N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
fark etmez.

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
elinde o dosyalar yokmuydu??? eee ebe güzel kardeşim var diyodun..olur telin silver white ise tamam onu indir.. burdanda indirebilirsin:

http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/orjinal-turkey-anna-download-linkleri-545357.html
Kaç saattir uğraşıyorduk :kop:

----------Eklendi @ 19:13:08 ---------- Yazıldı @ 19:12:30 ----------

dostum anna dosyalarını da attım rm596 ya ancak olmuyor. anlayamadım bir türlü şu konuyu tam olarak biri anlatabilir mi ? videolusunu da yaptım sorun phoenixde görmüyor dosyayı.neyse teşekkürler sanırım yüklemeyeceğim ..
:kop:

n000k

n000k

Üye
Kaç saattir uğraşıyorduk :kop:
aynen bende diyorum nasıl görmez phoenix dosyayı.. neysem bi yapsın bakalım sonucu görelim.. merak ettim nasl yüklenmiyor.. ben dün biliyorsun 4 kere flash attım ve gayet başarılı flashlardı ilk 2si hariç, oda 25.07nin üstüne atmaya çalıştığım için olmadı :D

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende diyorum nasıl görmez phoenix dosyayı.. neysem bi yapsın bakalım sonucu görelim.. merak ettim nasl yüklenmiyor.. ben dün biliyorsun 4 kere flash attım ve gayet başarılı flashlardı ilk 2si hariç, oda 25.07nin üstüne atmaya çalıştığım için olmadı :D
Nokia 25.7 yi çıkarmamalıydı. Şimdi bir de başımıza belle skandalı gelicek güncellerken orjinali :vur

n000k

n000k

Üye
Nokia 25.7 yi çıkarmamalıydı. Şimdi bir de başımıza belle skandalı gelicek güncellerken orjinali :vur
aynen ya.. acaba bi arkadaş bi konu içinde biraz önce bi varsayımda bulundu.. ghettocowboy arkadaşımız yazdı acaba nokia 25.07 ile bootloder lock mu koydu diye.. olabilirmi sence bu??

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
aynen ya.. acaba bi arkadaş bi konu içinde biraz önce bi varsayımda bulundu.. ghettocowboy arkadaşımız yazdı acaba nokia 25.07 ile bootloder lock mu koydu diye.. olabilirmi sence bu??
Bootloader zaten var ki ilk sürümden beri hatta bu telefonun rom unda var.

n000k

n000k

Üye
Bootloader zaten var ki ilk sürümden beri hatta bu telefonun rom unda var.
aslında ben anlamam bootloderdan falan :aha: bana güzel konu anlatımı verirsin malzemelrri alır yemeğimi yapar yerim misali ;) ..bu değilse sorun ne olabilirki?? :hmmm çnkü 25.07 yüklü ise telde 2 kere flaş atmak gerekiyor belkide 3.. downgrade yaparken çoğu zaman tel ölüyor..

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
aslında ben anlamam bootloderdan falan :aha: bana güzel konu anlatımı verirsin malzemelrri alır yemeğimi yapar yerim misali ;) ..bu değilse sorun ne olabilirki?? :hmmm çnkü 25.07 yüklü ise telde 2 kere flaş atmak gerekiyor belkide 3.. downgrade yaparken çoğu zaman tel ölüyor..
Bootloader silinebiliyor. Android OS yüklenebilir fakat iyi bir Symbian C++ programcı lazım bootloaderı yeniden yazmak için.

avianca

Üye
dostum bu linktekilerin hangisini indireyim white silver benim ki renk fark ediyor mu bu arada naviden indirdigim sürümdede calısmadı dosya ismi mi yanlıs acaba?

n000k

n000k

Üye
dostum bu linktekilerin hangisini indireyim white silver benim ki renk fark ediyor mu bu arada naviden indirdigim sürümdede calısmadı dosya ismi mi yanlıs acaba?
bunu indir:

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
- Windows XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Packages
- Windows 7: C:\Program Data\Nokia\Packages
RM-596 diye klasör açıp kopyalayacaksın içinde varsa RM-596'nın sil.

----------Eklendi @ 20:33:30 ---------- Yazıldı @ 20:32:36 ----------

n000k ondan değil neither product found hatası veriyormuş :hmmm

avianca

Üye
- Windows XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Packages
- Windows 7: C:\Program Data\Nokia\Packages
RM-596 diye klasör açıp kopyalayacaksın içinde varsa RM-596'nın sil.

----------Eklendi @ 20:33:30 ---------- Yazıldı @ 20:32:36 ----------

n000k ondan değil neither product found hatası veriyormuş :hmmm

hah işte bunu bekliyordum ya. saol valla. ben products ün içine atıyorum diyorum niye görmüyor başka bişey yapmamıza gerek yok dimi linkteki annayı oraya atıp phoenixden acıyoruz sora madness ı videodaki gibi yapıyorz?

----------Eklendi @ 21:03:47 ---------- Yazıldı @ 20:35:20 ----------

dostum boyut olarak böyle diyor bakarmısın bi phoenix i hallettim bu çıktı..

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
son 2 sini sil diğerlerini madness dosyalarıyla değiştir başka ayar yapma. Refurbishe bas.

avianca

Üye
başlattım haydi bismillah :D

----------Eklendi @ 21:19:17 ---------- Yazıldı @ 21:13:11 ----------

dostum uyarı cıktı tamam iptal falan var ?

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
iptal de telefonu çıkar aç telefonu. Belle yüklendi.

n000k

n000k

Üye
başlattım haydi bismillah :D

----------Eklendi @ 21:19:17 ---------- Yazıldı @ 21:13:11 ----------

dostum uyarı cıktı tamam iptal falan var ?
25ten geriye saydı mı? saydıktan sonra tamam yada iptal seçenekleri çıkcak ordan iptale bascaksın..

avianca

Üye
iptal dedim bastım açıldı depo hafızasını biçimlendirip *#7370# yapıp format atcam doğrumudur?

n000k

n000k

Üye
yapma boşuna bunu flaş atmadan önce yapsaydın daha mantıklı olurdu :) sen şunu söyle nasıl yüklendimi? herşey normalmi? :)

nokian96

nokian96

Üye
Tlfon açıldı ama Yüklemeye Hazırlanıyor dedi biraz ilerledi ve durdu.. bunun sebebi nedir..

Üst Alt