N8 Çoklu Mod v7.00 Güncellendi! Tüm S^3 telefonlar için uyumlu artık !

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
arkadaşlar n8 taylor belle yüklü olan arkadaşlarıma tavsiyem boşuna denemeyin. yükleyince herşey sorunsuz çalışıyor hatta kamera benim ağzımı açıkta bıraktı resmen ancak olur da telefonunuzu kapatıp açarsanız kamera çalışmıyor yani açılmıyor. malesef belle için uyumlu diil ama biri bişeyler yapsa çok süper olur

armync33

Üye
ben c7 ye uyguladım.ışık sensörü sorunu yüzünden.n8 ve e7 seçeneklerini kaldırdım.sorun çözüldü hep parlak.fakat yes ve no tuşlarının ışıkları sönük.neden yanmıyor? .d söndü resmen .

----------Eklendi @ 02:31:56 ---------- Yazıldı @ 02:28:25 ----------

ve menüye girdik diyelim.aşağıya doğru kaydıracam ama zor gidiyor.ekran hassasiyetide gitti diyebiliriz.zor kayıyo .

----------Eklendi @ 03:01:53 ---------- Yazıldı @ 02:31:56 ----------

tekrardan sildim tekrardan kurdum.bu sefer hiçbirini seçmedim.bitek ışık sensörü için olanını seçtim.yine yes ve no tuşlarının ışığı yok.

armync33

Üye
neden kimse bişe demiyor ? mod 7 yi yükledim c7 ye. ışık sensörünü devre dışı bıraktı ekranın parlaklığı arttı tamam ama ''yes'' ve ''no'' tuşlarının ışıkları yanmıyor.hiç yanmıyor hep sönük.bunun çözümü ne? ne yapmalıyım ? yandaki tuş kilidini aşağıya sürükleyince 2 saniye kadar tutunca titreme geliyor ve flaşı açılıyordu lamba niyetini görüyordu.oda açılmıyor artık.

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakma ne zamandır giremiyordum da özelden cevapladım sorunu.

haggar73

haggar73

Üye
Kusura bakma ne zamandır giremiyordum da özelden cevapladım sorunu.

kardeşim öncelikle paulaşım için teşekkürler. Fakat aynı sorunları bende yaşadığımdan kaldırmak zorunda kalmıştım. Arkadaşa özelden değilde buradan cevap verseydin keşke bizde öğrenseydik. Teşekkürler

armync33

Üye
biz bi halledelim öncelikle sorunu.sanada yardımcı oluruz .kimsenin para veripte mağdur olmasını istemem benim gibi.sorunlar yaşamasını istemem.1 ayı geçti kafa yoruyorum geçmedi gitti sorunları.

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Yama gibi bişey mi bu

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca arkadaşa özelden verdiğim cevapta da bi çözüm yoktu ki . Yabancı forumlarda aradım taradım şu c7 telefonun ışıklarına bi çözüm bulamadım yamayı yapan adam da bulamamış .

Bir arkadaş daha sormuştu bu yamam mı diye. Evet yama gibi bişey zaten. Performansını artırıp bikaç yeni özellik ekliyor telefona

najanaja

najanaja

Üye
arkadaşlar n8 taylor belle yüklü olan arkadaşlarıma tavsiyem boşuna denemeyin. yükleyince herşey sorunsuz çalışıyor hatta kamera benim ağzımı açıkta bıraktı resmen ancak olur da telefonunuzu kapatıp açarsanız kamera çalışmıyor yani açılmıyor. malesef belle için uyumlu diil ama biri bişeyler yapsa çok süper olur
Aslında bazı öğeler uyumlu deil sadece bende önce bi çoğunu onaylamıştım bi baktım kamera sistem hatası dedi ve açılmadı sonra kaldırıp tekrar kurdum ve kamerayla alakalı hiçbişeyi yüklemedim sadece işine yarayanları kurarsan bellede de çalışıyor yani sorun yok

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca ben nasıl söylemeyi unuturum ya bu versiyon anna ya da belle için uyumlu değil ki . Diğer konuda anna için uyumlu olan sürüm var. Belle de henüz test etmedim ama anna ile uyumlu. Ama hack li telefon istiyor o ayrı.

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Telefondan nasıl kaldıracağız biri açıklayabilir mi kamera açılmaz oldu bunun yüzünden :(

zallas

Üye
    Konu Sahibi
Çok basit uygulama yöneticisinde sklchan mods gibi bişey olmalı. Onu kaldır telefonu aç kapat tamamdır

BOZ_1903

Üye
ya geçnler abiler bişey solemek istiorum bundan önce 3 aydır belle kullanıodum kurtuluş abinin bellesini orda canavar gbi çalışıodu bu mod ? şimdi herkes şikayetçi belle de çalışmıo die bi deneyelim bakalım...

najanaja

najanaja

Üye
daha öncede dedim bazı seçenekler bellede çalışmıyor bu yüzden herşeyi işaretleyip yükleme yapmayın özellikle kamerayla alakalı hiç birşeyi işaretlemeyin yoksa sistem hatası alıp kamerayı açamazsınız ilk önce bende bi sürü şey seçmiştim bi baktım kamera açılmıyor aklıma bu mod geldi en son bunu kurmuştum kaldırıp tekrar kurdun şu an hiç bir sorun yok ve sadece tel açılış animasyonu, ses yükseltme, ses kayıt kalitesi ve galeri klasörüyle video klasörü kullan seçeneklerini işaretledim sadece ve sorunsuz kullanıyorum ona göre yükleme yapın bu söylediklerim Belle için. Anna kullanan warsa hala isterse hepsini işaretlesin hiçbi sorun çıkmaz. :oke:

beled

Üye
niye imzalayıp vermiyorsunuz ki nokianın gerizekalılık yaptığını biliyorsunuz bizde hack yapmak istemiyoruz güvenilemeyen sunucu diyor, çok yardımcı oluyorsunuz. sağolun

black5508

Üye
ewet imzalamayı nasıl yapıyoruz

PriveT

PriveT

Üye
Boyutuna gore cok buyuk is yapiyor :) Paylasim icin tesekkurler.

- - - Eklendi - - -

Hocam v7 link olmus mu?

emreli01

emreli01

Üye
kesinlikle önereceginz mod var mı ?

santimental

Üye
n8 e yukledım ve dıger modlarla karıstı ve tek bı kaldırma dosyası yok. nasıl kaldırabılırım ..

Üst Alt