N8 Çoklu Mod v7.00 Güncellendi! Tüm S^3 telefonlar için uyumlu artık !

Sponsorlu Bağlantılar

Utku

Utku

Üye
signed mı

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşekkürler...

praglel3

Üye
beyler ben birşey sorucam c7 için autofocus ne zaman çıkarrrrrr çıksın artıkkkk:):)

ayarci105

Üye
Kardeşim Otofocus olayı mekanik bir olay onun için yazılımla gelmesi mümkün değil.15 cm uzaklıktan zoom yaparak çek :naughty:

praglel3

Üye
C7 de 8 megapixel kamera var arkadaşlar makro özelliği vardır illaki

acar3460

Üye
c 7 de hereket eden mercek ( AF : auto focus ) yok o yüzden makro mod olsada boş

praglel3

Üye
arkadaşım böyle diyorsunda C7 nin kutusunu inceledim biraz.Arkasında focus camera yazıyor ilginç diğilmii???????

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
arkadaşım böyle diyorsunda C7 nin kutusunu inceledim biraz.Arkasında focus camera yazıyor ilginç diğilmii???????

Fixed Focus var C7' de.

Yani "Sabit Odak"; Otomatik Odaklama yok.

praglel3

Üye
focus kamera yazıyor pardon

----------Eklendi @ 18:23:48 ---------- Yazıldı @ 18:23:27 ----------

tşkkürler sağolasın

Cane®

Cane®

Üye
kardesım ben bu modu yükledim ama tam olarak bilgim olmadığı için birşey danışmak istiyorum. Bunu yüklerken o çıkan yükleme seçeneklerinden e7 c7 seçeneklerini kaldırmam gerekiyor mu? Telefonum n8. Şimdiden teşekkür ederim

birmot

birmot

Üye
kardesım ben bu modu yükledim ama tam olarak bilgim olmadığı için birşey danışmak istiyorum. Bunu yüklerken o çıkan yükleme seçeneklerinden e7 c7 seçeneklerini kaldırmam gerekiyor mu? Telefonum n8. Şimdiden teşekkür ederim

evet kaldır sen n8 yazanları bırak onlar boşuna yüklenir bi işe yaramaz

[alikan]

[alikan]

Üye
Bu programı sadece telefondaki ortam ışığı dedektörünü devre dışı bırakmak için kurmak istiyorum. Sadece onu yapmak için ne yapmam gerekiyor bilen varsa yardım lütfen.

SilentOne

SilentOne

Üye
hack olmadan bole bir mod yapmak süper bişi

zallas

Üye
    Konu Sahibi
[alikan];3499874' Alıntı:
Bu programı sadece telefondaki ortam ışığı dedektörünü devre dışı bırakmak için kurmak istiyorum. Sadece onu yapmak için ne yapmam gerekiyor bilen varsa yardım lütfen.

Bak dostum bu mod u yüklerken ekranda seçenekler çıkıyor. Tüm seçeneklerdeki tiki kaldır. Sadece light sensor disable daki tik kalsın. Bu kadar :)

[alikan]

[alikan]

Üye
Peki bu programı sertifika almadan yapma imkanımız yok mu. Sertifika alma olayına hiç bulaşmadım ve çoook teferruatlı bişey gibi geliyor gözüme

birmot

birmot

Üye
[alikan];3501840' Alıntı:
Peki bu programı sertifika almadan yapma imkanımız yok mu. Sertifika alma olayına hiç bulaşmadım ve çoook teferruatlı bişey gibi geliyor gözüme

o zaman telefonu hackle

Emre-45

Emre-45

Üye
Ben ilk v6 yı sonra v7 yi kurdum. v7 de kamera bazen çalışıyordu bazen girmeden atıyordu. Sildim v6 yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum.Yükleyecek olanlara da v6 yı öneririm arkadaşlar..

[alikan]

[alikan]

Üye
1 az cahilce olacak ama telefonu nasıl hack'leriz birde zararı var mıdır ki?

zallas

Üye
    Konu Sahibi
[alikan];3502343' Alıntı:
1 az cahilce olacak ama telefonu nasıl hack'leriz birde zararı var mıdır ki?

zaten bu mod un amacı telefonunu hackleme den bikaç fonksiyon kazandırmak. Telefonunu hackledikten sonra bu modu kurmanın bi anlamı yok burdakilerin aynılarını ve daha iyilerini yapabilirsin. Garanti dışı kalıyor telefonun hack lenince. Yerinde olsam hack lemezdim sertifika yapardım. Ben yaklaşık 4 yıldır opda sertifikası kullanıyorum ve herhangi bir zararını da görmedim. Çok da teferruatlı değil. Siteye üye olup imei numaranı veriyosun 2-3 gün sonra sana sertifikanı veriyolar. Sen de bi program üzerinden uygulamalarını sertifikalayabiliyorsun. Gayet basit. Forumda ararsan zaten daha iyi açıklamalar bulabilirsin :)

Üst Alt