N9 almak için en ideal yeriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi mağazadan N9 almak daha mantıklı olur?

• NOKİA SHOP

Kullanılan: 7 50.0%
  • MEDİAMARKT

Kullanılan: 0 0.0%
  • TEKNOSA

Kullanılan: 0 0.0%
  • TURKCELL

Kullanılan: 2 14.3%
  • DİĞER..(BELİRTİNİZ)

Kullanılan: 5 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan1111

Üye
Arkadaşlar türkiyeden hiç uğraşmayın bizim milletimiz üzerinden para kazanıyorlar. Ben dubaiden getirttim bana 850 tl ye mal oldu oda 50 tl sini pasaport kaydı için harcadım + paket içeriğinde wh-901 kulaklığı var. Türkiyede ki satışlarda bu kulaklık yok. Telefonu açtığım anda güncellemesi anında çıktı ve güncelledim hiç bir sorunu yok ve orjinal finlandiya üretim. Türkiyeye sokulanların %90 ı Germany üretim. Kötü demiyorum ama finlandiyadan bı kademe düşük kalite üretim. Seçim sizlere kalmış elbet herkezin yurt dışında bi tanıdığı vardır bence biraz uğraşın ama uğraştığınıza değsin. 400 500 tl fazladan cebinizde kalsın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
n9 almıycam ama alsamda tim den veya mediamarkt tan alırım ayrıca avrupadaki mediamarktlarda 4+1 yıl uluslararsı firma garantisi var Türkiye deki mediamarktlarda varmı bu

hasan1111

Üye
Zaten nokiada nerden alırsan al 2 yıl uluslar arası nokia garantisi var hiç uğraşma zaten de almıcakmıssın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Zaten nokiada nerden alırsan al 2 yıl uluslar arası nokia garantisi var hiç uğraşma zaten de almıcakmıssın

n9 almıyacam dedim nokia garantisini biliyorum tabiki lumia800 görmüştüm biyerde 4+1 yıl uluslarası garantisi vardı lumia900 alacagım için sordum yoksa nokiadan baska marka telefona para vermem ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt