N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!
Madness Belle 2.1 çıktı.

RM-596_111.020.0203_00.01_79u_prd.rofs3.rar (4.26 MB)
RM-596_111.020.0203_U03.01_79u.uda.rar (31.4 MB)
RM-596_111.020.0203_17.01_APAC_1_79u_prd.rofs2.rar (36.12 MB)
RM-596_111.020.0203_79u_prd.core.rar (95.66 MB)

Eklenilen özellikler:
Browser'a .tr uzantısı eklendi.
Boot düzenlendi. Daha güvenli ve daha hızlı açılış!
Bazı küçük buglar fixlendi.
Ovideki sorunlar fixlendi.
Hızlandırıldı ve stabilleştirildi.
QT sorunları giderildi.
Büyük ve Küçük saat eklendi.
BrightnessControl eklendi.
Daha da hızlandırıldı ve stabilleştirildi
Belle duvar kağıtları eklendi
Ovi Maps Türkçeleştirildi.
İngilizce olan FM Transmitter düzeltildi.

Not: Önceki sürümü indirenlerin uda ve rofs2 yi indirmesi yeterli. Kurtulus40 cfw 3.3 tabanlıdır.

Kurtulus40'a Türkçeleştirme
nicesoni_ash'a Delight Belle
hotboy_ist'e Büyük saat
CodeRUS'a Modlar ve Rompatcher yamaları
sklchan'a Modları için teşekkür ederim.

-omer- arkadaşımızın yaptığı tanıtım videosu -omer- arkadaşımıza teşekkürler.

[video=youtube_share;IBO_Pf1pTf4]http://youtu.be/IBO_Pf1pTf4[/video]

Ram Optimizasyon Rekoru:

Kullanıcı Görüşleri:

valla madness dostum güzel olmuş cwf.. hele ara ikonuna basınca arama kayıtlarıyla rehber ikonlarının çıkması çok güzel olmuş.. ekrana kısayol olarak eklemeye gerek kalmamış.. işte bunu çok beğendim :oke: tel açılış animasyon ile müziğinide beğendim.. 10 numara :oke:

Gerçekten iyi iş çıkartmışsın eline sağlık. Yaklaşık 3 aydır felan ivo'nun cwf'si yüklüydü cihazım da. madness cwf'sini de yükleyip bir test edeyim dedim birazda merak ettim açıkcası pek fark göremem diyordum ama gerçekten gözle görülür bir hızlanma söz konusu cihaz daha stabil hale gelmiş. Tekrar teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Lugia, sunrise90, the.reds ve 12 diğerleri

Cruxman

Üye
ellerine sağlık madness =) kullanan arkadaşlarada hayırlı olsn

-omer-

-omer-

Üye
Eline saglık hocam bişey merak ediyorum anna 25.7den gecebiliyor muyuz? Bi de delight,kurtulus40 veya ivo'dan farkları neler?

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
25.7 den geçiliyor diye biliyorum. Farkı hissedeceksin yükleyince.

-omer-

-omer-

Üye
25.7 den geçiliyor diye biliyorum. Farkı hissedeceksin yükleyince.

24.1den ivo 3.1e gectim ondan delight 3.2 ve kurtulus40 3.3 kullandım onlardan bi farkı var mıdır? var dersen yükleyip deniycem.

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
var.

n000k

n000k

Üye
orjinal nokia animasyonu ile açılıyor değilmi?? biliyorsun teli yeni aldım ve dün nokia shopta 25.07 yi yüklettim ama inanki bunaltı geldi yaaa... ya istediğim birşeyi kuramıyorum.. hackli sistemlerin gözünü seveyim yaaa.. bi tema yükliycem yok sağlayıcısına güvenilmiyen korumalı içerik yüklenemezmiş.. :off: .. sinir etti beni.. indiriyorum şimdi senin belle ni bi deneyeyim bakayım.. emeğine sağlık dostum bu arada :alkis

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
evet dead atmayacaksın

----------Eklendi @ 11:48:47 ---------- Yazıldı @ 11:48:10 ----------

orjinal nokia animasyonu ile açılıyor değilmi?? biliyorsun teli yeni aldım ve dün nokia shopta 25.07 yi yüklettim ama inanki bunaltı geldi yaaa... ya istediğim birşeyi kuramıyorum.. hackli sistemlerin gözünü seveyim yaaa.. bi tema yükliycem yok sağlayıcısına güvenilmiyen korumalı içerik yüklenemezmiş.. :off: .. sinir etti beni.. indiriyorum şimdi senin belle ni bi deneyeyim bakayım.. emeğine sağlık dostum bu arada :alkis
Orjinal değil. TRY SOMETHING NEW Symbian Belle diye bir ekran geliyor.

-omer-

-omer-

Üye
25.7nin üstüne flashlıyorum bakalım olucak mı? eline saglık hackli dimi bu?

n000k

n000k

Üye

Orjinal değil. TRY SOMETHING NEW Symbian Belle diye bir ekran geliyor.
tamam neyse o kadar öenmli değil.. önemli olan sorunsuz ve stabil olması :D benim için bunlar çok öenmli.. tabi diğer bellelerden farklı olması lazım :oke:

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
tamam neyse o kadar öenmli değil.. önemli olan sorunsuz ve stabil olması :D benim için bunlar çok öenmli.. tabi diğer bellelerden farklı olması lazım :oke:
Ayıp ettin farksız olurmu. Sorunsuz+Stabil

• Beğen
Tepkiler: n000k
Jerkez38

Jerkez38

Üye
adam yapıyor yav :D

n000k

n000k

Üye
yalnız madness kardeşim.. yükledim ama açılmıyor tel.. nokia yazısı çıkıyor bir kaç kere yazı belirip yok oluyor sonra tel kapanıyor.. normal flaş attım aynı bide dead ile atayım dedim aynı.. ne yapsam sence? scandinavia ya dönüp mü yüklesem senin belleyi? ben software update yerine refurbish bastım ama... 25.07 yüklüydü telde.. sence ne yapayım??

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
yalnız madness kardeşim.. yükledim ama açılmıyor tel.. nokia yazısı çıkıyor bir kaç kere yazı belirip yok oluyor sonra tel kapanıyor.. normal flaş attım aynı bide dead ile atayım dedim aynı.. ne yapsam sence? scandinavia ya dönüp mü yüklesem senin belleyi? ben software update yerine refurbish bastım ama... 25.07 yüklüydü telde.. sence ne yapayım??
25.7 de belleye geçiş yapılmıyormuş. Scandinavyaya dön ordan anna 24.1 veya 22.14 sonra benim cfw at

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
tamamdır dostum .. deniyorum şimdi..

----------Eklendi @ 14:30:50 ---------- Yazıldı @ 14:07:41 ----------

25.7 de belleye geçiş yapılmıyormuş. Scandinavyaya dön ordan anna 24.1 veya 22.14 sonra benim cfw at
25ten geri sayıyor ya.. bekleyeyim deme saymasını.. usb çıkar tak yazısı çıkınca iptal deyim deme?

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır dostum .. deniyorum şimdi..

----------Eklendi @ 14:30:50 ---------- Yazıldı @ 14:07:41 ----------

25ten geri sayıyor ya.. bekleyeyim deme saymasını.. usb çıkar tak yazısı çıkınca iptal deyim deme?
evet. Bellelerin hepsinde öyle olur. Test mode'ları yok çünkü.

Üst Alt