N900 USB OTG (Host Modu) Beta' ya Ulaştı...

Sponsorlu Bağlantılar

kuavo15

kuavo15

Üye
fakat benkinin dış kabı kırıldı :D

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:ehe Ondan görmüyodur kesin. Şaka tabi. Hatırlamıyormusun yav :)

kuavo15

kuavo15

Üye
vallahi hatırlamıyorum :D ama bu uygulama çok iyi oldu bir arkadaşım var androitli telefonu var birbirimzle yarış yapıoruz yok bende bu var sende bu yok geçen yine dedi multi touch varmı dedi yok dedim çok sevindi bunu gösterince bakalım ne yapacak:ehe şaka bi yana nasıl okutacağımı bilmiorum

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:ehe BURADA konu paylaşılmış onu deniyorum şimdi 2,5 GB imj dosyası var onu indiriyor şuan. İşlem bitsin uyguluyayım eğer benim okumayan USB' leri okursa sende denersin :) Yok ben bekleyemem denicem dersen sende kurmaya başla :ehe

kuavo15

kuavo15

Üye
ohoooo çoktan başlamıştım :D %76 bide şu mustimistik dikey mod diye bişey konu açmış stabil b,r uygulamamı ?

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benimkide %37' de beklemedeyim :) Aşağıdaki kısım beni kıllandırdı. O yüzden kurmadım. Yazılana göre hiçte stabile benzemiyor.

Rotatedaemon kendince dikey moda yakın bir görünüm sunuyor. Ekran çözünürlüğünü ayarlayamadan en boy oranını dönüştüremeden dikey mod kullanımı sunuyor.

kuavo15

kuavo15

Üye
Benimkide %37' de beklemedeyim :) Aşağıdaki kısım beni kıllandırdı. O yüzden kurmadım. Yazılana göre hiçte stabile benzemiyor.

aynen bende kıllandım sen belki denemiştirsin diye sordum boşver ya :D bu arada %96 oldu :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Senin net yavaş indi benimki uğraşıyorum şuan. :)

kuavo15

kuavo15

Üye
bende uğraşıorum ama yok failed diyor easy debianı açarken niye ya

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dosya indi ama dosya ayıklama işlemi uzun sürüyor sanırım. Hala dosya ayıklanıyor diyor. Onu bekliyorum. 2.5GB uzun sürer.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende uğraşıorum ama yok failed diyor easy debianı açarken niye ya

Naptın dosya iner inmez x-terminalimi kapattın ? X-Ter inden dosyayı otomatik olarak çıkartıyor farketmedin mi ?

kuavo15

kuavo15

Üye
maunt failure!
/homeuser/mydocs/debian-m5-v3d.img.ext2 failed to maund on loop

maunt: maunting/dev/loop0 on /debian failed:input/output error

yazısı çıkıor :(

kapatmadım xtermi bekledim sonra telefon tekrar açıldı anlamdım

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.5GB' lık dosya indikten sonra onay istedi ok dedim ve x-term' de Extracting debian-m5-v3d.img.ext2.Img package yazısı yazdı. Yani debian-m5-v3d.img.ext2.Img pakei ayıklanıyor. Bekliyorum hala.

kuavo15

kuavo15

Üye
ue-gazi benden bu kadar sorunumun sundan ibaret olduğunu düşünorum öncedende ben eazy debianı kullanmışım ve aynı dosya iki kere yazılmış doğal olarark silmeye şalıştım silmedi bilisaydan silenbilrmiş o yüzden yarın silecğim ve easydebi kaldırıp tekrar deneyecğeim sende gelişmeleri yazarsan buraya seviniriim iyi geceler :)

murattiy

murattiy

Üye
murattiy benden bu kadar sorunumun sundan ibaret olduğunu düşünorum öncedende ben eazy debianı kullanmışım ve aynı dosya iki kere yazılmış doğal olarark silmeye şalıştım silmedi bilisaydan silenbilrmiş o yüzden yarın silecğim ve easydebi kaldırıp tekrar deneyecğeim sende gelişmeleri yazarsan buraya seviniriim iyi geceler :)

sana daha kısa yolunu gösteriyim

debian-m5-v3d.img.ext2.lzma
sitesinden inen dosyayı 7zip ile zipten çıkar n900 içine at oldu bitti aç debian lxde uygulmasını o kadar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
indir.

Üst Alt