N8 Symbian Belle Madness CFW V2.1 Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

polluxea♪

polluxea♪

Üye
güzel olmus dostum kurcaladım az braz herhangi bi sorun yok sagolasın tekrardan :oke:

----------Eklendi @ 19:25:26 ---------- Yazıldı @ 19:01:14 ----------

ya dostum hersey iyi hosta gelen mesajlar direk gelen kutusunda görülyo oturumlara gelmiyo bunu nasıl düzeltebiliriz ?? ben oturumlarda görmeyi sevyorum ama direk gelen kutusunda görülyo yani ? :s

n000k

n000k

Üye
ben E yi biçimlendirmemiştim.. o yüzden resimler, programlar, yüklediğim temalar duruyordu.. sonra biçimlendirip, soft format atıp tekrar yükledim senin cfw yi.. bu arada ekran koruyuculara otomatik olarak sleeping screen koymuşsun?? :naughty:

----------Eklendi @ 23:01:52 ---------- Yazıldı @ 22:13:49 ----------

polluxea♪;3969868' Alıntı:
güzel olmus dostum kurcaladım az braz herhangi bi sorun yok sagolasın tekrardan :oke:

----------Eklendi @ 19:25:26 ---------- Yazıldı @ 19:01:14 ----------

ya dostum hersey iyi hosta gelen mesajlar direk gelen kutusunda görülyo oturumlara gelmiyo bunu nasıl düzeltebiliriz ?? ben oturumlarda görmeyi sevyorum ama direk gelen kutusunda görülyo yani ? :s
buldum nasıl düzelteceğini.. yani mükemmel bir belle olmuş diyebilirim bu belle için :oke: şöyleki madness arkadaşımız bize mesaj görünümü adı altında 2 seçenek sunmuş.. 1- oturumlar , 2- gelen kutusu ..:oke: seç beğen kullan.. mesajları klasörler şeklinde görünümde aç .. üst üste çizgilere bas yani seçeneklere ordan istediğin ayarları yap dostum.. :oke:

• Beğen
Tepkiler: TheMadness ve polluxea♪
otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
yardım edebilecek varmı?
benbe 024,001 sürümü vardı aydı anna sürümünün dosyalarını kullanarak bu sürüm ile değiştirip slashladım ama flash bittikten sonra telefon yine anna olarak yani 024.001 olarak açıldı.
flash yaparken hangi sürümü indireyim hangi sürümün dosyalarını değiştireyim varmı anlayan.
şimdiden elinize sağlık...
çok merak ettim bu gece bu sürümü denemem lazım:D

polluxea♪

polluxea♪

Üye
tamamdr dostum yaptm eyv.sagolasın :) madness arkadasmzada tekrar tesekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: TheMadness

devil____boy

Üye
c7 içinde el atsanız güzel olurdu sanki :naughty:

n000k

n000k

Üye
yardım edebilecek varmı?
benbe 024,001 sürümü vardı aydı anna sürümünün dosyalarını kullanarak bu sürüm ile değiştirip slashladım ama flash bittikten sonra telefon yine anna olarak yani 024.001 olarak açıldı.
flash yaparken hangi sürümü indireyim hangi sürümün dosyalarını değiştireyim varmı anlayan.
şimdiden elinize sağlık...
çok merak ettim bu gece bu sürümü denemem lazım:D
şimdi önce flaşlamadan E yi biçimlendir.. sonra biliyosan hard format at.. ben soft atıyorum *#7370# .. sonra phoneixe bağla teli.. ordan variantı seç.. ve options kısmından dosyaları belle dosyaları ile değiştirceksin.. annada 7yada yoksa 8 miydi neyse , uda , core rofs2 ve rofs3 dışındaki dosyaları sil, bunları phoneix in optipn kısmından yapcaksın.. sonra birer birer kalan diğer dosyaları hangine denk geliyorsa belle dosyaları değiştir ok de ve refurbish e bas.. tamam sonra bekle.. bellede test mode olmadığı için 25ten geriye saycak.. meraklanma symasını bekle sonra bir pencere gelcek sorcak tamam mı iptal mi, iptal de , telefonunu aç belle ni kullan :D öfff amma uzun oldu yaw..

----------Eklendi @ 00:17:06 ---------- Yazıldı @ 00:15:44 ----------

polluxea♪;3970657' Alıntı:
tamamdr dostum yaptm eyv.sagolasın :) madness arkadasmzada tekrar tesekkürler :oke:
şu ekran koruyuclar kısmına bi baksana sendede sleeping screen gözüküyor mu orda :D merak ettim yaa

sedat_2425

Üye
selam benim belleyle alakasız bi sorum var paylaşmak istediğim dosyalar var yeni konu açıyorum ama direk siteye eklemeyi beceremiyorum yardım kısmına yazdım cevap gelmedi :((

n000k

n000k

Üye
selam benim belleyle alakasız bi sorum var paylaşmak istediğim dosyalar var yeni konu açıyorum ama direk siteye eklemeyi beceremiyorum yardım kısmına yazdım cevap gelmedi :((
dostum bende bilmiyorum direk site üzerine dosya eklemeyi.. biraz bekle, bilen biri yardım eder elbet.

sedat_2425

Üye
ok bekliyorum teşekkürler...

projectmaximo

projectmaximo

Üye
dostum sanırım onu her kullanıcı yapamıyor.paylaşımlarıyla foruma çok şey katan ve katacağına inanılan kullanıcılara veriliyor o yetki.yöneticilere mesaj atarak izin isteyebilirsin

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
şimdi önce flaşlamadan E yi biçimlendir.. sonra biliyosan hard format at.. ben soft atıyorum *#7370# .. sonra phoneixe bağla teli.. ordan variantı seç.. ve options kısmından dosyaları belle dosyaları ile değiştirceksin.. annada 7yada yoksa 8 miydi neyse , uda , core rofs2 ve rofs3 dışındaki dosyaları sil, bunları phoneix in optipn kısmından yapcaksın.. sonra birer birer kalan diğer dosyaları hangine denk geliyorsa belle dosyaları değiştir ok de ve refurbish e bas.. tamam sonra bekle.. bellede test mode olmadığı için 25ten geriye saycak.. meraklanma symasını bekle sonra bir pencere gelcek sorcak tamam mı iptal mi, iptal de , telefonunu aç belle ni kullan :D öfff amma uzun oldu yaw..

şu ekran koruyuclar kısmına bi baksana sendede sleeping screen gözüküyor mu orda :D merak ettim yaa

ya ne yaptıysam olmadı dediklerini harfiyyen yaptım dosyaları değiştiriyorum ama refurbish dedikten sonra yükleme sorunsuz bitiyor geri sayma olmadan sonra anna ile açılıyo.

karasahinemre

Üye
az bekle bende geçicem birazdan telin şarjı dolsun anlatırım ormadı yalnız v 25.007 yüklüyse cihazı dg et öyle kur

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
az bekle bende geçicem birazdan telin şarjı dolsun anlatırım ormadı yalnız v 25.007 yüklüyse cihazı dg et öyle kur

25.007 yğklü değil 022.014 ile denedim en son yine olnadı tr euro2 hersiyle denedim olmadı.

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
ya ona göre yaptım zaten bende yüklü olan anna var phonixin içine attım belle dosyaları ile 4 dosyayı değiştirdim. refurbish diyorum 10 20 30 çok hızlı bi şekilde ilerliyo sonra normal bitiyo sonra tel anna olarak açılıyo. acaba Ivo777 CFW' si V.3.1 kurup ondan sonra mı bunu kursam olur mu?

avianca

Üye
.hizliresim.com/11/9/6/3122.png arkadaşlar böyle uyarı çıkıyor phoenix de flashlamaya başlayamadım ne yapmalıyım?

karasahinemre

Üye
dead at o zaman

avianca

Üye
.hizliresim.com/11/9/6/3122.png arkadaşlar böyle uyarı çıkıyor phoenix de flashlamaya başlayamadım ne yapmalıyım?

orjinal anna yüklü tr versiyon. linkteki gibi uyarı cıkıyor ne yapmalıyım? eğer çözemezsem yüklemeyeceğim dediğim sızıntı belleyi yüklemeyeceğim ocak ta gelecek belleyi bekleyeceğim..

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
ya ona göre yaptım zaten bende yüklü olan anna var phonixin içine attım belle dosyaları ile 4 dosyayı değiştirdim. refurbish diyorum 10 20 30 çok hızlı bi şekilde ilerliyo sonra normal bitiyo sonra tel anna olarak açılıyo. acaba Ivo777 CFW' si V.3.1 kurup ondan sonra mı bunu kursam olur mu?
Olur. Ama refurbish butonuna bas.

----------Eklendi @ 08:47:00 ---------- Yazıldı @ 08:43:24 ----------

C:\ProgramData\Nokia\Packages\Products\RM-596 içine anna dosyalarını at. Sonra phoenixi aç. Usb connectiondan seç. Scan product yap. Sonra Firmware updateye gel. Anna dosyalarıyla belle dosyalarını değiştir optionstan geriye kalanları sil. Refurbish :oke:

----------Eklendi @ 08:48:53 ---------- Yazıldı @ 08:47:00 ----------

ya ne yaptıysam olmadı dediklerini harfiyyen yaptım dosyaları değiştiriyorum ama refurbish dedikten sonra yükleme sorunsuz bitiyor geri sayma olmadan sonra anna ile açılıyo.
Dosyaları değiştirmemişsin sanırım.

----------Eklendi @ 09:12:19 ---------- Yazıldı @ 08:48:53 ----------

c7 içinde el atsanız güzel olurdu sanki :naughty:
Elimde C7 olsa portlayabilirdim belki ama yok

----------Eklendi @ 09:13:38 ---------- Yazıldı @ 09:12:19 ----------

Sleeping screen yüklü olarak geliyor ;)

• Beğen
Tepkiler: n000k
polluxea♪

polluxea♪

Üye
​bende yok dostum o sende kalms olabilir :D

----------Eklendi @ 09:18:45 ---------- Yazıldı @ 09:16:27 ----------

sleeping screen bende yokk ? :ehe flashladıktan sonra soft format atmstm o aramı gitti ki...?

Üst Alt