N8 Çoklu Mod v7.00 Güncellendi! Tüm S^3 telefonlar için uyumlu artık !

Sponsorlu Bağlantılar

[alikan]

[alikan]

Üye
Tşkr ettim zallas saolasın.

mankurt76

mankurt76

Üye
bişey sorcam ben camerapro kullanıyorum bundan çok mu farklı ki? aynı şeyi yapmıyor mu?

mankurt76

mankurt76

Üye
arkadaşlar bunun signed olanı yok mu yaf?

[alikan]

[alikan]

Üye
Bu verdiğin üstteki modv7 ile alttaki sklcn yazan indirme linki ikiside aynı mı.? Üstte download yazanı indirdim lisansladım kurdum ve istediğim sonuca ulaştım ellerine sağlık çok teşekkürler. Sadece ortam ışık dedektöründen kurtulmak istiyodum wallaha işe yaradı çok sağol emeğine sağlık.

deli oğlan

Üye
arkadaşlar ben bu modu yüklemek istiyorum ama ekran ışığının sürekli aynı ayarda kalmasını yani güç tasarruf modunu iptal etmeyi istemiyorum yani yine aynen devam etsin istiyorum ama diğer özellikleri yüklemek istiyorum bunun için ne yapmam lazım ? :allalla:

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
arkadaşlar ben bu modu yüklemek istiyorum ama ekran ışığının sürekli aynı ayarda kalmasını yani güç tasarruf modunu iptal etmeyi istemiyorum yani yine aynen devam etsin istiyorum ama diğer özellikleri yüklemek istiyorum bunun için ne yapmam lazım ? :allalla:

Light Sensor Disable diye bir seçenek var o listede. Onun yanındaki tiki kaldır.

zallas

Üye
    Konu Sahibi
bişey sorcam ben camerapro kullanıyorum bundan çok mu farklı ki? aynı şeyi yapmıyor mu?

Kamera pro sadece kamera ile ilgili ama bu mod başka şeyleri de beraberinde getiriyor. Açıklamaları okusaydınız biraz anlardınız zaten.

arkadaşlar bunun signed olanı yok mu yaf?

Hayır yok imzalaman gerek .

[alikan];3524212' Alıntı:
Bu verdiğin üstteki modv7 ile alttaki sklcn yazan indirme linki ikiside aynı mı.? Üstte download yazanı indirdim lisansladım kurdum ve istediğim sonuca ulaştım ellerine sağlık çok teşekkürler. Sadece ortam ışık dedektöründen kurtulmak istiyodum wallaha işe yaradı çok sağol emeğine sağlık.

Ne demek dostum :oke: Üsttekini indirmen iyi olmuş o en yeni sürümü alttaki linki yenileyemiyorum ben.

Arkadaş zaten açıklamış . Light Sensor Disable daki tiki kaldırman yetiyor.

serkantitxxx

serkantitxxx

Üye
bu ne iş ya... kesinlikle yükleyelim mi :hmmm

tmykrkmz

Üye
sertifika ya da hackleme olmadan basit yükleme yapamıyo muyus? bunun sertifikalnmışı yok mu?

yolcu_bir

Üye
video modundmı focuk yoktu yoksa n8 de mı

zallas

Üye
    Konu Sahibi
bu ne iş ya... kesinlikle yükleyelim mi :hmmm

Kesin yükle demiyorum. Artılarını yazdım anasayfada okuyup beğenirsen yüklersin gerek duymazsan da yüklemezsin :)

sertifika ya da hackleme olmadan basit yükleme yapamıyo muyus? bunun sertifikalnmışı yok mu?

BUNUN SERTİFİKALISI YOK . LÜTFEN ANASAYFAYI TAM OLARAK OKUR MUSUNUZ ?!

video modundmı focuk yoktu yoksa n8 de mı

Sadece video modunda yok. N8 de focus özelliği var .

anıl demir

Üye
ben de n8 telime auto focus yüklemek istiyorum nasıl kurulum yapabilirim yardım cı olurmusunuz

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Neresini anlamadın ilk sayfanın ?

plingehelexe

Üye
arkadaslar v7.00 coklu mod sanki symbianin anna versiyonunda calismiyor banami oyle geliyor yols

birmot

birmot

Üye
bellede çoğu özelliği işe yaramadı sadece ışık sensörü çalıştı kamera açılmadı kinetic kaydırma sorun çıkardı web tarayıcı açılmadı

----------Eklendi @ 17:04:23 ---------- Yazıldı @ 17:03:53 ----------

arkadaslar v7.00 coklu mod sanki symbianin anna versiyonunda calismiyor banami oyle geliyor yols

belle ve anna da çalışmıyor

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi için teşekkürler anasayfaya ekliyorum hemen :)

manisaa

manisaa

Üye
bellede çalışmıyor

zallas

Üye
    Konu Sahibi
İlk sayfanın en üstüne yazmıştım zaten bunu.

rodrower

rodrower

Üye
telefonun kamerası sistem hatası verdi bu mod u yükleyince anca format la düzelebildi kardes

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun modeli ne senin 5800 yazıyor profilde dostum bu mod s^3 cihazlar için sadece.

Üst Alt