) Olmaz olmaz devam :)

ya bana yardım etsene ue-gazi yüklediğme bin pişmanım daha az önce ekran ışı çok karardı ve aza gözüküyor zor seçtim ve ekran ayarlarına geldim geri eski haline döndü şimdi ne yapayım;
şunlar var deinstall kernel- diye bişi var uygulamalrda ona tıklayıp kabul et diyeyimmi çünkü heni açtığımda error diyor vession la ilgili bişi söylüyor ,şimdi bu heni haldırsam telfonu kapatıp açsam açılırmı ki acaba pufff :ağlarım: :D hem korkuom hem gülüyorum ne yapmamı öneririsin?

bu arada bana msnni eğer açık tutuorsan versene özelden daha hızlı iletişime geçeriz senle)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben N900' ü Flashladım. Daha sonra FAM' ı kurdum. Teli kapattım/açtım. FAM' ı açtım yüklemem gereken herşeyi seçtim. Linux kernel ve H-E-N' de dahil. Yüklemem gereken ne varsa herşeyi seçtim ve yükledim. Teli kapattım açtım herşey tıkır tıkır çalışıyordu. Ben böyle yaptım. Yarım yarım birgün birini birgün birini yüklemedim. Senin duruma gelirsek evet h-e-n' i kaldırırsan büyük ihtimalle cihazı kapattığında açılmıycak. Eğer şuan zamanın varsa benim yaptığım şekilde yapmanı öneririm. Bana göre en sağlıklısı bu.

kuavo15

kuavo15

Üye
Ben N900' ü Flashladım. Daha sonra FAM' ı kurdum. Teli kapattım/açtım. FAM' ı açtım yüklemem gereken herşeyi seçtim. Linux kernel ve H-E-N' de dahil. Yüklemem gereken ne varsa herşeyi seçtim ve yükledim. Teli kapattım açtım herşey tıkır tıkır çalışıyordu. Ben böyle yaptım. Yarım yarım birgün birini birgün birini yüklemedim. Senin duruma gelirsek evet h-e-n' i kaldırırsan büyük ihtimalle cihazı kapattığında açılmıycak. Eğer şuan zamanın varsa benim yaptığım şekilde yapmanı öneririm. Bana göre en sağlıklısı bu.

teşekkür ederim ue-gazi meego trden de cevaplar bekliorum uygun olan yöntemi deneyeceğim ;)

kuavo15

kuavo15

Üye
ue-gazi sorunumu şu şekilde çözdüm telefona reset attım program kendine geldi samsun pl50 foto makinamı bağladım içindeki bütün resim ve videoları okuyor :) mükemmel fakat kingston 2gblık belleğimi okumadı :(

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ue-gazi sorunumu şu şekilde çözdüm telefona reset attım program kendine geldi samsun pl50 foto makinamı bağladım içindeki bütün resim ve videoları okuyor :) mükemmel fakat kingston 2gblık belleğimi okumadı :(

Hayırlı olsun BURADAKİ 33. mesajı okursan ce hangisi olduüunu söylersen sevinirim.

Üst Alt