N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

mahirmete

mahirmete

Üye
cidden resmi bir açıklama var mı ne zaman orjinalinin geleceğine dair?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
en geç 14 şubatta ovi vasıtasıyla yapılabilecek belle güncellemesi kardeşim

hiksos

Üye
yapılsada sanırsam hackli belle suan için en iyisi arkadasım

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
bence de öyle ama aldığım duyumlara göre nokia da sızma sürümlerin farkında olduğu için geciktirdi belleyi çünkü sızmalardan daka kaliteli bişey yapma uğraşındaymışlar. artık görünce anlıycaz hele bi çıksın da

mirza42

Üye
ben flaşladım süper görünüyor ama bende yüklemeye hazırlanıyor diye bişi çıktı ne yüklüyor ne gidiyor. neden acaba? ne yapmalıyım.

----------Eklendi @ 00:33:29 ---------- Yazıldı @ 00:32:07 ----------

mesaj atınca korkudan sanki kıpırdadı biraz. ama uzun sürüyor normal mi bu?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Arkadaşım sen telefona bi soft format at sonra tekrar flashla hallolur o zaman

mirza42

Üye
yardımın için tşk. ama yüklüyor dedi, yaklaşık 15 dk sürdü ama yükleme başarılı dedi geçti gitti. ama bu belle süpermiş. bide themeFX kurdum. çok tatlı oldu. hızlı ve hafif. ana menüsünün klasörlerle düzenlenmesi de süper. yalnız ovi mağazayı açtığımda siyah bi ekran geliyor ve ötesine geçmiyor. neden ola ki?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ovi sorunlu oldugu icin oyle oluyor. Sana tawsiyem kurtlus40 0609'u dene. Stabil we mukemmel. Ayrica adam her yardm isteyene kosturuyo

ayhan43

Üye
Arkadaşlar bunu(belleyi) n8 mize kurmak cihazımızda bir risk doğurur mu,önceki veri oyun vb.şeylerimiz silinir mi,garanti kapsamı dışına çıkar mı,daha sonraki nokianın kendi yayınladığı güncellemeleri yapmakta bi sıkıntı doğurur mu?..bu konuda özellikle indirip kullanmış ve konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar cvplar ve bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim;şimdiden alakanıza teşekkür ederim.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
hayir kardesim sorun cikarmaz icin rahat olarak kurabilirsin.

servet27027

Üye
tek kelime çok güzel olmuş teşekkür ederim

Üst Alt