MSI Monster ASUS laptop önerisi !!!???

Sponsorlu Bağlantılar

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
MSI Monster ASUS laptop önerisi !!!???
Oyun canavarı laptop almayı düşünüyorum fiyat aralığı 2000-2400 bircok yorum okudum bu 3 pc ninde farklı dezavantajları var monster da kasa sağlam değil servis kötü msi nin performansı monstere göre düşük asus zaten başka bir vaka bu markaları kullanan arkadaşlar tavsiye verebilirler mi yardım lütfen ??

ozakin70

ozakin70

Üye
Oyun içinse msı derim 3üde kaliteli cunku parca ureticileri

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu markalara yöneldiğine göre oyun oynayacaksın. Bende msi var gayet memnunum.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
msi g60 serisine bak

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
Oyun için alacağım msi den herkes memnun anlaşılan peki benim için görüntü kadar seste önemli sesi nasıl msi nin ??

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Oyun için alacağım msi den herkes memnun anlaşılan peki benim için görüntü kadar seste önemli sesi nasıl msi nin ??

4 hoparlör + thx yazılımı var gayet net ve temiz ses veriyor oldukça da tatmin edici.

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
msi g60 0ND-621 serisi çıkmış tam bir canavarda fiyatı biraz yüksek geldi düşerse almayı düşünüyorum birde msi nin bir serisi var 4.nesil ama sistem özellikleri düşük ne dersiniz ?

Uhops

Uhops

Üye
msi g60 0ND-621 serisi çıkmış tam bir canavarda fiyatı biraz yüksek geldi düşerse almayı düşünüyorum birde msi nin bir serisi var 4.nesil ama sistem özellikleri düşük ne dersiniz ?

ond-621tr çok iyi gibi hem i7 hemde 128gb ssd var. Şuan haswelle gerek yok oyun için. 3.nesil yeterli

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
Herkese yorumları için teşekkür ediyorum son bir sorum olacak msi nin iki ürünü var ve fiyat farkı 300 400 araştıran bi arkadaş söyleyebilir mi msi ge60 0ND 621TR mi yoksa ge60 2OE mi ?

Uhops

Uhops

Üye
Gtx765m nasıl bi kart bilmiyorum ama. 20E 4.nesil olduğundan 621tr'ye göre pahalı olur heralde, ve 621tr i7+128gb ssdli :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gtx765 çok iyi bir kart :oke:

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
Turkiyede bu msi ge60 2OE yi satan bir site veya yer var mı bildiğiniz ??

badmus

badmus

Üye
Asus N56VZ Modeline Bakabilirsin Sitesinden Bende De Mevcut Oldukça Da İyi ;) Ses Konusunda Hiçbir Sıkıntı Yaşamayacagına Da GARANTİ veririm.

15.6 inch hd ekran
12gb ram
İntel Core i7 3630qm 3. nesil
windows8
1tb hdd
4gb gtx650m ekran kartı (Bu ekran karti gtx700m serisi cikmadan onceki piyasadaki en iyi laptop kartiydi. Zaten 700 serisi de 2 ay once cikti yani aklina takilmasin)
Ve Oldukça Şık Kaliteli Ve Sağlam Tasarım

İnternet Sistesinden Bakarsan Görürsün Ayrıca Bilgisayarı Yanında Küçük Birde Subwoofer veriyorlar kutusunun icinde. Yani Ses Kalitesi Bi Harika :ehe

Bilgisayari Vatan'da Babalar Gününe %30 indirimle 2000'e almistim. Yine İndirim Yakalarsan Kesin Bakmani Oneririm. Ha Bide bu arada eger laptop'un faninin onunu kapatmadigin surece bilgisayar neredeyse 0 isinma ile calisiyor. :oke:

Bu da linki :

Baskentliia

Baskentliia

Üye
Asus iyıdır

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
Bir iki arkadaşımda gördüm gayet güzeldi de yinede birkaç takılma görünce soğudum birde lenova y500 sli var bu ürünü kullanan veya araştıran var mı msi gelmeyecek gibi aklıma bu ürün yattı yani msi olmassa bu olur gibi bide asus n56vz ile kıyaslarsak hangisi msi de dahil ??

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
En sağlamı n56'tı asustur. Ama performans olarak msi daha güçlü. Y500'de ise kronik touchpad hoparlör gibi sorunlar var

ugurgs66

Üye
    Konu Sahibi
Senin zannımca msi marka bilgisayarın var ses benim için önemli demiştim ya ses hangisinde iyi asus mu msi mi lenova mı hepsi farklı teknoloji kullanıyor oyunda ve filmde seste önemli

badmus

badmus

Üye
Senin zannımca msi marka bilgisayarın var ses benim için önemli demiştim ya ses hangisinde iyi asus mu msi mi lenova mı hepsi farklı teknoloji kullanıyor oyunda ve filmde seste önemli

Kardesim sen benim dedigimi dinle ses konusunda hayatta sıkıntı yaşamazsın. Asus özel ses kartı ve hoparlör kullanıyor. Sana resmini atarım iftardan sonra

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

asusun genelde sesi çok kısık ama yeni modellerde yok diye biliyorum lenovolar genel anlamda sıkıntısız. Msi'da 4 hoparlör ve thx studio yazılımı var. Ablamda samsung var sabah masaüstünün yanındaydı 2+1 vardı ne kadar çok ses çıkıyo kolonlarmı bağlı dedi:)

Üst Alt